4-ever black metal!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Poenta ovog pitanja je bila u tome da se vidi koliko ljudi umije da ga definise bez google pomoci. Iliti - koliko ljudi zna sto slusa.

Meni je vaznije da mi se svidja bend od toga kom pravcu pripada....Tako da, rado cu nabrojati bendove ali nikada njih ili sebe ogranicavati trpanjem u kutije
Samim tim, ne vidim smisao ove teme.
 
Poenta ovog pitanja je bila u tome da se vidi koliko ljudi umije da ga definise bez google pomoci. Iliti - koliko ljudi zna sto slusa.

Meni je vaznije da mi se svidja bend od toga kom pravcu pripada....Tako da, rado cu nabrojati bendove ali nikada njih ili sebe ogranicavati trpanjem u kutije
Samim tim, ne vidim smisao ove teme.

tu si u pravu.....
mogao sam dati neku povrsnu definiciju, iako priznajem da ni sam ne znam tacno sta je black :?
 
Ko je fan neke grupe black metala? Eto ja sam fan dimmu borgira!

Evo ne budeme na forumu mjesec dana, i vidim neka malena sluša black metal...
Sto bi voljela da upoznaš mog druga blackera, mozak bi ti isprao...

Dimmu Borgir nije black, to je jbn. komercijala...
I još neću da se baš ispaljujem ovde, ali ti si 93. god. nisi li malo premalena za Black, nisi na za death, a kamoli za black...
 
Evo ne budeme na forumu mjesec dana, i vidim neka malena sluša black metal...
Sto bi voljela da upoznaš mog druga blackera, mozak bi ti isprao...

Dimmu Borgir nije black, to je jbn. komercijala...
I još neću da se baš ispaljujem ovde, ali ti si 93. god. nisi li malo premalena za Black, nisi na za death, a kamoli za black...

Hmmmm.... :evil: meni niko nece odrediti za sta sam ja.... NISAM SIGURNO ZA NESTO
AH AH AH.... volim black... cak i death... thrash.... gothic... samo da me vidis uzivo... ja sam taako black, gothic. Crno.... sminka....odelo....spike narukvice.....tako devilish :lol:
 
Evo ne budeme na forumu mjesec dana, i vidim neka malena sluša black metal...
Sto bi voljela da upoznaš mog druga blackera, mozak bi ti isprao...

Dimmu Borgir nije black, to je jbn. komercijala...
I još neću da se baš ispaljujem ovde, ali ti si 93. god. nisi li malo premalena za Black, nisi na za death, a kamoli za black...

Ma nije dimu kloshar ne ;) @tema dodao bih i Satyricon
 
Hmmmm.... :evil: meni niko nece odrediti za sta sam ja.... NISAM SIGURNO ZA NESTO
AH AH AH.... volim black... cak i death... thrash.... gothic... samo da me vidis uzivo... ja sam taako black, gothic. Crno.... sminka....odelo....spike narukvice.....tako devilish :lol:

odelo ne chini bash coweka... ja se przim na thrash i death pa swejedno ne izgledam kao neko takaw wishe wolim neke opushtene warijante...da me neko widi pomislio bi da sam rasta koji slusa samo rege :D8-):lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top