"5 oktobar 2007 Seven years after changes!"

e pa mali da ti kazem nesto ... taj 5 oktobar je vrlo bitan za ovu zemlju , ma i da se manje promenilo nego sto jeste ja sam u neku ruku zadovoljan...

ja sam malo stariji od tebe pa sam zarad tih promena uspeo da u par navrata pomalo dobijem od pandura po guzici ( Vrlo malo , tipa cuska po glavi ) a i mnooogo ali mnoooogo sam se napesacio , svako vece sam bio na nogama , secas se verovatno protesta Saveza Za promene vise od dva meseca sam tabanao svaki dan tamo i urlao ko budala...

dobili smo tim 5. oktobrom ... dobro si ti napisao u svom postu kao 50 % ali moglo je i bolje , slazem se sa tobom...

sta se sada desava , neki politicari najavljuju da nam treba jos jedan 5. oktobar da bi konacno upeli da sklonimo bedu sa nase politicke scene... sta se hoce reci... imali smo slobe a sada imamo kostunicu... imali smo SPS a sada imamo Radikalnu stranku...

inace ja sam clan LDP-a i dosta sam upucen u politicka zbivanja... sta da ti kazem... moramo jos da bijemo po njima da bi nam zemlja pocela da lici na recimo Norvesku...8)


prijatno i OTPOR DO POBEDE , LIVE EU !
 
sloba_prst.jpg
 
e pa mali da ti kazem nesto ... taj 5 oktobar je vrlo bitan za ovu zemlju , ma i da se manje promenilo nego sto jeste ja sam u neku ruku zadovoljan...

ja sam malo stariji od tebe pa sam zarad tih promena uspeo da u par navrata pomalo dobijem od pandura po guzici ( Vrlo malo , tipa cuska po glavi ) a i mnooogo ali mnoooogo sam se napesacio , svako vece sam bio na nogama , secas se verovatno protesta Saveza Za promene vise od dva meseca sam tabanao svaki dan tamo i urlao ko budala...

dobili smo tim 5. oktobrom ... dobro si ti napisao u svom postu kao 50 % ali moglo je i bolje , slazem se sa tobom...

sta se sada desava , neki politicari najavljuju da nam treba jos jedan 5. oktobar da bi konacno upeli da sklonimo bedu sa nase politicke scene... sta se hoce reci... imali smo slobe a sada imamo kostunicu... imali smo SPS a sada imamo Radikalnu stranku...

inace ja sam clan LDP-a i dosta sam upucen u politicka zbivanja... sta da ti kazem... moramo jos da bijemo po njima da bi nam zemlja pocela da lici na recimo Norvesku...8)


prijatno i OTPOR DO POBEDE , LIVE EU !

5. oktobra
je DB ubacila trojanca
preko nashih ledja
i sklonila istroshenog vodju...

da se ne lazemo

nema kapaciteta u ovom narodu za Norveshku :(
 
e pa mali da ti kazem nesto ... taj 5 oktobar je vrlo bitan za ovu zemlju , ma i da se manje promenilo nego sto jeste ja sam u neku ruku zadovoljan...

ja sam malo stariji od tebe pa sam zarad tih promena uspeo da u par navrata pomalo dobijem od pandura po guzici ( Vrlo malo , tipa cuska po glavi ) a i mnooogo ali mnoooogo sam se napesacio , svako vece sam bio na nogama , secas se verovatno protesta Saveza Za promene vise od dva meseca sam tabanao svaki dan tamo i urlao ko budala...

dobili smo tim 5. oktobrom ... dobro si ti napisao u svom postu kao 50 % ali moglo je i bolje , slazem se sa tobom...

sta se sada desava , neki politicari najavljuju da nam treba jos jedan 5. oktobar da bi konacno upeli da sklonimo bedu sa nase politicke scene... sta se hoce reci... imali smo slobe a sada imamo kostunicu... imali smo SPS a sada imamo Radikalnu stranku...

inace ja sam clan LDP-a i dosta sam upucen u politicka zbivanja... sta da ti kazem... moramo jos da bijemo po njima da bi nam zemlja pocela da lici na recimo Norvesku...8)


prijatno i OTPOR DO POBEDE , LIVE EU !

