Poslanik ruske Dume trazi zastitu ucesnika Srpskog marsa

Max Hardcore

Primećen član
Banovan
Poruka
673
Poslanik Ruske državne Dume i član njenog komiteta za bezbednost Nikolaj Kurjanovič uputio je Policijskoj upravi Novog Sada zahtev da hitno preispita odluku, po kojoj je zabranjen skup pod nazivom "Srpski marš za celovitost Srbije" koji je najavljen 7.oktobar. On odlučno zahteva izdavanje dozvole za održavanje skupa i maksimalnu angažovanost radnika organa reda na obezbeđenju ovog skupa s obzirom na veliki broj otvorenih pretnji fizičkim nasiljem upućenih na račun učesnika "Srpskog marša".

- Posebno bih hteo da skrenem pažnju nadležnih organa Republike Srbije na preteće izjave pojedinih političara i javnih ličnosti iz LDP i LSDV usmerene protiv organizatora "Srpskog marša" i zahtevam od Javnog tužilaštva Srbije i republičkog MUP-a i Ministarstva pravde da istraže sve okolnosti po kojima su date izjave koje su dali funkcioneri stranaka i, u slučaju neophodnosti, da kazne odgovorne - kaže se u pismu Kurjanoviča.
 
Lepo je sto je dokazani neofasista Kurjanovic koga je cak i ludi Zirinovski izbacio iz stranke ,jer je i za njih bio previse radikalan ,podrzao ovaj skup to je samo jos jedan signal visepoliciji da razbuca neonacisticku bandu koja bi da se podsmava kostima novosadjana ubijenim u racijama njihovih ideoloskih uzora sto jos leze na dnu Dunava .

Неће се појавити Наци Стројевци, већ само Образ и српске патриоте, протесна шетња Образа је заказана због Чанковог позива на физички обрачун са неистомишљеницима и његовог сепаратизма.

А што ти цимаш полицију да иде да бије, појави се сам ако ниси миш...:)
Из Образа ни овако ни онако нико не иде да се бије, ми не претимо, за разлику од Чанка и осталих усташа!
 
Poslanik Ruske državne Dume i član njenog komiteta za bezbednost Nikolaj Kurjanovič uputio je Policijskoj upravi Novog Sada zahtev da hitno preispita odluku, po kojoj je zabranjen skup pod nazivom "Srpski marš za celovitost Srbije" koji je najavljen 7.oktobar. On odlučno zahteva izdavanje dozvole za održavanje skupa i maksimalnu angažovanost radnika organa reda na obezbeđenju ovog skupa s obzirom na veliki broj otvorenih pretnji fizičkim nasiljem upućenih na račun učesnika "Srpskog marša".

- Posebno bih hteo da skrenem pažnju nadležnih organa Republike Srbije na preteće izjave pojedinih političara i javnih ličnosti iz LDP i LSDV usmerene protiv organizatora "Srpskog marša" i zahtevam od Javnog tužilaštva Srbije i republičkog MUP-a i Ministarstva pravde da istraže sve okolnosti po kojima su date izjave koje su dali funkcioneri stranaka i, u slučaju neophodnosti, da kazne odgovorne - kaže se u pismu Kurjanoviča.

Novi Sad nije ruska gubernija, zato Kurjanovic moze da ode@e u skokovima...
 
Неће се појавити Наци Стројевци, већ само Образ и српске патриоте, протесна шетња Образа је заказана због Чанковог позива на физички обрачун са неистомишљеницима и његовог сепаратизма.

А што ти цимаш полицију да иде да бије, појави се сам ако ниси миш...:)
Из Образа ни овако ни онако нико не иде да се бије, ми не претимо, за разлику од Чанка и осталих усташа!
pa nisam mislio pod "razbucavanje " te cankove metode vec sluzbeno sprecavanje a za to je mnogo bolja policija da strucno uradi nego da ih gradjani najure govnjivim motkama pa onda jos da kukaju kako su im ugrozena ljudska prava ,mada ja mislim da od toga svega nece biti nista al videcemo jes da je sranje sto je nedelja al gledacu da dodjem cisto da vidim sta se desava jer nema takve frke u gradu bas svaki dan.
 
pa nisam mislio pod "razbucavanje " te cankove metode vec sluzbeno sprecavanje a za to je mnogo bolja policija da strucno uradi nego da ih gradjani najure govnjivim motkama pa onda jos da kukaju kako su im ugrozena ljudska prava ,mada ja mislim da od toga svega nece biti nista al videcemo jes da je sranje sto je nedelja al gledacu da dodjem cisto da vidim sta se desava jer nema takve frke u gradu bas svaki dan.

Ни ја не верујем да ће бити нити прижељкујем сукоба, али ће вероватно бити мањих кошкања...
 
