muskarac lav

SONIJA:
KAKO ZAVESTI MUSKARCA LAVA?

Ma lava je super lako zavesti, kad ti kazem. Bila sam sa jednim lavom sedam godina, a ulovila sam ga zacas. Samo budi zabavna, zabavna, zabavna i luckasta. Vole zene, a padaju ko idioti na neku ako im samo pokaze koliko im se divi. Bice sa nekom samo ako je ona odusevljna sa njim, pa makar je nikad ne zavoleo. To znaci da treba da on vidi po tebi koliko si ti odlepila za njim, to mu uzasno imponuje, on voli kad ga vole, a on ne mora da voli....
:?
 
lolicca:
posto sam na pocetku veze sa muskim lavom interesuje me da li mu treba otkrivati svoja osecanja i sta je ono na sta oni padaju?

Treba i te kako, jedino ako nije neki izrod. Oni prosto obozavaju kad ih vi mazite, volite, povladjujete im... jer su mnogo sujetni. Ne vole igre i zavrzlame, vole cista osecanja, strast ali nisu nesto mastoviti. Veoma su pazljivi prema zenama, iako mnogi misle da su veliki svaleri ja se ne bih slozil sa tim. Oni varaju SAMO ako se zaljube u drugu, ako joj predaju sva osecanja, jer su veoma osetljivi u ljubavi. I bas zato ako mu ne budes pokazivala koliko ti znaci, koliko ga volis i koliko mu se divis, oticice tamo gde ce sve to dobiti... Veruj mi ja sam bila sa lavom 7 godina.
 
Ma lava je super lako zavesti, kad ti kazem. Bila samÝytrue sa jednim lavom sedam godina, a ulovila sam ga zacas. Samo budi zabavna, zabavna, zabavna i luckasta. Vole zene, a padaju ko idioti na neku ako im samo pokaze koliko im se divi. Bice sa nekom samo ako je ona odusevljna sa njim, pa makar je nikad ne zavoleo. To znaci da treba da on vidi po tebi koliko si ti odlepila za njim, to mu uzasno imponuje, on voli kad ga vole, a on ne mora da voli....
:?
true😁
 

Back
Top