elektrin kompleks

djavolakk

Zainteresovan član
Poruka
215
Imam devojku koja je bila samnom i koja ima elektrin kompleks(svi simptomi su tu neodlucnost,nemogucnost rada,nesigurnost,nepouzdanost,...),i bili smo zajedno na moru i bilo nam je super i zaprosio sam je posle toga i pristala je da bi mi posle mesec dana rekla da se vraca kod lika koji je 30g stariji od nje! navodno ja ne mogu da joj pruzim sigurnost. Pre dve g smo se upoznali na netu i ove g otisli na more,prvih dana je bila klanica,a posle je bilo ko neki san,i onda se premisljala,pa je sve bilo ok da bi mi pre par dana rekla da nasa prica nema smisla, da taj deda( imao 3,4 zene) ima iskustva i daje joj savete i ima mir,s njim,i da ima predivnu cerkicu, a da samnom joj je bilo ko u snu ali da se od sna ne zivi -te da je osetila kako ja mogu da joj prouzrokujem pad(psihicki),da ona ako ga ostavi ne zna sta moze da joj se desi, da sam ja nestvaran da sam san! I kad god smo zajedno da nam je super ali nije mi jasno cime je deda drzi! kad ne moze neke stvari koje moze mlad covek! Kaze fali mi iskustvo misleci na mentalno naravno,maltene mi baci u facu da nemam pojma nista o zivotu, sta to on njoj moze da prica? Nisam od ljudi koji nikad nisu izgubili bitku u zivotu ali da izgubim dede! Moj ego ima da me sahrani! Ako ne bude samnom u redu ali zar da bude s dedom a ne s nekim mladjim? hteo bih da joj pomognem a posle ako ostane samnom bice lepo ako ne hocu biti siguran da nece biti sa dedom!:twisted:
 
ja od jutros nisam popila eliksir maldosti.zaboravila sinoc da ga pripremim.
i evo sve nesto bauljma
ne mogu ti pomoci, meni su ti medjuljudski odnosi uvek bili skakljiva tema
mogu da saslusam, da priupitam, da uzdahnem,ali sev u sevmu ne znam.
niko od nas nije ti i nije ona i tu nekkako ne mozes bas biti pametan sta bi rekao
procesi su to, tananosti, jednistvena osecanja jednog bica, da bi sad neko spolja tu mogao da brlja.
jel ovo maska foruma drugacija, ili ja jos uvek spavam?
 
Hoces da joj "pomognes" da ne bude sa dedom?
Mozda je njoj stvarno bolje sa onim likom - dokle god ona misli da joj je bolje sa njim i bice joj bolje sa njim.
Imaj na umu: Ne mozes pomoci nikome ko ne zeli pomoc.
 
Imam devojku koja je bila samnom i koja ima elektrin kompleks(svi simptomi su tu neodlucnost,nemogucnost rada,nesigurnost,nepouzdanost,...),i bili smo zajedno na moru i bilo nam je super i zaprosio sam je posle toga i pristala je da bi mi posle mesec dana rekla da se vraca kod lika koji je 30g stariji od nje! navodno ja ne mogu da joj pruzim sigurnost. Pre dve g smo se upoznali na netu i ove g otisli na more,prvih dana je bila klanica,a posle je bilo ko neki san,i onda se premisljala,pa je sve bilo ok da bi mi pre par dana rekla da nasa prica nema smisla, da taj deda( imao 3,4 zene) ima iskustva i daje joj savete i ima mir,s njim,i da ima predivnu cerkicu, a da samnom joj je bilo ko u snu ali da se od sna ne zivi -te da je osetila kako ja mogu da joj prouzrokujem pad(psihicki),da ona ako ga ostavi ne zna sta moze da joj se desi, da sam ja nestvaran da sam san! I kad god smo zajedno da nam je super ali nije mi jasno cime je deda drzi! kad ne moze neke stvari koje moze mlad covek! Kaze fali mi iskustvo misleci na mentalno naravno,maltene mi baci u facu da nemam pojma nista o zivotu, sta to on njoj moze da prica? Nisam od ljudi koji nikad nisu izgubili bitku u zivotu ali da izgubim dede! Moj ego ima da me sahrani! Ako ne bude samnom u redu ali zar da bude s dedom a ne s nekim mladjim? hteo bih da joj pomognem a posle ako ostane samnom bice lepo ako ne hocu biti siguran da nece biti sa dedom!:twisted:

nije ti rekla da sa njim ima i materijalni mir,veci nego sa tobom...a posto ti je devojka iskrena i ti budi iskren prema sebi pa je napusti..nije jedina..a i ne voli te...nadji devojku koja ce te voleti...
 
zato imas kosu ko boni m

There lived a certain man in Russia long ago
He was big and strong, in his eyes a flaming glow
Most people looked at him with terror and with fear
But to Moscow chicks he was such a lovely dear
He could preach the bible like a preacher
Full of ecstacy and fire
But he also was the kind of teacher
Women would desire

RA RA RASPUTIN
Lover of the Russian queen
There was a cat that really was gone
RA RA RASPUTIN
Russia's greatest love machine
It was a shame how he carried on
 