Zalosno je sto su ljudi koji imaju misljenje kao ti i ja retki,by the way rekao si sustinu!
Vecina je ovde mazohista,treba im soldat hajducki-dive se Velji selji itd.
 
7 godina od kada nas pljacka demokratski rezim,koji je pritom spalio skupstinu.

Da podsetim da se to ranije nije desavalo.Ni Nemac nije zapalio tu Skupstinu.
DOS je imao tu privilegiju. :wink:

Hm...da se setim...sta je jos bilo tad...
A,da...opljackano je pola centra grada...To onako,u zaru revolucije...

Sad ce coup detat...samo da se iznesu televizori i tepisi iz zgrade RTS-a. :lol:

Smejurija...
 
7 godina od kada nas pljacka demokratski rezim,koji je pritom spalio skupstinu.

Da podsetim da se to ranije nije desavalo.Ni Nemac nije zapalio tu Skupstinu.
DOS je imao tu privilegiju. :wink:

Hm...da se setim...sta je jos bilo tad...
A,da...opljackano je pola centra grada...To onako,u zaru revolucije...

Sad ce coup detat...samo da se iznesu televizori i tepisi iz zgrade RTS-a. :lol:

Smejurija...

:confused::confused::confused:

Ako si švercovao gorivo, ili stajao na ulici i na pola usta govorio:"..vize, ..vize", bio jedan od Jezdinih ili Dafininih dilera, preprodavao humanitarnu pomoć, ili se bavio drugim, u ono vreme "zakonitim poslovima", onda mogu da razumem žal za devedesetim.

Ako nisi bio ništa od toga, ako si osiromašio, kao što je većina normalnog sveta, onda bi trebalo da se zapitaš da li si sasvim priseban, kad si u stanju da napišeš ovako nešto.
 
Ma ja to onako sarkasticno... :)

Lepo je sto si optimista i savetujem ti da ostanes takva,ali za neke druge stvari,ne za politiku ili neki ekonomski procvat.Sanjaj neko bolje sutra negde drugde. ;)

OK,ali mnogo ljudi mi je iznelo i licno onu pricu o skupstini pa se i ne cudim....
Moram verovati,kad prestanem da verujem prestacu da zivim!
Meni je samo zao OTPORA,nema ga vise ni na koji nacin u javnosti
 
OK,ali mnogo ljudi mi je iznelo i licno onu pricu o skupstini pa se i ne cudim....
Moram verovati,kad prestanem da verujem prestacu da zivim!
Meni je samo zao OTPORA,nema ga vise ni na koji nacin u javnosti

vidish...
ono malo shto je ostalo
je uglavnom u LDP-u

milivojevic je u DS
i neka ga tamo!

neznam shta je sa Srdjom Popovicem
jednom legenda lik
imao sam tu chast da ga upoznam

ovi nishki... znam da je vishnja osnivao svoju stranku
neka reformistichka...

a ideja... ideja je malo ostala u LDP-u
al dale od onog entuzijazma, hrabrosti i volje iz 2000.
 
:confused::confused::confused:

Ako si švercovao gorivo, ili stajao na ulici i na pola usta govorio:"..vize, ..vize", bio jedan od Jezdinih ili Dafininih dilera, preprodavao humanitarnu pomoć, ili se bavio drugim, u ono vreme "zakonitim poslovima", onda mogu da razumem žal za devedesetim.

Ako nisi bio ništa od toga, ako si osiromašio, kao što je većina normalnog sveta, onda bi trebalo da se zapitaš da li si sasvim priseban, kad si u stanju da napišeš ovako nešto.

