Istorijsko pomirenje Srba i Hrvata

Da li je moguce?
Ako se uzmu istorijske cinjenice...klanja,ubijanja,genocidi,proterivanja....
Da li smo braca,susedi ili komsije,isti ili razlicit narod koji deli vera i sta jos?
Nemojte mene da pljujete,jedni ili drugi,ja samo pitam,zanima me vase miljsnje....
Kakvo pomirenje?
Medju nama postoji vekovna mržnja...doduše, oni nas oduvek, a mi smo se spametili, konačno (bar se nadam). Šteta je što smo morali da podnesemo tolike žrtve da bismo nešto naučili....
p.s. tebe pljujem samo po nekim drugim osnovama, a na političkim, nikako.;):-D
 
:lol::lol:
Laci, ti si najbolji frajer Srbije....ženoljubac, mudrac, pa još i duhovit.;)


E tebi verujem...mis'im, i nekakve ...pa druge (vrste) ga bejaše proglašavale ...svim tim...al' to sam već uzimala sa rezervom.:wink::lol::lol:

Š'a ću kad sam slaba na kooma, pa preskočim ono " s' kim si - takav si"!:mrgreen:

A pomirenje...buahahahahahahahah...kome to još treba...a ko i pomisli, knjigu u šake pa po redu :

- Jasenovac,

- Oluja

-...i još "tisuće" primera 'rvatskih zloDELA i zločina nad srpskim narodom.:evil:
 
Pa kad je prsla Juga,pukli su i mnogi mešoviti brakovi.Ima jako puna primera ludih ojađeni h Srba i Srpkinja koji su koristili Titovu glavu za razmišljanje kad su sklapali brakove.Na ovim prostorima su takvi brakovi uglavnom ludost.8-)
Moj ujak je bio oženjen Hrvaticom.
Žena je bila notorni alkos...ali i tako pijana je znala u ratnim godinama sarkastično da mu nudi za rodjendan tortu sa šahovnicom. Toliko...
 
Moj ujak je bio oženjen Hrvaticom.
Žena je bila notorni alkos...ali i tako pijana je znala u ratnim godinama sarkastično da mu nudi za rodjendan tortu sa šahovnicom. Toliko...


:shock::shock::shock:...nije on to valjda i jeo???:shock:
:mrgreen:

E slatka moja...i moj jedan brat se oženio sa sličnim skotom...al' hvala Bogu, opametio se...kraj je blizu...mis'im, njoj kao supruzi...eto i kod nas se proteruju 'rvatice...da ne bude da oni ni jedan takav slučaj ne mogu dokazati...:?:cry:
:mrgreen::mrgreen:
 
:shock::shock::shock:...nije on to valjda i jeo???:shock:
:mrgreen:

E slatka moja...i moj jedan brat se oženio sa sličnim skotom...al' hvala Bogu, opametio se...kraj je blizu...mis'im, njoj kao supruzi...eto i kod nas se proteruju 'rvatice...da ne bude da oni ni jedan takav slučaj ne mogu dokazati...:?:cry:
:mrgreen::mrgreen:


Što bi se reklo narodski:

- Došlo mu iz dupeta u glavu!

Ako nikad nije kasno.........
 
Da li je moguce?
Ako se uzmu istorijske cinjenice...klanja,ubijanja,genocidi,proterivanja....
Da li smo braca,susedi ili komsije,isti ili razlicit narod koji deli vera i sta jos?
Nemojte mene da pljujete,jedni ili drugi,ja samo pitam,zanima me vase miljsnje....

mislim da je moguce...pogotovo gledajuci francuze i njemce...ono sto su oni stoljecima jedni drugima cinili , a sada su super..
a da bude moguce potrebne su, na obe strane, trezvene glave i manje demagogije, lazi i mitova...
a pomirenje nam je i , u najmanju ruku, geografska neimovnost
i do pomirenja ce sasvim sigurno doci..
 
:shock::shock::shock:...nije on to valjda i jeo???:shock:
:mrgreen:

E slatka moja...i moj jedan brat se oženio sa sličnim skotom...al' hvala Bogu, opametio se...kraj je blizu...mis'im, njoj kao supruzi...eto i kod nas se proteruju 'rvatice...da ne bude da oni ni jedan takav slučaj ne mogu dokazati...:?:cry:
:mrgreen::mrgreen:
Nije se razveo zato što živi u Nemačkoj, a ona je u medjuvremenu umrla.
U Nemačkoj su žene, pogotovo ako su bolesne, zaštićene kao beli medvedi, morao bi više od polivine plate da joj daje. Jbg. nije se isplatilo razvesti.:mrgreen:
 

Back
Top