Неће се појавити Наци Стројевци, већ само Образ и српске патриоте, протесна шетња Образа је заказана због Чанковог позива на физички обрачун са неистомишљеницима и његовог сепаратизма.

А што ти цимаш полицију да иде да бије, појави се сам ако ниси миш...:)
Из Образа ни овако ни онако нико не иде да се бије, ми не претимо, за разлику од Чанка и осталих усташа!

Ja , licno ne bi propustio sutiranje celavih mentola, ni za brdo karamela.......
Zavidim novosadjanima sto se marsh odvija u njihovom gradu, pa u pauzi sutiranja ovih retardiranin nacista, mogu da skoknu na rucak kuci, pa da posle nastave..........

Ja cu , pak morati, da prebijem koliko god mogu mentola, a ponecu nekolicinu u gepeku za Bgd, da imam cim da se zanimam uz put.......

Istim putem, molim nekog neonacistu , koji stanuje blize kosutnjaku, da mi se javi na PP, da dogovorimo , svakodnevno maltretiranje, a za uzvrat cu mu kupiti sladoled.....hvala...:evil:
 
I Dveri Srpske podrzavaju mars:

Да ли ће 7.октобра 2007. године Новим Садом марширати неонацисти?

Искрено речено, не знам. Али и не морам да знам. У демократским земљама тј. земљама где су загарантована права људи да зборују и слободно исказују своје политичко мишљење, без изазивања расне, верске и друге мржње и насиља, тим људима се допусти скуп па ако га они искористе за распиривање мржње или изазивање насиља онда реагује држава и легитимно санкционише организаторе.

То треба да се деси и тог 7.октобра 2007. године у Новом Саду.
За организатора овог марша, Горана Давидовића, неки медији кажу да је неонациста и фирер. Он каже да они лажу и да стварно није ни нациста ни фирер.

О њему знам само оно што сам чуо из медија за које он тврди да лажу. И када Горан Давидовић каже да није ни фирер ни неонациста ја му верујем. Зашто му верујем када га не познајем? Па зато што он тврди да медији који га називају фирером лажу. А ја знам да ти медији лажу. Како? Па по томе што су безочно лагали и о нашој организацији тј. о Дверима Српским. Немогуће је бавити се свим тим медијима, али је јасан начин рада једног од најмоћнијих - РТВ Б92.

Ова медијска кућа је лагала да су Двери Српске стављене на списак клерофашистичких организација после анализа МУП-а Србије (додуше само у једној својој информативној емисији и само на једном кајрону, а затим су то брзо склонили када им је неко из МУП-а дојавио да то није тачно и да могу сносити последице). Ова медијска кућа је цео један дан лагала да смо ми, Двери Српске, позивали на физички обрачун и разбијање ганџа-марша, који је требало да се деси ове године у Београду. Тек после наше претње да ћемо их тужити пустили су деманти. Ова медијска кућа, РТВ Б92 је безочно прећутала да је Дверима Српским безразложно и незаконито забрањен концерт у Народном позоришту у Београду. Онај ко прати програм ове медијске куће зна да они реагују на најмање кршење права било где у Србији те да би ову забрану објавили на сва звона да случано жртва забране нису биле Двери Српске, организација против које Б92 води прљаву кампању већ неколико година. Дакле, оваквим поступком Б92 је показао да је склон да дискриминаторски поступа према православним Србима тако што ће прећуткивати кршење њихових људских права.

Зашто још верујемо да је Горан Давидовић у овом случају жртва а не злочинац? Па зато што Ненад Чанак и Бојан Костреш отворено позивају своје батинаше и страначке фаланге да се физички обрачунају са Гораном Давидовићем. Дакле, можда Чанак и Костреш и нису неонацисти али им је модел друштвеног ангажмана врло сличан нацистичким јуришним одредима. Кад већ позивају своје батинаше да узму мотке у шаке и обрачунају се са Гораном Давидовићем, онда би могли и да их позову и да обуку црне кошуље како би утисак био потпун.

А да се вратимо и на Б92, најмоћнију медијску кућу која води харангу против Горана Давидовића. То је медијска кућа која не само да лаже о патриотским организацијама, што смо проверили на својој кожи, већ је то и медијска кућа која отворено шири расизам и говор мржње. Школски примери говора мржње могу се наћи у њиховој „култној” емисији „Пешчаник”. Примери:
- расистичка изјава Николе Самарџића да су Срби биолошки отпад који не треба пустити у ЕУ да је не би загадили. Водитељка га ни једном није опоменула.
- говор мржње: Водитељка Светлана Лукић изјављује како она мрзи Коштуницу а када је упозоре да то није нормално она додаје да га здраво мрзи
- говор мржње и позивање на насиље: један од гостију изјављује како би лидерима СРС требало откинути главе. Водитељка није реаговала већ га кроз контекст подржава.

