Izbegavati prazan hod

gustav_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Kako ne promasiti u izboru devojke? Izbegavati prazan hod!

People, se cesto zale, kako su zene sponzoruse, da ih je tesko smuvati... a tesko ih je smuvati, samo, ako su kompleksasice, koje se drze na nekom, njihovom, isprojektovanom visokom nivou.
Najvise, treba da se obrati paznja da je devojka jednostavna i po mogucnosti izbegavati klinke do 27 god.(do tada, su u vecini jos nezrele).

I jedan savet starog lisca, (a to sam ja) razvedene su najbolje. Ja se muvam sa jednom par dana i taman sam pomislio da nece biti nista... ali zato sutraaaaaaaaaaaaaaa.:D

Mogu i devojke, da napisu koje one momke izbegavaju, koliko uspesno to izvode, da li se prevare u izboru...

Dakle?
 
izbegavamo matore lisce
jel to sutra malo sutra ili decije sutra?
razvedene su najbolje za sta za sigurno trpanje?
ne odbijaju nikoga jel da?ustreptale nedojebane

meke ****** zeljne tvrdog qrca?
bas me zanima za sta su najbolje
hoces mi molim te pojasniti
ovako nezreloj
 
Najvise, treba da se obrati paznja da je devojka jednostavna i po mogucnosti izbegavati klinke do 27 god.(do tada, su u vecini jos nezrele).

I jedan savet starog lisca, (a to sam ja) razvedene su najbolje. Ja se muvam sa jednom par dana i taman sam pomislio da nece biti nista... ali zato sutraaaaaaaaaaaaaaa.:D

Mogu i devojke, da napisu koje one momke izbegavaju, koliko uspesno to izvode, da li se prevare u izboru...

Dakle?
da je devojka jednostavna? mislish prosta, obichna, dosadna?

pa ok, klinka sam..nezrela :?

po chemu su razvedene najbolje ? :? fujj bzv..opet o sexu..

uvek me snadje ono shto izbegavam..prosto vishe ne znam shta da radim..i da li uopshte da radim i da li da ne izbegavam ili izbegavam ..
 
da je devojka jednostavna? mislish prosta, obichna, dosadna?

pa ok, klinka sam..nezrela :?

po chemu su razvedene najbolje ? :? fujj bzv..opet o sexu..

uvek me snadje ono shto izbegavam..prosto vishe ne znam shta da radim..i da li uopshte da radim i da li da ne izbegavam ili izbegavam ..


... ne, nego, da zna sta zeli i da nije zahtevna, narodski receno, razmazena.
 
kaako bre nepismeni jel ti znash koliko je dechku trebalo to da napishe i on je lepo rekaoali vi nerazumete a to ko je ne pismene ili pis men nemozete vi d akazete bre jel znash ti da iti pogreshish milion puta pa niko ne komentarishe a ovamo s euvatite za par zareza i tachki koje nedostaju pa shta mislim da to nije problem mozda decko zuri ili je u zurbi inache bi stavio kao ja sada.
 

Back
Top