Skidaj patike!

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
...ono..pocetak 90-ih..svi se secamo,otprilike kad su se pojavile airmax2..tad je pocelo skidanje patika
neretko smo mogli da vidimo likove kako furaju bosi,izuvanje na ulici,divlje neko vreme...posle je pocelo i otimanje jakni,trenerki,kaiseva,naocara..ali to nije tema.

da li ste nekad ostali bez najki?

250px-AirmaxBWJPG.jpg
 
Samo jednom kupio platnene nike (kopija all-star) i pocepase se posle prvog pranja.
Kupih raznoraznih nike carapa... popustila gumilastika posle 2 pranja, posle 4 same se smicaju, posle 6 pranja pocepase se... bem ti ja to kad kupis jeftinije i traje 5+ godina a firmirane odu u Q-rac.

NIKAD VISE NIKE PATIKE!
 
nisu mi nikad digli patike :lol:
ali znam par ljudi koji nisu bili te srece i kojima su lokalni cigani otimali patike.
doduse ja sam dezurni hejter tako da nikad nisam htela da imam super kul patike ko sva ostala deca,sta vise nisam ni sigurna da li i kad sa poslednji put imala nike :lol:
a sad su puma ko nike nekad zar ne?
evo sad sam bas bacila pogled na patike zovu se draven valjda,to su one sto ne moras da vezujes petle nego uguras negde jer obrni okreni nece da spadnu od sunjdjera ili tog vec sto drzi nogu,idealno za mene ne moram da se saginjem :)
 
mog drugara udari auto na p. prelazu, car izadje iz kola i , posto je kriv da mu puma disc patike,
ovaj iskulira sav srecan ( 92. god.) posle par dana startuju ga neki likovi da mu skinu
iste, on naravno neda, jedan se zaleti da ga udari nogom u vugla, udari ga , odbije se i padne
na zemlju, i sad se ne secam daljeg toka , valda su se ostali smejali itd
poenta: moj nazovi drugar Milutin ljakse, jak k'o bik a pitchka nije ni mrdn'o , usro se, a
sacuv'o patike!!!
 
nisu mi nikad digli patike :lol:
ali znam par ljudi koji nisu bili te srece i kojima su lokalni cigani otimali patike.
doduse ja sam dezurni hejter tako da nikad nisam htela da imam super kul patike ko sva ostala deca,sta vise nisam ni sigurna da li i kad sa poslednji put imala nike :lol:
a sad su puma ko nike nekad zar ne?
evo sad sam bas bacila pogled na patike zovu se draven valjda,to su one sto ne moras da vezujes petle nego uguras negde jer obrni okreni nece da spadnu od sunjdjera ili tog vec sto drzi nogu,idealno za mene ne moram da se saginjem :)


tako je sestro! srbija se saginjati nece!:)
 
Jesu starke lepe ali be bate, najneudobnije patike na svetu i uvek mi se smrzne noga u njima.
Imam slicne Puma, otkida kako su udobne a na istu foru su.

Niko ne moze da preuzme nike primat u onom sta su oni (p)ostali: patike za crnce i indijce sa svemirskim dizajnom (zajedno sa Fubu i tako to)
 
Bas nisu neudobne... Aj da te vidim da trcis u Martinkama pa da vidis sta znaci neudobno i neprijatno! Mis'im marte su meni udobne jer noga ima prostora, ali kad trcis dok su zategnute... Pa jos niz brdo... Nisam mogla da se pomerim 2 dana...
 
Bas nisu neudobne... Aj da te vidim da trcis u Martinkama pa da vidis sta znaci neudobno i neprijatno! Mis'im marte su meni udobne jer noga ima prostora, ali kad trcis dok su zategnute... Pa jos niz brdo... Nisam mogla da se pomerim 2 dana...

Ako se odnosi na mene...

Jesu udubnije starke od martinki ali dalekoooooooo su od npr pisljivih nike ili ovih puma koje uzeh kasnije (ista vrsta patika). Evo poklonicu ti moje starke ionako ih ne nosim ima 2 godine vec.

Opet, bem ti tu modu kad treba nosis siguronosnu obucu od 20kg na nogama (mkartinke). Bila ta moda i ranije ali se tad zvale "kanadjanke" i bile lakse i lepse.
Inace, meni posao da moram da nosim obucu sa metalnom kapicom za prste nogu, veruj mi na rec kad ti kazem da su dok-martinke (imaju i takve modele) najlosije.
 
sretjom ziveo sam u malom mestu gde se nisu otimale patike,a i sretja moja imao sam jednu nepoznatu mraku patika koje su istog kvaliteta a mozda i bolje od Nike,Adidas ili Reebok,u to vreme samo su znali za najke i adidas,koji seljaci...:lol::lol:
 

Back
Top