Sestra&brat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MaGnEt

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
297
Moja keva dugo godina iz nekih glupih razloga nije odrzavala normalne veze sa svojom rodjenom sestrom tj. mojom tetkom.Moja tetka ima 2 cerke i one su moje sestre naravno.E sad,posto se mi kao deca nismo igrali i druzili ja jednostavno nisam imao taj neki brat-sestra odnos usadjen u glavi.
Elem,sestre nisam video godinama,one su rasle a i ja sam.U neko vreme nas brat od trece tetke se zenio i ja sam se kao i njih dve nasao na svadbi.Sedeo sam za stolom a pored mene je,sa leve strane, sela plavusha u minicu,kvarcovana,sa napichenim sisama i tako to...Pomislio sam"...hvala ti Boze,oduvek sam te gotivio iako ne idem u crkvu,ali od danas duzan sam ti..."Kazem ja burazeru od ujaka:"Joj brate mirise mi da cu ja da satrem ovu plavusicu jos veceras!",na to on mi odgovara"Navali lave ali to ti je sestra od tetke!":shock::(
I dan danas nisam nacisto da li sam normalan po tom pitanju.Kunem vam se mi se toliko svidela da sam hteo da je pojedem!Vise puta mi je palo na pamet sta bi bilo da nije imao ko da mi kaze da mi je to sestra!?Ona se udala pre par godina i mi se cak i druzimo i zet je bash o.k. lik ali ja bi i dan danas prvo zabo njonju izmedju njenih nogu pa onda sve ostalo.Znam da ce mnogi da se zgroze ali ja ne mogu da se otmem tom utisku.Rekao sam i bratu od ujaka to vece sta mi je palo na pamet a on mi je odgovorio da nisam jedini od brace u sa tom idejom?!
Da zlo bude vece pre par dana(zato i postavljam ovaj topic) prijateljica mi je pricala kako je,ne znam gde, upoznala lika za koga se ispostavilo da mu je ona tetka!Naostrila se na njega pre nego sto je to saznala i kad su joj to rekli smorila se skroz.Kaze da bi ga,bez obzira na to,bez problema (citiram)"...olizala celog!"!?
Sta mislite o ovome?
 
ammmmmm...strasno....znam dva takva primera....ona nije jedina plavusica,nabudzenih sika,kvarcovana na ovom svetu...ako ti je samo da joj uvalis,pa i nije ti neki problem...
sta bi bilo sa si zaljubljen u nju?!
 
ammmmmm...strasno....znam dva takva primera....ona nije jedina plavusica,nabudzenih sika,kvarcovana na ovom svetu...ako ti je samo da joj uvalis,pa i nije ti neki problem...
sta bi bilo sa si zaljubljen u nju?!

Nisam se bas zaljubio u sestru od tetke ali sam se naostrio poprilichno.Nemoj mi reci da znas za slucajeve da su se brat i sestra zaljubljivali??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top