Cudni extremni sportovi

thalia

Obećava
Poruka
96
Sta sve nece da izmisle, procitala sam skora da su negde u Južnoj Africi, na nekom rancu razvili novu vrstu ekstremnog sporta, plivanje sa krokodilima ubicama, tj posetioce koji se usude spustaju u bazen u nekakvom kavezu za samo 40 dolara.

U principu ja volim kroke, ali ne znam bas...:) :p
 
Ko visoko leti, meko pada

Skijalište na Adi Ciganliji preko leta privuče nekoliko stotina ljubitelja vodenih „ludorija“, među kojima se mogu sresti i brojna poznata lica. Obuka traje kratko, nije skupa i retko ko odustaje. Uskoro se planira izgradnja i ski-žičare u Subotici, odnosno na Palićkom jezeru

Na kraju beogradskog Savskog jezera već šest godina postoji žičara na kojoj podjednako uživaju svi ljubitelji skijanja na vodi. Skijaši – mali i veliki, crni i beli, mladi i stari, političari, pevači, doktori, književnici, estradne zvezde i „običan“ svet, voze se na ski žičarama, padaju, izvode akrobacije, preskaču prepreke... Ima i onih koji “ozbiljno” treniraju, ali je više rekreativaca koji letnje dane na Adi Ciganliji provode vozeći se na skijama ili wakeboard-u. Ovde su od aprila do oktobra svakoga dana od 9 do 23 časa...

http://www.casopishorizont.com/skijanje_extrem.html
 
Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_420927.jpg
 

Back
Top