Net-confidence ili kako od malog ega postane mega...

da li vam se ikada dogodilo da pomislite da ste mnogo dobar/a frajer/riba,zbog "paznje" koje izazivate svojom virt-pojavom?
da li vam ego "zavisi" od broja pp-ova u sanducetu ili od toga koliko ste ponuda imali za nesto konkretno ( u RL-u)?
ili je sve ovo samo rock`n`roll?!?!?!?!
samo iskreno.........

...al` se hvalite bwee....
...iskreno,meninipardesetinahiljadapostovanebipomoglodapomislimdasammnogodobarfrajer!!!!:-D:-D:-D
 
...kada sam postavljala temu,zaboravila sam da naglasim "svaka slicnost sa likovima iz RL-a je slucajna",pa se neko nasao prozvanim...:-(

evo,da ne budem dojka,priznacu i sama da mi prija kad neko virtuelno oblece oko mene i kada mi salju pp-ove, ali zaista nisam tip koji misljenje o sebi gradi na osnovu tudjih percepcija,a laskanja ponajmanje....:|

ovde sam jer mi je lepo i uglavnom se sita ismejem....i kada mi je najteze...na netu sam najvise.....8-)...i kad hocu stvarno da cujem razlicite stavove,postavim konkretna pitanja....bez insinuacija ili zelje da bilo koga uvredim i sl...:|
 
da li vam se ikada dogodilo da pomislite da ste mnogo dobar/a frajer/riba,zbog "paznje" koje izazivate svojom virt-pojavom?
da li vam ego "zavisi" od broja pp-ova u sanducetu ili od toga koliko ste ponuda imali za nesto konkretno ( u RL-u)?
ili je sve ovo samo rock`n`roll?!?!?!?!
samo iskreno.........

jok, od broja pp-ova i pažnje koju "izazivam" svojom virt-pojavom pomislim da sam dobar čovek...8) ...i naravno da mi prija kad neko baci pokoje lepo slovo na moj račun...ali ego do plafona za mene je misaona imenica...
 
...mesec dana kasnije, ista prica, isti scenario,samo uloge drugacije podeljene...
...i sa ove vremensko-geografske distance, ne mogu da se otmem utisku da poneki toliko zive virt-life, da su prosto otuzni, a jos gore mi je sto sam svojevremeno dozvolila da budem zrtva necije bolesne igre i sredstvo za lecenje komlexa nize vrednosti...
...fuj,bljak,ljak,ogavno,odvratno....
...OD NAS KURVI, POSTENE NE MOGU DA DODJU NA RED.....
 
ništa mi ne znače pp u tom smislu da mi hrane ego...
i ništa mi ne znači mišljenje ljudi sa foruma u smislu da se posramim kad se samnom ne slože ili da kao poletim kad mi neko laska, i slično...

ovde sam da prekratim vreme, jer puno radim na računaru, pa onda samo dignem prozorče sa vama i uđem na pauzu...

ne lažem ovde...
i čini mi se ponekad da sam u rl otvorenija...

sve krenem na forumu da napišem nešto, pa kao, joj mnooogo je to otvoreno...

valjda jer sam nova, otkud znam...

a da ima ljudi čije postove rado čitam i rado odg na pp ima...

al to nema veze sa samopouzdanjem već samo sa raspoloženjem...
 

Back
Top