Kreativnost

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Koliko vam je bitno da je vash partner kreativan?
Da li ste uopshte razmishljali nekad o tome?

Naravno pojam kreativnosti se odrazava (po mom mishljenju) na mnoge aspekte veze...sex...komunikaciju....zajednichka zajebavanja....izlaske...poklone i nachin davanja istih...izjave ljubavi...itd...
 
Inace nista ne razumeju ako malo pocnes da pricas u prenesenom smislu, kao na primer Mirjana Neskovic moja drugarica iz srednje skole, ponekad posumnjam da ona nije procitala ni jednu knjigu iz lektire, nego je samo citala kritike.
 
moja draga je bas kreativna,da vidite samo sto mi je napravila jednom posne spagete,sa sve posnim kackavaljem i pecurkama....vrh brate
s' tim sto ona i dalje misli da mi se nisu svidele,a jesu...nego je sutradan napravila mrsne pa su one otisle u zaborav...a mogao sam sve da pojedem
 
Za mene je kreativnost vise spontanost, jer kad nije spontano onda svaka kreativnost gusi. To je ono kad neka devojka zacrta iznenadjenje za decka, da ga negde vodi, ili on za nju, pa onda nece da odustane od toga ni po koju cenu jer joj je stalo, bla, bla, e to je onda forsirana kreativnost, to je bez veze.
 
Ljudi ja se izvinjavam shto vas prekidam, ali ja zaista ne kapiram shta moze da bude isforsirana kreativnost. Kapiram shta je umishljeni umetnik, ali kako neko uopshte moze da bude isforsirano kreativan...Prosvetlite me...

@Divlja...naravno da mozesh...improvizuj...:)
 
Kreativnost pod broj jedan zahteva slobodu, a potpuno je suprotan pojam od ushtogljenosti. Zato devojke meni uopshte nije jasno shta ste vi htele da kazete...
Koliko ste zaista slobodni da ispoljite sebe , i da vas nije briga shta ce neko da pomisli?
 
Meni treba moja suprotnost, i posto sam ja kreativna i nenormalna, treba mi stabilna osoba, racionalna, dominantan muskarac (al' naravno i strastven) moj najveci kriticar i neko da mi drzi noge na zemlji, dok mi je glava u oblacima. Mislim da dva preosecajna divlja umetnika ne idu zajedno.
Sto se tice sexa naravno, sto se tice ostalih nabrojanih stvari tu sam vrlo prakticna, ne lozim se na poklone, izlaske, pa cak ni na izlive ljubavi, vaznije je da ima sposobnost da me "trpi" :lol:, da veruje u mene, da ima strpljenja sa mnom. To je mnogo vaznije, jer je sustinsko. I da me vadi iz sranja bez ijedne reci proseravanja i optuzivanja. Znaci, vazno je da me vidi i da je iznad mene svojom svescu i zreloscu i da je uvek tu. I da mi ispunjava hirove :mrgreen:, i da me ne gusi, da budem slobodnaaaa......
Nemoj neko da me psihoanalizira sad, znam tacno sta nije u redu sa mnom.
 
A da. Zaboravih da dodam, da za kreativnost u ljubavi apsolutno nema potrebe da budesh umetnik, niti nadaren za bilo kakvu vrstu umetnosti.
Chini mi se da je samo bitno da budesh svoj...
 
i tako sedimo mi na nekoj veceri.....i prica vladika valjevski o pusenju....******* nije greh.....******* je strast....a strast je najveci greh.....i ja se kulturno podignem,izvinim se i napustim skup.......
 

Back
Top