Dokle da se brukamo???

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
".......Ne možemo mi bez skandala. Takav smo narod i ja to ne bi mijenjala ni zbog čega na ovom svijetu! Ne bi bilo zanimljivo. Izabran je logo za Evroviziju i već drugi dan mi komplikujemo sa peticijom za ukidanje istog, prenosi Blic. Međutim, ako pogledate logo biće vam jasno odakle ideja za peticiju. Pored izuzetno talentovanih ljudi u našoj zemlji, teško mi je povjerovati da je ovo zaista najbolji izbor bio? Autor se predstavio pod imenom “Mama 2008” i za ovo je dobio/la nagradu od 5.000 evra. Hm… truba, poljubac, šljiva, nota… Super motivi ali isto su nacrtani kao što crta moj komšija koji ima tri godine......."




 
".......Ne možemo mi bez skandala. Takav smo narod i ja to ne bi mijenjala ni zbog čega na ovom svijetu! Ne bi bilo zanimljivo. Izabran je logo za Evroviziju i već drugi dan mi komplikujemo sa peticijom za ukidanje istog, prenosi Blic. Međutim, ako pogledate logo biće vam jasno odakle ideja za peticiju. Pored izuzetno talentovanih ljudi u našoj zemlji, teško mi je povjerovati da je ovo zaista najbolji izbor bio? Autor se predstavio pod imenom “Mama 2008” i za ovo je dobio/la nagradu od 5.000 evra. Hm… truba, poljubac, šljiva, nota… Super motivi ali isto su nacrtani kao što crta moj komšija koji ima tri godine......."




lele majko mila... :D
mora da je Voja crtao!
 
".......Ne možemo mi bez skandala. Takav smo narod i ja to ne bi mijenjala ni zbog čega na ovom svijetu! Ne bi bilo zanimljivo. Izabran je logo za Evroviziju i već drugi dan mi komplikujemo sa peticijom za ukidanje istog, prenosi Blic. Međutim, ako pogledate logo biće vam jasno odakle ideja za peticiju. Pored izuzetno talentovanih ljudi u našoj zemlji, teško mi je povjerovati da je ovo zaista najbolji izbor bio? Autor se predstavio pod imenom “Mama 2008” i za ovo je dobio/la nagradu od 5.000 evra. Hm… truba, poljubac, šljiva, nota… Super motivi ali isto su nacrtani kao što crta moj komšija koji ima tri godine......."






Sad ću da se diskonektujem! I popiću nešto za smirenje, iako to ne radim. Da li je moguće da je OVO logo? Pa da, pa kad mi optimisti kažu kako smo mi zapravo Evropa, samo drugi nemaju pojma... Joj meni, samo još fali ćevap ili pljeska možda? Ako nam je ovakav logo, kakav li će biti voditeljski par, neće valjda neko od ,,zvezda,, Grand produkcije?

Da skratim, što rekla Anica Dobra u predstavi ,,Kad mi je ovako danas, kako li će mi tek biti sutra?,,

Ovo je lakrdija. Kakva je poruka, sviramo trubu, pijemo ,,šljivku,, i ljubumo se?

Znaš kad neću moći noćas spavati...
 
Ma strahota!
Ovo su drugo i trećeplasirani:

esonglogo-2.jpg


esonglogo-3.jpg


Na evrovizijskim sajtovima su nas napljuvali za medalju.
 
Ovo treba proglasiti za zvanicnu zastavu Srbije, kakva drzava, takva i zastava...

Zamisli prenos skupstine, a iza njih stoji ovakva zastava, bolje od Velikog brata i Granda zajedno...

neznam sto se bunite..
meni je logo super...
kratak, jasan, upecatljiv...i pogotovo prepoznatljiv...
i uz to najbolja reklama za srpsku sljivovicu i veliku ljubav prema svijetu...:D
i skoro zaboravi, izuzetno originalan..
 

Back
Top