Izabran nakaradni LOGO za Evroviziju!!!! Al po Tijanićevom ukusu:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
esonglogo1fn2.jpg



:shock: Ovo se neko zeza 100%
 
ne znam, negde prochitah kao nije konachna odluka........
whatever
ne pratim evroviziju, mislim nisam neki pasionirani fan, ali braaaaaaaaate....

:shock: da li ziri ima ochi ??
anyways.....ima peticija, pa nek glasa ko hoce ( ako bude vredelo :roll: )
http://www.petitiononline.com/esc2008s/petition.html


gucha je tu, shljiva je tu, zene su tu....a gde je kajmak? mogli su jednu chabricu kajmaka da stave, mozda neki opanak, noletov reket, uz obavezni mob.telefon :roll: najbolje da naguraju sve shto ih asocira na srbiju, i sve stave na logo za muzichki festival, iako to nema nikakve veze sa temom. po mogucstvu da bude nepovezana celina :roll:
totalno promashena tema, 'oce da proguraju svoje brendove tamo gde im mesto nije. shto nisu npr irci na svoj logo za evroviziju stavili kriglu piva? :roll: ili npr da su hrvati stavili krash bajaderu?
razumem da oce da reklamiraju zemlju i njene simbole, ali brate, povezi to s temom :shock:

a btw, "shifra" rada je 'mama', a firma koja je napravila rad zove se "brandmama" ili tako neshto :roll:

nadjoh druge radove, pa vi sad procenite shta je bolje....
1 reshenje
resenjeRGB.jpg


2 reshenje
OYM_JedanVodoravno.jpg
OYM_VezVodoravno.jpg


3 reshenje (asocijacija na teslu, svidja mi se)
logo1zd0.jpg


4 reshenje
my_bid_for_the_ESC_2008_logo_by_Mat.jpg


5 reshenje
za_zonu.jpg
 
ono jbt ko da je reklama za Guču 2008!!!
Pored onoliko dobrih scena,koje asociraju,bar meni-na Teslino pražnjenje elektriciteta,munje mi izabrasmo dno dna....aj da preetpostavim da je poenta da neko gurne pare u džep pa su uzeli najjeftiniju moguću....e Srbijo,sad se Tesla stidi.....a šljiva.....šta da vam kažem-kad je bio konkurs za novu Imlekovu kravicu-setite se šta je i čiji sin od 9 god pobedio....hm,ne želim da se hvalim al profan sa faxsa me je prosto smarao da pošaljem,jer je bio ubeđen da će proći......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top