da moramo protiv koga bismo najredije krenuli u rat

koliko ljudi koji su se izjasnili da bi rado ratovali su ispalili samo jedan metak u operativnim uslovima? da vidis batice kako je kad se ***** smrzne u dupetu od straha kad zazvizdi oko glupace e pa tad da te pitam da li bi ratovao?

Svaka cast za komentar!

Vise puta su mi meci zvizdali iznad glave...nije uopste frka kada znas da je bezbedno. Medjutim, jednom sam, nazalost, imao priliku da pucam u coveka (point-blank) i osecaj je UZASAN! Kakav rat, osvestite se...
 
Znam da nije dobro,nego sam to rekao u vezi za lovu se moze sve,mislim da ipak ne moze,ako pogledamo hrvate,ipak oni imaju vecu svest o domoljublju,a mi sacuvaj svakog od naseg domoljublja,cast pojedincima,al koliko sam ja video covece pa pljuvao nas narod,koji je na referendumu za kosovo glasao i to posle 40 ak dana bombardovanja,pre si mogao da pogines od srbina,ako si isao u uniformi tih dana,nego od ovih andjela milosrdnih,tako da ocu reci da smo mo jedan obican k....:arrow: od ljudi,a i domoljubivi smo do m....:!:


Pa normalno da su toliko domoljubivi.I ja bih bio da po prvi put u istoriji imam svoju drzavu.Naravno,ako ne racunamo period 1941-45.I jos da sam resio sva etnicka pitanja u njoj.Pa gde bi nam kraj bio,da nije tako blizu.Pa voleo bih je kao zjenicu oka svog.A ovako,vec smo se naviklli,pa nam je mozda i dosadila.
 
Ех , имам ја тактику како не би 8) прво пошаљеш ове скинеде, па онда либерале, па онда демократе, е онда кад их све побију (о исти трошак решиш проблем незапослености) и нестане им муниције ми им лепо ј*бемо милу матер 8)

I na kraju posaljemo tebe da pobjedonosno rayvijes zastavu na sred trga svetog petra i odrecituje papi ultimatum o kapitulaciji
 

Back
Top