BobbyFarrell.jpg
 
She's crazy about her daddy
Oh she believes in him
She loves her daddy
She's crazy like a fool
What about it Daddy Cool
I'm crazy like a fool
What about it Daddy Cool

Daddy, Daddy Cool
 
i znas sta sinak
da tebi Bog da da dozivis godinice tog dede u veselju i radosti
mojne tako,nije to lep jezik
sad si ti nasao da spases nju
mnogo si bre gledao filmove
nekada ni crtani nisu zdravi za pojedince
 
Imam devojku koja je bila samnom i koja ima elektrin kompleks(svi simptomi su tu neodlucnost,nemogucnost rada,nesigurnost,nepouzdanost,...),i bili smo zajedno na moru i bilo nam je super i zaprosio sam je posle toga i pristala je da bi mi posle mesec dana rekla da se vraca kod lika koji je 30g stariji od nje! navodno ja ne mogu da joj pruzim sigurnost. Pre dve g smo se upoznali na netu i ove g otisli na more,prvih dana je bila klanica,a posle je bilo ko neki san,i onda se premisljala,pa je sve bilo ok da bi mi pre par dana rekla da nasa prica nema smisla, da taj deda( imao 3,4 zene) ima iskustva i daje joj savete i ima mir,s njim,i da ima predivnu cerkicu, a da samnom joj je bilo ko u snu ali da se od sna ne zivi -te da je osetila kako ja mogu da joj prouzrokujem pad(psihicki),da ona ako ga ostavi ne zna sta moze da joj se desi, da sam ja nestvaran da sam san! I kad god smo zajedno da nam je super ali nije mi jasno cime je deda drzi! kad ne moze neke stvari koje moze mlad covek! Kaze fali mi iskustvo misleci na mentalno naravno,maltene mi baci u facu da nemam pojma nista o zivotu, sta to on njoj moze da prica? Nisam od ljudi koji nikad nisu izgubili bitku u zivotu ali da izgubim dede! Moj ego ima da me sahrani! Ako ne bude samnom u redu ali zar da bude s dedom a ne s nekim mladjim? hteo bih da joj pomognem a posle ako ostane samnom bice lepo ako ne hocu biti siguran da nece biti sa dedom!:twisted:

e,na ovo moram da se nasmajem:lol::lol::lol:...ne tebi nego toj ribi sto je udarena u glavu,sigurnost pored nekog starkelje:confused:....sta ce da radi kad deka "odapne"?
ko ce tad da joj pruzi sigurnost:-D?
 
imam ja droogaricu koja je u vezi sa likom koji se 25 god. stariji od nje............mislim....lik je tretira kao robinju......reko on njoj odmah..neće da je ženi, neće da živi sa njom....neće ništa....i to sa njegove strane fer....ona ko omađijana.....ne vredi....pristaje na sve...al tip neki umetnik....reko joj i na javnom mestu da mu se ne javlja...viđaju se samo kod njega na gajbi i uveče ni ne spava tamo......mora svojoj kući...ali on je njoj car...najbolji na svetu...neke žene jednostavno vole starce......i tako neke likove sa kojima niko ne može .............ništa se tu ne može .........
 
imam ja droogaricu koja je u vezi sa likom koji se 25 god. stariji od nje............mislim....lik je tretira kao robinju......reko on njoj odmah..neće da je ženi, neće da živi sa njom....neće ništa....i to sa njegove strane fer....ona ko omađijana.....ne vredi....pristaje na sve...al tip neki umetnik....reko joj i na javnom mestu da mu se ne javlja...viđaju se samo kod njega na gajbi i uveče ni ne spava tamo......mora svojoj kući...ali on je njoj car...najbolji na svetu...neke žene jednostavno vole starce......i tako neke likove sa kojima niko ne može .............ništa se tu ne može .........

e,ti umetnici....mnoge se stvarno loze na takve...ne znam zasto:roll:
 
a mozes tek misliti kakav je sad njegov ego
sad on misli da je nevidjen baja
ima ribu 25 godina mladju, i pritom je tretira kao stoku
pa taj sad misli da je ceo svet njegov
ali...uvek je bilo stoke i gonica stoke
zapravo znas sta?
ona bi se tako ponasala da je bilo ko pored nje
to sto je on stariji je potpuno nebitan podatak
jedino sto mu hrani sujetu za dz
 
Da. Gospodza je "shokirana"
Dodze joj da se ubije ili da se iseli iz Srbije.
:cry: ona je jedna tako frazilna dusa

eto joj taman razlog da emigrira u grcku i uda se vise za tog njenog brodovlasnika
vise
vucaraju se citav vek metuzalemi jedni
zar se bre njima radi seks u tim godinama
i kako to izgleda,ako je kao onaj sa gargamelom onda nek se bas vesa
 
Imam devojku koja je bila samnom i koja ima elektrin kompleks(svi simptomi su tu neodlucnost,nemogucnost rada,nesigurnost,nepouzdanost,...),i

Хммм..по овим врло карактеристичним симптомима, твоје девојка озбиљно болује од електриног комплекса. Бојим се да ће операција бити једино решење.
 

Back
Top