Kako to da nema Srba terorista?

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Kod Arapa malo malo pa neki manijaci otmu avion,dignu se u vazduh..whatever...za Alaha ili zato shto mrze Jevreje..ili Ameriku..pa opet u medijima se uvek ***** kako je Islam miroljubiva religija,bla,bla,bla..
Irci 1000 godina vode rat protiv Engleza za oslobodjenje ne birajuci sredstva,IRA je dizala u vazduh pabove,ubijala nevine ljude pa opet na ceo taj pokret se u svetskoj javnosti ipak gleda nekako blagonaklono,sa dozom romantike....kao fora borba Iraca za slobodu,bla,bla,bla....
OVK je do 1998. bila teroristichka organizacija po Amerima,ubijali su i svoje koji nisu bili za totalni rat,ne samo Srbe..pa su danas "Kosovski zashtitni korpus".
U shpaniji ETA...kod nas chak je za vreme komunizma je ustashka emigracija organizovala podmetanje bombi po Jugoslaviji...Palestinci,Checheni...itd.,itd.,
Koja god je zemlja ili etnichka grupacija koja se "bori" za neshto imala teroriste nikada za sobom to nije vuklo izvlachenje nekih negativnih opshtih zakljuchaka o toj naciji,nego vala koliko se meni chini bash suprtno....formalno se zgrazava nad teroristichkim chinom ali i razume "borba za slobodu".
Koliko je meni poznato posebno u novijoj istoriji(ako se izuzme Crna ruka i atentat na Ferdinanda) Srba terorista nikada nije bilo.
O Srbiji razni lokalni"intelektualci"uvek govore kao zemlji koja se nije suochila sa proshloshcu..bla,bla,bla..izvlache neke opshte zakljuchke a najextremniji"humanitarci"idu dotle da nas proglashavaju genocidnom nacijom,pa mene interesuje ako smo mi genocidni ili negativni kao nacija i snosimo odgovornost za neka zlodela pojedinaca,shta su onda nacije koje medju svojim pripadnicima imaju teroristichke organizacije koje pribegavaju krajnjem nasilju za ostvarenje svojih politichkih ciljeva?
Kako to da kod nas nema takvih a opet smo mi kao "loshi momci"?
Kako to da se terorizam ne preslikava negativno na"imidz"nacije iz koje teroristi potichu?
Shta bi isti"humanitarci"tek prichali o nama da postoje srpske teroristichke organizacije kao Al-Kaida,IRA,ETA,OVK..itd.,itd.?
 
За време ничимизазване злочиначке НАТО агресије, на једној телевизији (РТС или Политика) је ишао неки родољубиви спот у ком је речено следеће: ''...један мали мирољубиви, али ратнички народ...''
Вероватно је у томе суштина.
 
Ма знам... Миле Рукавина, онај што га УДБА убила у Минкену... тај је сигурно српски терориста!
UDBA je bila jedna sramotna organizacija,,, ne ponovila se

A ovo za "Crna ruka" evo članka
iz Vijesnika podosta je prošlo:

ZAGREB, 28. listopada - Organizacija koja se predstavlja kao »Crna ruka« u srijedu rano ujutro provalila je na Vjesnikov Internet site (www.vjesnik.com), gdje se nalaze odabrani tekstovi iz posljednjeg broja dnevnika. Ilegalnim upadom je zamijenjen sadržaj Vjesnikove najavne stranice i umjesto nje ubačen je link »Black Hand Home Page«

ZAGREB, 29. listopada - »Crna ruka«, tajanstvena organizacija, koja je u srijedu upala i blokirala Vjesnikov site na Internetu, dobila je po prstima od hrvatskih hackera. Naime, u četvrtak oko 21 sat, urednik elektronskog izdanja Vjesnika primio je telefonski poziv od mladića koji najavio da će upasti na site Narodne biblioteke Srbije i to do 23 sata iste večeri.
 
За време ничимизазване злочиначке НАТО агресије, на једној телевизији (РТС или Политика) је ишао неки родољубиви спот у ком је речено следеће: ''...један мали мирољубиви, али ратнички народ...''
Вероватно је у томе суштина.

Ma da,pa mi smo(sto se isto u to vreme govorilo),tzv.nebeski narod!
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjj blago ludima
 
За време ничимизазване злочиначке НАТО агресије,
Е, лакше мало. То није за спрдачину.

Она, у суштини, доиста ЈЕСТЕ "ничим изазавана".

Прецизније - за њу, упркос свему - НЕМА ОПРАВДАЊА.

Ради се о политичкој одлуци, и остваривању неких интереса, а остало су ипак само - ИЗГОВОРИ.
 
Е, лакше мало. То није за спрдачину.

Она, у суштини, доиста ЈЕСТЕ "ничим изазавана".

Прецизније - за њу, упркос свему - НЕМА ОПРАВДАЊА.

Ради се о политичкој одлуци, и остваривању неких интереса, а остало су ипак само - ИЗГОВОРИ.

Daj Norma opusti se malo,Pijanista verovatno zeli da se sprda sa recenicama koji su se tada besomucno ponavljane u cilju opravdanja "ispravnog" Zlobinog politickog delovanja!
 

Back
Top