Simboli

Milan_ns

Ističe se
Poruka
2.342
Interesuje me da li negde na internetu ima mesto gde ja mogu da vidim barem jedan dobar deo masonskih simbola?!Najvise me interesuje znacenje nekih od tih simbola i bilo kakva pomoc bi mi znacila... Unapred hvala...
 
Interesuje me da li negde na internetu ima mesto gde ja mogu da vidim barem jedan dobar deo masonskih simbola?!Najvise me interesuje znacenje nekih od tih simbola i bilo kakva pomoc bi mi znacila... Unapred hvala...

Pročitaj knjigu "Razotkrivanje masonskih tajni" od Roberta Kupera. Izgubićeš svako interesovanje za masoneriju. :neutral:
 
Mene masonerija nije nikad nista posebno ni zanimala, ali cu bas da procitam tu knjigu. Hvala na preporuci. Inace, imao sam ja jednu knjigu o okultnim simbolima, koja je bila toliko losa, da sam je poklonio kako je ne bih spalio (ipak sam da pare za tako nesto).... Medju svim tim objasnjenjima simbola bio je i jedan simbol koji se zove "dlan" i za njega pise "dlan je deo ruke".... Seticu se kako se zove knjiga i ko ju je napisao, pa cu da vam javim, ako vas bude zanimalo.
 
a17pyramid.gif
 

Back
Top