MESANJE CRKVE U POLITIKU ZEMLJE

Kad se u politiku mesa poremecena baba kakva je B.K.Vuco, valjda moze i Crkva ciji su pripadnici preko 90% Srba gradjana ove drzave.

Serem ti se na crkvu punu pedofila, lopova i ciji su popovi blagosilajli paravojne jedinice...isto kao i katolicki popovi, kao nisu znali sta ustase rade, hau jes nou.
Crkva se itekako mesa u drzavne poslove: meni se povracalo od sve buke i strke oko onog debelog Filareta , i Velje selje koji nije otisao na sastanak u CG zbog masnog popa, i cele halabuke koja se digla u nasoj vladi zbog jednog jebenog popa.Sto se nije digla...ma, muka mi je i da pricam o tome.
 
Serem ti se na crkvu punu pedofila, lopova i ciji su popovi blagosilajli paravojne jedinice...isto kao i katolicki popovi, kao nisu znali sta ustase rade, hau jes nou.
Crkva se itekako mesa u drzavne poslove: meni se povracalo od sve buke i strke oko onog debelog Filareta , i Velje selje koji nije otisao na sastanak u CG zbog masnog popa, i cele halabuke koja se digla u nasoj vladi zbog jednog jebenog popa.Sto se nije digla...ma, muka mi je i da pricam o tome.

Згрожен сам овим говором мржње.:roll:
Докле ћемо бити вербално малтретирани од ове ''деце комунизма''.
 
Serem ti se na crkvu punu pedofila, lopova i ciji su popovi blagosilajli paravojne jedinice...isto kao i katolicki popovi, kao nisu znali sta ustase rade, hau jes nou.
Crkva se itekako mesa u drzavne poslove: meni se povracalo od sve buke i strke oko onog debelog Filareta , i Velje selje koji nije otisao na sastanak u CG zbog masnog popa, i cele halabuke koja se digla u nasoj vladi zbog jednog jebenog popa.Sto se nije digla...ma, muka mi je i da pricam o tome.

ako imash problema sa stolicom idi na pdf zdravlje...
 
Serem ti se na crkvu punu pedofila, lopova i ciji su popovi blagosilajli paravojne jedinice...isto kao i katolicki popovi, kao nisu znali sta ustase rade, hau jes nou.
Crkva se itekako mesa u drzavne poslove: meni se povracalo od sve buke i strke oko onog debelog Filareta , i Velje selje koji nije otisao na sastanak u CG zbog masnog popa, i cele halabuke koja se digla u nasoj vladi zbog jednog jebenog popa.Sto se nije digla...ma, muka mi je i da pricam o tome.

Crkva (kao institucija) je ku*va i to najgora. Zato shto na najprljaviji nachin koristi ljudsko poverenje. Mazhe ochi ljudima a narod k'o narod "valja se" Od takvih popova mi ne treba ni prichest, ni osveshtavanje... Daleko im lepa kuca...
U SFRJ dok je crkva bila u pozadini, sve fabrike su radile... Chim su ovi pocheli da osveshtavaju, svaka je propala... :lol:
 
Crkva (kao institucija) je ***** i to najgora. Zato shto na najprljaviji nachin koristi ljudsko poverenje. Mazhe ochi ljudima a narod k'o narod "valja se" Od takvih popova mi netreba ni prichest, ni osveshtavanje...
U SFRJ dok je crkva bila u pozadini, sve fabrike su radile... Chim su ovi pocheli da osveshtavaju, svaka je propala...


Urekli ih, onakvi kakvi su.:D:DNajzanimljivije mi je sto sam citao u nekom SPrC tekstu o sektama, kao: Karl Marx je pripadao satanistickoj sekti ciji su se clanovi obalcili u crne mantije i pustali duge brade...:D:D:D:DKoliko glup moras da budes?:D:D
 
Dok god ne nestanete sa javne scene i dok vam se ne izgubi svaki trag zbog svega sto uradili svojoj zemlji.

Тако је мислио и Нерон и Диоклецијан и Синан-Паша и Лав Троцки и Стаљин.
А овој земљи су највише зла нанели разни другови почев од Ј.Б.Тита, Ранковића,
Ђиласа све до другова Стамболића и Милошевића.
Преживећемо и вас ''другове'' који сте само пресвукли одела и постали господа
јевропејска.
Не брини се 2000 година смо преживљавали, преживећемо и нови ешалон ''другова''.
 
Urekli ih, onakvi kakvi su.:D:DNajzanimljivije mi je sto sam citao u nekom SPrC tekstu o sektama, kao: Karl Marx je pripadao satanistickoj sekti ciji su se clanovi obalcili u crne mantije i pustali duge brade...:D:D:D:DKoliko glup moras da budes?:D:D

Strah je najjache oruzhje vlasti nad narodom... Strah potiche iz neznanja, a SPC bash to propagira... Jedina crkva koja sve ostale javno naziva sektama...
A onda im pomenesh tzv "red zilota" unutar SPC koji imaju chinove i vojnu hijerarhiju, a Amfilohije je vrhovni poglavar... Pogledaju te belo, u fazonu " otkud ti to znash?"
 
Тако је мислио и Нерон и Диоклецијан и Синан-Паша и Лав Троцки и Стаљин.
А овој земљи су највише зла нанели разни другови почев од Ј.Б.Тита, Ранковића,
Ђиласа све до другова Стамболића и Милошевића.
Преживећемо и вас ''другове'' који сте само пресвукли одела и постали господа
јевропејска.
Не брини се 2000 година смо преживљавали, преживећемо и нови ешалон ''другова''.

Meaning, SRS je osnovan pre 2000 godina, ili prvo amebe, pa Srbi?:D:D:D
 

Back
Top