zaba/c i princ/eza

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Zenske,

da li ste ikada do sada od zabe napravile princa?
Da li ste ikada videle u nekom muskarcu nebruseni dijamant, pa se potrudile oko njega i napravile remek-delo?

Frajeri,

da li ste ikada izvukli neku musavicu iz bedaka svekolikog i od nje napravili damu?

I kako vam se to vratilo?
 
Zenske,

da li ste ikada do sada od zabe napravile princa?
Da li ste ikada videle u nekom muskarcu nebruseni dijamant, pa se potrudile oko njega i napravile remek-delo?

a,sad malo ya.....:D
to mi je specijalnost...."od zabe naprawis princa za kayanje,iz woza ispadnes,ostanes cak i bez mesta za stayanje"......8-)
pokusawala sam to sa mojim dugogodisnjim partnerom...svaki dan ga brusila i ulagala swoju dragocenu energiju u njega....a on zawrsi kod zubarke....verowatno mu je dobro izbrushila zube i josh ponesto....:lol::lol::lol:

postoji jos neko za koga sam ocigledno bila red bull....dobi cowek krilca........:lol::lol::lol:

da su bas postali remek-dela i nisu,ali sam im posteno dala "gas",pa sada voze u petoj i yebe im se....:lol:
kada malo bolje razmislim,drago mi je sto moje "moci" usrecuju neke druge.....vodimo ljubav,a ne rat:lol::wink:
 
Zenske,

da li ste ikada do sada od zabe napravile princa?
Da li ste ikada videle u nekom muskarcu nebruseni dijamant, pa se potrudile oko njega i napravile remek-delo?

a,sad malo ya.....:D
to mi je specijalnost...."od zabe naprawis princa za kayanje,iz woza ispadnes,ostanes cak i bez mesta za stayanje"......8-)
pokusawala sam to sa mojim dugogodisnjim partnerom...svaki dan ga brusila i ulagala swoju dragocenu energiju u njega....a on zawrsi kod zubarke....verowatno mu je dobro izbrushila zube i josh ponesto....:lol::lol::lol:

postoji jos neko za koga sam ocigledno bila red bull....dobi cowek krilca........:lol::lol::lol:

da su bas postali remek-dela i nisu,ali sam im posteno dala "gas",pa sada voze u petoj i yebe im se....:lol:
kada malo bolje razmislim,drago mi je sto moje "moci" usrecuju neke druge.....vodimo ljubav,a ne rat:lol::wink:


I meni pala ova pesma na pamet... :)
Ja nisam baš od žabe pravila...
Ali tako od nekih balavaca jesam...
Što se tiče tvoje poslednje rečenice, tako sam se ismejala. :lol:
I ja sam u tom pogledu srećna zbog mog humanitarnog rada :)... Razmišljam čak i neku agenciju da otvorim... naravno, usluge besplatne... Već znam i slogan: ''Dođite po svoje krila''... :)
I nije mi žao ako me ostave. Bitno je da ja dobro vršim svoje misonarske i ostale uloge vaspitavanja i kreiranja. Neki ni to ne znaju. Molim lepo. A možda je takav zadatak i čast? :)
 
Zenske,

da li ste ikada do sada od zabe napravile princa?
Da li ste ikada videle u nekom muskarcu nebruseni dijamant, pa se potrudile oko njega i napravile remek-delo?

Frajeri,

da li ste ikada izvukli neku musavicu iz bedaka svekolikog i od nje napravili damu?

I kako vam se to vratilo?

Ne, ali mi je par puta poshlo za rukom da od dame napravim kalashturu
 
chemu?

...ulagacu energiju u svog partnera (podrshka, ljubav, kreativni kriticizam, interesovanje....), ma kakav da je u ochima drugih, jerbo je meni dobar.... jerbo se to zove partnerstvo.... a ne u svrhu "brushenja".... :)

....ne mozze niko da me promeni... al` mogu sama sebe da menjam da bih nekom bila bolja. :)
 
Pa ako uzmem u obzir , da je on kad sam ga upoznala , bio izmuchen izmrshaveo od bolesti i da je imao akne po celom telu zbog ciscenja organizma od antibiotika.
Mozda , mozda sam i videla sta ce od njega biti kad se sredi.
Ali ja sam se zaljubila u njega takvog , nebitno mi je bilo.Oborila me s nogu njegova licnost.
 
chemu?

...ulagacu energiju u svog partnera (podrshka, ljubav, kreativni kriticizam, interesovanje....), ma kakav da je u ochima drugih, jerbo je meni dobar.... jerbo se to zove partnerstvo.... a ne u svrhu "brushenja".... :)

....ne mozze niko da me promeni... al` mogu sama sebe da menjam da bih nekom bila bolja. :)

Dobro, ali to je kad vec imas paRntera. Nego kad nemas pantera, da li prepoznas u nekome nesto sto se ne vidi na povrsini?
Ili imas onaj "svraciji sindrom" da te privlaci samo ono sto svetluca...?

Ne govorim o menjanju licnosti, nego izvlacenju najboljeg iz nekoga.
 
Pa ako uzmem u obzir , da je on kad sam ga upoznala , bio izmuchen izmrshaveo od bolesti i da je imao akne po celom telu zbog ciscenja organizma od antibiotika.
Mozda , mozda sam i videla sta ce od njega biti kad se sredi.
Ali ja sam se zaljubila u njega takvog , nebitno mi je bilo.Oborila me s nogu njegova licnost.

Lepo Zeffe, lepo.
Jel sistem lebac-kamen ili obratno?:)
 
99-1.jpg
 
Nekada davno u nekoj dalekoj zemlji,
lepa,nezavisna, samopouzdana princeza,
naletela je na zabu dok je sedela
na obali nezagadjene bare,
i zelenoj poljani blizu svog zamka,
razmatrajuci ekoloska pitanja.

Zaba je uskocila u princezino krilo
i rekla: "Elegantna Damo,
ja sam jednom bio naocit princ,
sve dok me zla vestica nije zacarala.
Medjutim,jedan tvoj poljubac,
ce me ponovo preobratiti u
lepog i mladog princa, sto ja i jesam,
i tada, moja draga, mi cemo se vencati
i zasnovati porodicu u tvom zamku
sa mojom majkom, gde ces mi ti kuvati,
prati moju odecu, radjati moju decu,
i pritom osecati vecnu zahvalnost i srecu za to."

I te noci, dok je princeza raskosno vecerala
lagano przene zablje batake zacinjene belim vinom
u krem umaku od belog luka,
tiho se nasmejala i pomislila:

"Pa ne bih bas rekla"


:))))
 

Back
Top