Kada i kako ste prelomili?

Kad je presao 3000 km da bi bio dva sata sa mnom
I di ćeš više?! :D

bug.gif
 
Кад је дошло време за то...

(Кад смо дипломирали, запослили се, а пре тога 5 година провели заједно, од тога 3 године и живели заједно....онда смо решили да је време да почнемо да радимо на продужетку врсте и да задовољимо родитеље и ближње који су толико чекали да заиграју на нашој свадби...значи, требало је и то одрадити.
А да је ''то-то'', то смо знали и пре одлуке о званичном потписивању!)
 
Кад је дошло време за то...

(Кад смо дипломирали, запослили се, а пре тога 5 година провели заједно, од тога 3 године и живели заједно....онда смо решили да је време да почнемо да радимо на продужетку врсте и да задовољимо родитеље и ближње који су толико чекали да заиграју на нашој свадби...значи, требало је и то одрадити.
А да је ''то-то'', то смо знали и пре одлуке о званичном потписивању!)

ja obicno gledam da zadovoljim sebe i partnerku...al ja sam izgleda nenormalan...pa izvinite na smetnji
 
To je meni govorila moja pokojna baba. Naši stari su znali sve. Ovo sada nije ono što je bilo. To su bili ljudi! Sve su svojim rukama stvorili.


Inače, zaljubio sam se u njene sise, zavoleo ih i nisam mogao da zamislim da ležem bez njih, ili da ih nedajbože u svojim smrdljivim šapama drži neki drugi kojot! Moram da dodam da je i dupe odradilo svoj deo posla. Njeno prelepo, poveće dupence koje staje samo u moje, sve četiri šape! :lol:
 
To je meni govorila moja pokojna baba. Naši stari su znali sve. Ovo sada nije ono što je bilo. To su bili ljudi! Sve su svojim rukama stvorili.


Inače, zaljubio sam se u njene sise, zavoleo ih i nisam mogao da zamislim da ležem bez njih, ili da ih nedajbože u svojim smrdljivim šapama drži neki drugi kojot! Moram da dodam da je i dupe odradilo svoj deo posla. Njeno prelepo, poveće dupence koje staje samo u moje, sve četiri šape! :lol:
a207.gif
 
Ako neste izvalili sami , udaja nema mnogo veze sa temom.Ali niste.Jer sve tumachite po svom uskom nahodjenju.

Tema je kada ste pozeleli da provedete ostatak zivota sa njim , a ne kada ste poceli da cimate jurite sadasnjeg decka radi udaje.
Па, некако се те две ствари, бар у нашој култури, још увек подударају...
 
Pozelela sam , kad sam videla da sa njim zaista nije dosadno , slicni smo.
I kada je preuzeo sve kutjne poslove na sebe tokom jednog mog migrenoznog dana.
To je to , pozelela sam da se odvojim od mojih i zivim sa njim.
Nishta vishe josh uvek.
 

Back
Top