Prilazak devojke decku, da ili ne???

Ja do sada nisam imala hrabrosti za tako nesto. Ali bas za 14. bila sam na nekoj zurci i videla decka kojeg srecem samo na tim zurkama(bas su retke) i shvatila sam da ako nista ne ucinim verovatno cu se kajati i dosadjivati drugaricama pricom o njemu i kako nista ne znam, ni ko je ni cime se bavi, bas nista, sem da je veoma simpatican. I tako ja hocu, necu i drugarice s kojima sam bila bukvalno su me gurnule da krenem, ako ja necu neka druga ce verovatno... I tako pridjem ja njemu i njegovom drugu, upoznamo se, kazem unapred smisljenu foru i pocnem pricu. Pricala sam s njegovim drugom i saznala neke info (inace taj njegov ortak se svidja mojoj drugarici, ali ovaj ima devojku), kao npr da nema devojku,... I onda je sve krenulo spontano, ortak je uzeo moj broj, dao mu ga, sada se dopisujemo, a posle ko zna...
Moje misljenje je da bi i devojke trebale da pridju ili pokazu da im se neko svidja, sta misle... Da budu iskrene i otvorene, pre svega prirodne. Ne zivimo u 18 veku. Verujte mi nije u opste tesko! Sta vise interesantno je i zanimljivo.
 
Extreme_Girl:
QchCK*a:
britgirl:
Epa,nikad nemam hrabrosti :?

A ako ni on nema hrabrosti tebi da pridje, a svidjas mu se?! Zato ti lepo njemu pridjes. Ne treba ti nikakva posebna hrabrost. Samo zapocni neki razgovor i opusteno.

U tome i jeste problem jer ona ne zna da li se odredjenoj osobi svodja ili ne... :wink:

Svejedno, kroz pricu vidi da li je on zainteresovan ili ne. Ako ispadne da nije, 1-jos malo prica i onda ode, jeb*ga 2-ne odustaje nego ga malo po malo muva, pa mozda ga i zbari :wink:
 
Nikad ne bih mogla, ali ok... svi se menjaju, mozda i mene zakaci... Ali, inace...

Ako na primer postoji neka osoba s kojom bih htela da pricam, nikad se nece desiti da ja prva startuejm razgovor... Ne znam, strah od nezainteresovanosti sa druge strane?... Nisam sigurna... Tako je i sa ostalim slucajevima...

Ili sto je jos banalnije... Donekle sam i upoznala osobu, ali retko kada zovem, jer mislim da je toj osobi dosadilo da prica sa mnom... A u stvari, ja sama stvaram sliku nezainteresovane, iako to ne zelim...

I tako ostaje zatvoren pasivan, izolovan, zacarani krug... ebiga...
 

Back
Top