Da li je u ljubavi kao i u ratu sve dozvoljeno?!

Anais

Početnik
Poruka
4
Ako nekoga volite po prvi put u zivotu, onako do kraja, bez zadrske, a osetite prvo podsvescu, pa zatim ta podsvest pocne da rije dok ne ispliva na povrsinu da se druga strana koleba, da voli, ali nije do kraja sigurna, da li treba dostojanstveno otici ili se boriti do kraja, bez dostojanstva, uz sva sredstva, pa bar da ste cisti pred sobom, jer jednom se samo pokusa sve i dozvoljeno i nedozvoljeno. I da li ljubav uopste zna za dostojanstvo?
 
Anais:
Ako nekoga volite po prvi put u zivotu, onako do kraja, bez zadrske, a osetite prvo podsvescu, pa zatim ta podsvest pocne da rije dok ne ispliva na povrsinu da se druga strana koleba, da voli, ali nije do kraja sigurna, da li treba dostojanstveno otici ili se boriti do kraja, bez dostojanstva, uz sva sredstva, pa bar da ste cisti pred sobom, jer jednom se samo pokusa sve i dozvoljeno i nedozvoljeno. I da li ljubav uopste zna za dostojanstvo?
Cist pred sobom
 
Draga Anain...bojim se da te tvoj partner ne voli dovoljno..ili bar sigurno ne koliko ti njega. Sad, pitanje je da li mozes ti da zivis sa tim..koliko vidim ne mozes. Preispitaj sebe, da li ti je vredno ostajati uz njega i hraniti se mrvicama zbog svoje ljubavi ili mozda potraziti nekog ko te je vise vredan...
 
Anais:
Ako nekoga volite po prvi put u zivotu, onako do kraja, bez zadrske, a osetite prvo podsvescu, pa zatim ta podsvest pocne da rije dok ne ispliva na povrsinu da se druga strana koleba, da voli, ali nije do kraja sigurna, da li treba dostojanstveno otici ili se boriti do kraja, bez dostojanstva, uz sva sredstva, pa bar da ste cisti pred sobom, jer jednom se samo pokusa sve i dozvoljeno i nedozvoljeno. I da li ljubav uopste zna za dostojanstvo?
Mozda vam se emocije jednostavno nisu razvijale istom brzinom. Nekom treba mnogo vise vremena da bude siguran u neke stvari, pa i u sopstvena osecanja.
Ni u ratu ni u ljubavi nije sve dozvoljeno.
Nikad ne pribegavaj niskim udarcima.
Jedino tako bices cista pred sobom.
 
Nina2:
Draga Anain...bojim se da te tvoj partner ne voli dovoljno..ili bar sigurno ne koliko ti njega. Sad, pitanje je da li mozes ti da zivis sa tim..koliko vidim ne mozes. Preispitaj sebe, da li ti je vredno ostajati uz njega i hraniti se mrvicama zbog svoje ljubavi ili mozda potraziti nekog ko te je vise vredan...

koliko sam ja ovdje skont'o, ne radi se o tome da li on nju malo voli ili mnogo. Cini mi se da se radi o onoj pocetnoj sumnji.
Ako je to ono sto ja mislim, onda predji granicu i ne bi trebala da se kajes.
Ili jos bolje, neka on predje granicu. Ako ne zna, onda mozes razmisljati o napustanju.
Jedan primjer:
Djevojka se uzdrazava da bilo sta licno prica i sav razgovor nema nikakve dubine. Onda sam poceo da joj pisem prstom po ledjima ono sto sam je zelio pitati, a ona meni na isti nacin odgovarala. :wink: Poslije par seansi, mogao sam da joj citam i dnevnik. Bili smo par godina zajedno i niko se nije pokajao.

Good luck!
 
Hvala za savete. Ja sam od onih direktnih, mozda cak brutalno otvorenih koji bi zbog ljubavi napustili sve. U vecini slucajeva to drugu stranu uplasi, a opet ako volis, mozda gresim, volela bih da sam od onih dostojanstvenih koji ce se okrenuti i otici, ali ja sam se borila do kraja, i razumom i niskim udarcima, ocekujuci samo jednu jedinu rec i postupak, do toga nije doslo, na zalost on najverovatnije o meni misli sve najgore, dok cu ja uvek njega drzati za fenomenalnu osobu koju sam jednostavno prepoznala prvi put ga videvsi, bez obzira sto u datom trenutku kada je trebalo da padne odluka nije odreagovao onako kako sam ja ocekivala. Ne znam mozda gresim, ali kada mi je stalo idem do kraja..
 
Anais:
Ako nekoga volite po prvi put u zivotu, onako do kraja, bez zadrske, a osetite prvo podsvescu, pa zatim ta podsvest pocne da rije dok ne ispliva na povrsinu da se druga strana koleba, da voli, ali nije do kraja sigurna, da li treba dostojanstveno otici ili se boriti do kraja, bez dostojanstva, uz sva sredstva, pa bar da ste cisti pred sobom, jer jednom se samo pokusa sve i dozvoljeno i nedozvoljeno. I da li ljubav uopste zna za dostojanstvo?
Samo jedno pod pitanje...
CEMU SVE TO... 8) :?:
 

Back
Top