Mrzim devedesete i ne zalim za njima,kao i svako normalan.
Nisam priseban,jer ko god dodje na vlast,sa onim "za bolje sutra",me razocara.
Ne poredim ih,ali nije nam mnogo bolje,a ono sto rade sada je kriminalno...
Zato sam se okrenuo umetnosti...Imam ja svoj svet i super ljude oko sebe...Dobre,pametne i obrazovane...I nista me vise ne nervira 8-)


vidi ga :D
navuche nas

pa... sorry

;)

OK,ali mnogo ljudi mi je iznelo i licno onu pricu o skupstini pa se i ne cudim....
Moram verovati,kad prestanem da verujem prestacu da zivim!
Meni je samo zao OTPORA,nema ga vise ni na koji nacin u javnosti

Zato ti kazem,draga moja,veruj u nesto drugo.Okreni se sitnicama koje zivot krase,pretpostavljam da imas vremena za to. ;)

Niko od nas ne moze da promeni to sto se ovde trenutno desava.
 
Mrzim devedesete i ne zalim za njima,kao i svako normalan.
Nisam priseban,jer ko god dodje na vlast,sa onim "za bolje sutra",me razocara.
Ne poredim ih,ali nije nam mnogo bolje,a ono sto rade sada je kriminalno...
Zato sam se okrenuo umetnosti...Imam ja svoj svet i super ljude oko sebe...Dobre,pametne i obrazovane...I nista me vise ne nervira 8-)




;)



Zato ti kazem,draga moja,veruj u nesto drugo.Okreni se sitnicama koje zivot krase,pretpostavljam da imas vremena za to. ;)

Niko od nas ne moze da promeni to sto se ovde trenutno desava.

mnogo teshko.... ali moze

verovatnoce se meri u hiljaditim delovima promila :(
 
Ни мало не жалим што је Слобино време прошло. Учествовала сам и ја у демонстрацијама, мада се ни мало тиме не поносим. Осећам се превареном.
Шта се то променило набоље?
Ја не видим бољитак.
Све што су урадили за ову државу урадили су од донација.
Све што су грађани створили, створили су кредитима које ће крваво отплатити...
Синдикати су потпуно уништени. Претворили смо се у робовласничко друштво...
Добили смо европско радно време које још 100 година неће бити усклађено са радним временом вртића и школа.
Заиста ме мрзи да набрајам... Ваљда још неко види где и како живимо...
 
vidish...
ono malo shto je ostalo
je uglavnom u LDP-u

milivojevic je u DS
i neka ga tamo!

neznam shta je sa Srdjom Popovicem
jednom legenda lik
imao sam tu chast da ga upoznam

ovi nishki... znam da je vishnja osnivao svoju stranku
neka reformistichka...

a ideja... ideja je malo ostala u LDP-u
al dale od onog entuzijazma, hrabrosti i volje iz 2000.

E zato ja i jesam za LDP,u njemu jedino mogu da prepoznam nesto od onog otporaskog duha,mada imai realnosti u recima Luke Bgd,mi normalni (Bistrooki-sto bi Balasevic rekao)imamo retku privilegiju za coveka ovde,skontali smo istinu i sustinu!
 
[[Darko_91]] :
evo ga 5 oktobar sace jos malo! proslo 7 godina secam se imo sam 11 ili 10 godina! pa i nije bas tolko bolje od tad mislim jeste bolje naprimer 50% ali opet nije to to!

E svaka čast! Marš za 7-mi oktobar najavljen 7-og septembra, a 5-ti oktobar počinje 2-og oktobra.

I šta si ti radio sa 10 godina pa ti bilo loše? Razbio mami vazu pa dobio batine? Izašao na ulicu i rekao :"Stop represiji"?

Pa meni je najlepše bilo kad je Sloba dolazio ona vlast: imao sam 14 godina
 

Back
Top