Kada vam se decko na ulici ne javi...

minja06

Obećava
Poruka
57
...ovako...juce sam raskinula, rekla da ne zelim vise da ga vidim..a volim ga.
bili smo zajedno 4 meseca, u svakom smislu reci ludi jedno za drugim..poslednje 4 nedelje je bio u inostranstvu kod rodjaka, juce se vratio i zvao da se vidimo, kao jedva smo cekali. bila sam u gradu pa nisam odmah mogla (tacnije s mamom u sopingu), nasta je on rekao-ok, vidimo se kasnije. medjutim, posle sat vremena vracam se busom kuci, izlazim na mojoj stanici i vidim njegovo drustvo u zadnjem delu busa-tu je i on-sakrio se iza reklame, pridruzuje se svom drustvu tek kad ja izadjoh..
razocaralo me i boli me i zelim da cujem vas glas, misljenje, savet, stagod...
da vam se desilo ili ako vam se desilo- sta biste/ste uradile ?
da, jos nesto- on porice da je uopste bio u busu, njegov brat mi je rekao da me ovaj voli...ne znam..sve se desilo sinoc, zbrda zdola
nije se javio-postoji milion njegovih razloga koje ja necu nikad razumeti-da li zbog toga sto sam bila s mamom pa nije hteo da pridje, da li mu je uopste bilo stalo do mene-boli i bolece i mrzim to
 
Joj što mi ovo slatko. :D

A što ti nisi prišla?

bug.gif
 
polako minja...:)
mozda je bolje da pitas na tinejdzerima, nama se takve stvari ne desavaju...tj ne bi trebalo.
sigurna si da te je primetio? ako te stvarno video i sakrio se...tesko da je to uradio zbog nekontrolisane navale emocija, je l' tako? je l' se ti krijes u prevozu od nekog do koga ti je stalo?
da mi se desilo, zapitala bih se ispod koje pecurke je taj decko rastao i potrudila bih se da ga zaboravim u roku od...odmah. takav momak nije vredan da se za njim zali. koliko taj decko ima godina?
 
pa bilo bi najlepse da je on nije video, ili se nije usudio da joj pridje, trema, frka...:)
ali realno - mogao je i da isprica drustvu kako ga ona juri pa on sada mora da krije u autobusu od nje...sve je moguce u tim godinama
zato, bolje imati sve opcije ispred sebe i ne dozvoliti da se neko igra tvojim secanjima...koliko god godina da imas.
 
...ovako...juce sam raskinula, rekla da ne zelim vise da ga vidim..a volim ga.
bili smo zajedno 4 meseca, u svakom smislu reci ludi jedno za drugim..poslednje 4 nedelje je bio u inostranstvu kod rodjaka, juce se vratio i zvao da se vidimo, kao jedva smo cekali. bila sam u gradu pa nisam odmah mogla (tacnije s mamom u sopingu), nasta je on rekao-ok, vidimo se kasnije. medjutim, posle sat vremena vracam se busom kuci, izlazim na mojoj stanici i vidim njegovo drustvo u zadnjem delu busa-tu je i on-sakrio se iza reklame, pridruzuje se svom drustvu tek kad ja izadjoh..
razocaralo me i boli me i zelim da cujem vas glas, misljenje, savet, stagod...
da vam se desilo ili ako vam se desilo- sta biste/ste uradile ?
da, jos nesto- on porice da je uopste bio u busu, njegov brat mi je rekao da me ovaj voli...ne znam..sve se desilo sinoc, zbrda zdola
nije se javio-postoji milion njegovih razloga koje ja necu nikad razumeti-da li zbog toga sto sam bila s mamom pa nije hteo da pridje, da li mu je uopste bilo stalo do mene-boli i bolece i mrzim to

Uh, čemu tolika frka.
Možda te se postideo jer se niste dugo videli.;)
Daj mu šansu, još jednu.
 
Па нису баш толико млади, пише лепо да девојка има 20 година.

:shock::shock::shock:

Причица је слатка, типична тинеџерска и претпостављам како цела ситуација изгледа неком ко има 14-15 година: ту његови другови пред којима жели да остане даса, ту њена мама пред којом не зна како да се постави.... Све типично и разумљиво за тај узраст...

Али ако имају по 20???? :shock::shock::shock:
 
:shock::shock::shock:

Причица је слатка, типична тинеџерска и претпостављам како цела ситуација изгледа неком ко има 14-15 година: ту његови другови пред којима жели да остане даса, ту њена мама пред којом не зна како да се постави.... Све типично и разумљиво за тај узраст...

Али ако имају по 20???? :shock::shock::shock:
Pa izgleda da je spushtanje donje granice stupanja u sexualne odnose obrnuto proporcionalno stanju u vugla.(:To je valjda neki globalni trend...
 
:shock::shock::shock:

Причица је слатка, типична тинеџерска и претпостављам како цела ситуација изгледа неком ко има 14-15 година: ту његови другови пред којима жели да остане даса, ту њена мама пред којом не зна како да се постави.... Све типично и разумљиво за тај узраст...

Али ако имају по 20???? :shock::shock::shock:
ovo sam htela ja da kažem.
a gde piše da imaDu po 20?
 
Pa dobro razmisli zasto se tako ponasao , ako je bio sa drustvom vjerovatno je to njihovo maslo, zapamti da su djecaci u tim godinama podlozni veoma uticaju prijatelja, jer oni obicno sayrjevaju mnogo kasnije i nemoj da se brines nije kraj svjeta, ne dozvoli da vidi da si povrjedjena i zapamti da se klin klinom izbija, a ti sada to protumaci kako zelis
 

Back
Top