DA JE BIO ONO STO JESTE MOZDA BI SE NEKOM I DOPAO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Скоро била тема, али је закључана....


Ја на њој рекох да није потребно да глумимо, да глуме само они који су незадовољни собом и који мисле да ни другима неће бити добри такви какви јесу...
 
Da pretpostavim... Probala si najpre sa Dragana, pa nije išlo...

Potrebno je da glumimo..... ako hoćemo nekome da se dopadnemo... kratkoročno.
Budućem šefu, poslovnom partneru, ujninoj sestri od strine koja živi u Austriji i verovatno je nikada više nećemo videti, a ako je budemo videli to će biti kroz desetak godina..... ako još bude živa.....
Prodavačici kifle koju qpujemo, KONOBARIMA (pitate se zašto?!), vulkanizeru koji je "toliko ljubazan da naduva gumu na našem biciklu", kondukterima i kontrolorima ako već nismo qpili kartu, Kineskinji koja nam prodaje jeftin komad garderobe iz "magacina" i kojoj treba da verujemo da majica ne nosi neki smrtonosni virus il' ima fleq od nečijeg urina načinjenu u neudobnom transportu......... potrebno je malo glumatanja tu i tamo :lol:
Kad malo razmislite, vaš život uglavnom jeste glumatanje, tj. interakcija sa ljudima zahteva mnogo truda. Ako takvi postanete i pred onima koji vas dooobro poznaju, onda treba da se zapitate šta vam se desilo.
"Biti ja" uvek i u svakom trenutq, pred svakim, zove se još i qrčenje i nije preporučljivo pred, recimo, profesorima, lekarem koji će da vam izvadi slepo crevo, zubarima, majstorima koji vam nešto popravljaju, pa čak i prolaznicima koji, eto, imaju sat, ili znaju gde je ta neka ulica.....
Da neko ne bi pogrešno protumačio, ne mora svako da bude mrgud kad želi biti "ono što je", ali naše male sitnice, tripove, ljudi teško da mogu da znaju unapred. >> Samo reci ako ne jedeš meso, ne moraš ceo istorijat istrebljivanja šumskih pacova..... u redu je, neko se ne loži na to :roll:

Al' ja sam sigurna da ti nisi mislila na TO dopadanje.
 
bow-1.gif
aplauz-1.gif
 
.. šta reći... a ne slagati?!
.. pa u, najbližem, okruženju su ti bolji glumci nego svi oskarovci đuture, prijatelji, poznanici, rođaci, RODITELJI.... gluma je postala stil života.... ljudi, bar većina, su postali patološki lažovi.. svi bi hteli da budu neko drugi ili nešto drugo.... a zašto je to tako.. pa zaviri u sebe, jer odgovor već znaš...........
crazy-1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top