Muzika iz Igrica

da li neko zna kako se zove pesma iz nba 2007 koja se pusta kad tek udjes u igricu na spici????

Pesma se zove "Get Them Hands Hi" sa albuma "MusicSoulLife" a grupa je "Ten Days Till"... nju možeš da otključaš kao bonus pesmu kad sakupiš dovoljno nekakvih poena koji to otključavaju.

Imam i ja jedno pitanje (da ne otvaram novu temu): Da li neko zna kako se zove pesma (i naziv grupe) koja svira za vreme introa u igrici FIFA 2004? (kad oni helikopteri lete iznad stadiona, a Anri daje gol) Gledao sam soundtrack za igru ali ima puno pesama pa ne znam koja je ta, a igru za PC nemam.
 
Najjednostavniji nacin ti je da ukljucis neki program za snimanje zvuka, i zatim da pokrenes igricu. Zatim sacekas da se pesma zavrsi, pa iskljucis igricu i program. Nakon toga otvoris neki program za obradu zvuka i odseces nepotrebne delove i sve to sacuvas.
That's It.
 
Najjednostavniji nacin ti je da ukljucis neki program za snimanje zvuka, i zatim da pokrenes igricu. Zatim sacekas da se pesma zavrsi, pa iskljucis igricu i program. Nakon toga otvoris neki program za obradu zvuka i odseces nepotrebne delove i sve to sacuvas.
That's It.

Da li možeš da preporučiš neki program za snimanje zvuka i za "odsecanje" nepotrebnih delova? Ja sam imao dva takva, ali sam ih oba izgubio kad sam davao komp na reinstalaciju.
 
Ja koristim "Advanced mp3 wma recorder" ili "CDex 150" za snimanje i "sound forge" za odsecanje. Ima sigurno i dosta besplatnih ali meni odgovaraju ovi. Pokusaj da pronadjes na Google-u ili nekom sajtu za download software-a.
 

Back
Top