И пуно је других примера изругивања религијским светињама православних Срба, као и уобичајене псовке, вулгарности и увреде на рачун политичких противника. То је „Пешчаник”, једна од емисија на који су у Б92 врло поносни. Можда РТВ Б92 и није расистичка и антисрпска медијска кућа али им се пропагандне поруке на рачун правосланих Срба врло чудно поклапају са изјавама које су својевремено на рачун српских патриота износили нацисти.

Дакле, можда ће неонацисти марширати Новим Садом 7.октобра 2007. године, али мислим да ћемо их моћи препознати по моткама у рукама и по томе што су врло радо и често, и уз одобравање, слушали „Пешчаник” на РТВ Б92.

И онда би демократска држава требала да реагује те да заштити православне Србе од насилника било да су они обучени као скинхедси са нацистичким обележјима, било да су то лигашке фаланге или говор мржње са Б92.

Владан Глишић

Београд, 3.октобар 2007.године
 
Poslanik Ruske državne Dume i član njenog komiteta za bezbednost Nikolaj Kurjanovič uputio je Policijskoj upravi Novog Sada zahtev da hitno preispita odluku, po kojoj je zabranjen skup pod nazivom "Srpski marš za celovitost Srbije" koji je najavljen 7.oktobar. On odlučno zahteva izdavanje dozvole za održavanje skupa i maksimalnu angažovanost radnika organa reda na obezbeđenju ovog skupa s obzirom na veliki broj otvorenih pretnji fizičkim nasiljem upućenih na račun učesnika "Srpskog marša".

- Posebno bih hteo da skrenem pažnju nadležnih organa Republike Srbije na preteće izjave pojedinih političara i javnih ličnosti iz LDP i LSDV usmerene protiv organizatora "Srpskog marša" i zahtevam od Javnog tužilaštva Srbije i republičkog MUP-a i Ministarstva pravde da istraže sve okolnosti po kojima su date izjave koje su dali funkcioneri stranaka i, u slučaju neophodnosti, da kazne odgovorne - kaže se u pismu Kurjanoviča.

a075.gif
 
"О њему знам само оно што сам чуо из медија за које он тврди да лажу. И када Горан Давидовић каже да није ни фирер ни неонациста ја му верујем. Зашто му верујем када га не познајем? Па зато што он тврди да медији који га називају фирером лажу. А ја знам да ти медији лажу. Како? Па по томе што су безочно лагали и о нашој организацији тј. о Дверима Српским. Немогуће је бавити се свим тим медијима, али је јасан начин рада једног од најмоћнијих - РТВ Б92.":shock:
Koja retardirana logika sunce ti hebem:? ako ubijem dvoje ljudi na ulici pred gomilom svedoka i sutra B92 to objavi i ja kazem "ne nisam ih ubio " ovi debili iz Dveri i srodnih im udruzenja ce mi odmah poverovati nisam kriv i jos ce me usput proglasiti za mucenika i zrtvu judeo-masonskog zlikovackog novog svetskog poretka .:mrgreen:Pravo je cudo da ovakvim dementim i mentalno zaostalim likovima daju neki publicitet u medijima mislim treba im medicinski pomoci a ne jos podsticati i razvijati njihovu bolest .:roll:
 
Poslanik Ruske državne Dume i član njenog komiteta za bezbednost Nikolaj Kurjanovič uputio je Policijskoj upravi Novog Sada zahtev da hitno preispita odluku, po kojoj je zabranjen skup pod nazivom "Srpski marš za celovitost Srbije" koji je najavljen 7.oktobar. On odlučno zahteva izdavanje dozvole za održavanje skupa i maksimalnu angažovanost radnika organa reda na obezbeđenju ovog skupa s obzirom na veliki broj otvorenih pretnji fizičkim nasiljem upućenih na račun učesnika "Srpskog marša".

- Posebno bih hteo da skrenem pažnju nadležnih organa Republike Srbije na preteće izjave pojedinih političara i javnih ličnosti iz LDP i LSDV usmerene protiv organizatora "Srpskog marša" i zahtevam od Javnog tužilaštva Srbije i republičkog MUP-a i Ministarstva pravde da istraže sve okolnosti po kojima su date izjave koje su dali funkcioneri stranaka i, u slučaju neophodnosti, da kazne odgovorne - kaže se u pismu Kurjanoviča.

Baba Višnji strašno žao što neki brane deci da izlaze napolje da se družu.
U babino vreme su takoj isto momci izlazili u grupe i pevali na devojke razne pesme.
Baba Višnja ima da porazgovara sas taj baksuz od Čanak pa akoj on ne pušta svoju decu da ostavi tudju.

Kuj ne nadje žensko taj dan - *****!
 

Back
Top