DA LI MEDJU UCESNICIMA FORUMA IMA PROFESIONALNIH POLITICARA???

DA LI MEDJU UCESNICIMA FORUMA IMA PROFESIONALNIH POLITICARA???

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma ima i politicara i optuzenih za ratne zlocine:
Viorija je Ratko Mladic.
Eremita je Radovan Karadzic.
Jerry Ropero je Tomislav Nikolic.
Simonset je klon koji je nastao laboratorijskom greskom, ukrstili Bin Ladena i Saddama Husseina.

ja sam cuo za jednog siptara, u vrhu tzv. OVK, koji je po struci hirurg...
Neko me na njega ovde podseca!!!
;-)
 
Ових патриЈотских вероватно нема јербо нису овладали ђавољим сокоћалом (компјутером), али ми је онај Костреш био сумњив у некој емисији када је изјавио да му је један његов пријатељ рекао ону филозовску мисао што АдемКс држи као своју локацију.
 
Evo ima nas, i posećujemo forume ali je teško diskutovati sa amaterima i onih koji još uopšte nisu shvatili postojanje ovoh podforuma. Čitamo razne gluposti i teme koje nemaju veze s politikom a podforumi kojima teme odgovaraju slabo su posećeni. Takođe kad vidim ove neSrbe na forumu nije mi milo da se zadržavam dugo na ovom mestu. Oni koji bi nešto pametno da kažu i poduče one koji ne shvataju neke delove i postupke političara ne mogu da se bave glupostima tipa kafana u podforumu politike i sličnih zamajavanja.
 
Evo ima nas, i posećujemo forume ali je teško diskutovati sa amaterima i onih koji još uopšte nisu shvatili postojanje ovoh podforuma. Čitamo razne gluposti i teme koje nemaju veze s politikom a podforumi kojima teme odgovaraju slabo su posećeni. Takođe kad vidim ove neSrbe na forumu nije mi milo da se zadržavam dugo na ovom mestu. Oni koji bi nešto pametno da kažu i poduče one koji ne shvataju neke delove i postupke političara ne mogu da se bave glupostima tipa kafana u podforumu politike i sličnih zamajavanja.

A šta je po tebi politika ako ti smeta okruženje?
 
anmeef4fca9dc7edd15.gif
 

Back
Top