KVADRAT VENERA PLUTON

Moguce da je prokletstvo, isti problem, ali obicno ga sama zaje*em tj. svesno-nesvesno unistavam vezu svojim skandaloznim izjavama ... mada kazu da taj aspekt obicno donosi cudne partnere ...
meni je venera u vodoliji u 6, a pluton u skorpiji u 3 .....
 
Ako posmatraš kako funkcionišu tvoje veze potrebno je gledati više od aspekata Venere - treba gledati i V i VII polje i sve u vezi s tim. To se prvenstveno gleda, Venera je opšti pokazatelj za ljubav (osim ako nije i vladar nekog od ovih polja).
 
Ja sam citala u vezi sa tim aspektom da su u pitanju strasne ljubavne veze,koje su pune turbulencija i da partnerka (u ovom slucaju ti) mnogo pati kada se veza okonca.(njenom krivicom)
Isto tako,velika ljubomora,posesivnost,emocionalna manipulacija,velika privlacnost.
Ceca Raznatovic ima ovaj aspekt.Nije sve tako negativno!
Eto toliko sto ja znam o ovome..
 
Daje strastvenost, naglasenu seksualnost do te mere da dolazi do promiskuiteta. Ove osobe traze fatalne ljubavi i osobu svog zivota... Trebalo bi da se drzis visokih moralnih normi. Treba da se naucis kompromisu, i ovo jos znaci postavljanje brojnih zahteva partneru ili da on postavlja tebi.
 
Ja sam primetila da uvek imam neke cudne partnere, neobicne .... moja venera je u vodoliji u 6 polju, a pluton u trecoj u skorpiji u konjukciji sa mesecom ... i stvarno imam potrebu za fatalnim ljubavima, nista obicno i standardno me ne interesuje ...
 
A ja imam Ve120 Pl ( Ve u 8., a Pl u 4.), sve u svemu uvek imam strastvene ljubavi. :)
Svaka veza mi je započela s predhodnim ''ubuljavanjem'' - njega u mene, mene u njega, a sve na bazi jake seksualne privlačnosti...s tim što, zbog činjenice da mi je Uran u 5. polju, a vladar 11. Venera, jasno je da mi nikad nisu opstajale te takve veze, osim ako se prvo nismo malo družili.
 
Imam Veneru u kvadratu sa Plutonom.
Venera mi je u 9.polju u Raku a Pluton u 12.polju u Vagi.
Moze li mi neko reci sta to predstavlja...prvenstveno u ljubavi.
Ima li to veze sa ovim.....
Kad god pokazem emocije i zelju za osobom do koje me zaista stalo (a i njoj je do mene) veza mi propadne..jednostano dozivi krah kao da je prokletstvo.

Hvala.

Ovo kao da sam ja pisala :Dsamo sto je meni Venera u Vodoliji u drugoj a Pluton u Vagi u desetoj a jos na sve to imam i Veneru u kvadratu sa Saturnom sto koliko znam isto tako nije bas najpovoljniji aspekt ali dobro , sve je za ljude ;)
 
Ja imam VE 180 PL s tim sto mi je PL u 6 vladalac 7, a VE u 12 vladalac ASC.
Sve veze su strastvene i kratkotrajne. 2 su bile fatalne. Moje licno iskustvo je da ovaj aspekt donosi mnogo strasti i patnje u ljubavi, a mislim da je kvadrat jos energicniji i vise razarajuci... Medjutim, to su filmske ljubavi, o tome se knjige pisu... ;)
 
Ne verujem da je za sve kriv los aspekt sa Plutonom, jer ja imam trigon Venere (i Sunca i Meseca) i Plutona, pa se opet pronalazim u ovim gore postovima.
Moje laicko misljenje (ili osecaj) je da vecinu problema u vezama prave lose postavljeni ili aspektovani Saturn i Uran, delimicno i Merkur, i naravno losi aspekti ovih planeta sa Mesecom, Venerom i Suncem.
 

Back
Top