elektrin kompleks

1.Ta riba mi iz priche deluje kao retard..mada...mozda i nije...30 godina stariji tip...ma retard.
2.Postavljach teme mi deluje kao retard...mada...mozda i nije..."oce da je spasi od dede"..ma retard.
Zakljuchak:tema je plod fantazije zaludjenog adolescenta.
Ako nije: Pa shta ima da je spasavash bre ako je tjurka da bude sa dedom nek i bude sa dedom gde ti je dostojanstvo choveche?
 
1.Ta riba mi iz priche deluje kao retard..mada...mozda i nije...30 godina stariji tip...ma retard.
2.Postavljach teme mi deluje kao retard...mada...mozda i nije..."oce da je spasi od dede"..ma retard.
Zakljuchak:tema je plod fantazije zaludjenog adolescenta.
Ako nije: Pa shta ima da je spasavash bre ako je tjurka da bude sa dedom nek i bude sa dedom gde ti je dostojanstvo choveche?

jeah!
 
...ne mozze chovek da se ne nasmeje vashim glupostima... :lol: :lol:


@tema
sve je to u redu... ali...
zashto postavljach teme nije mogao nekad u toku izlaganja svog problema da udari ENTER, stavi zarez mesto tachke i ubaci koje veliko slovo?.... mrzim kad umisle da su crnjanski - jedan pasus, cela knjiga...

A moze i neko "j" u ono "nie"...
 
Trebala si da popije$ eklistir mladosti pa da te blog vidi :)

gde si zgodni?
jutros sam popila i sad sam ziva vatra.mogu i da te pokidam iz prve.
samo da znas da si me razocarao sa onom fotkom u profilu.
pazi kad mi je sve bloknulo,ja ovakva vrcava imala strpljenja,a ono neki manijak sa perikom.
da znas da sam ocekivala onu trazenu spreda.
ali, docekace Struja...
 
oteo bi on meni da ja nisam jaca!
di si derer?
hoces da te vodim danas na lepinju?
u pauzi za rucak, ne mogu ni pre ni posle
posle moram na deciji rodjendan maskenbal
a znate vi koliko kosta iznajmljivanje skele?
kol'ko hoces
 
Ne mogu bolestan sam:(
A i nemam apetit
A i moram da pazim na liniju..inache kako cu da se udam:(?
Shta ce ti skela..jel za ono magare shto ga dizu puno slatkisha...missim...to je tako americhki...
 
ma ne :lol:
skela nema nikakve veze sa rodjendanom maskenbalom
skela ima veze sa izolacijom
znas ono kad lepis stiropor, strirodur ili kako se to vec zove, po kuci


a bolestan si zato sto se lose hranis
kako ja nisam bolesna?
nisam, lepo, zato sto jedem
 
Nemam pojma gde da najdesh skelu.
Ja nisam dobar sa tim majstor-stvarima..mada imao sam i svoje svetle trenutke povremeno.
Kada smo krechili stan daavno..ili kada sa sastavljao regale sam..ili moj sto kompjuterski.
Dobio sam sve plikove po rukama ali sam posao obavio na zaprepashcenje svih!
 
e tu sam vas cekala
trandza cim je uredan i lep
odma mora da je makar *****!
e trach i kod mene lepe izolaciju
a ja farbala vrata
jbt derer mnogo si mi ti osetljiv
tebi treba jedna stamena zena da ti leci te zuljeve
poljubi pa neguje pa opet ljubi
i da ti trepce i prede
ma sev bih aj vas u rudnik opet danas
pa da vidis sta su zuljevi
dobio on zuljeve od dva srafa
gundj
 
Imam devojku koja je bila samnom i koja ima elektrin kompleks(svi simptomi su tu neodlucnost,nemogucnost rada,nesigurnost,nepouzdanost,...),i bili smo zajedno na moru i bilo nam je super i zaprosio sam je posle toga i pristala je da bi mi posle mesec dana rekla da se vraca kod lika koji je 30g stariji od nje! navodno ja ne mogu da joj pruzim sigurnost. Pre dve g smo se upoznali na netu i ove g otisli na more,prvih dana je bila klanica,a posle je bilo ko neki san,i onda se premisljala,pa je sve bilo ok da bi mi pre par dana rekla da nasa prica nema smisla, da taj deda( imao 3,4 zene) ima iskustva i daje joj savete i ima mir,s njim,i da ima predivnu cerkicu, a da samnom joj je bilo ko u snu ali da se od sna ne zivi -te da je osetila kako ja mogu da joj prouzrokujem pad(psihicki),da ona ako ga ostavi ne zna sta moze da joj se desi, da sam ja nestvaran da sam san! I kad god smo zajedno da nam je super ali nije mi jasno cime je deda drzi! kad ne moze neke stvari koje moze mlad covek! Kaze fali mi iskustvo misleci na mentalno naravno,maltene mi baci u facu da nemam pojma nista o zivotu, sta to on njoj moze da prica? Nisam od ljudi koji nikad nisu izgubili bitku u zivotu ali da izgubim dede! Moj ego ima da me sahrani! Ako ne bude samnom u redu ali zar da bude s dedom a ne s nekim mladjim? hteo bih da joj pomognem a posle ako ostane samnom bice lepo ako ne hocu biti siguran da nece biti sa dedom!:twisted:
Budi srecan sto nisi sa njom. Da li ti uopste treba takva budala u zivotu? Vidis da joj je ispran mozak. Verovatno joj fali ocinska ljubav, ili je mozda nekada bila vezana za nekog svog dedu kad je zablesila za njim. Ima toliko divnih devojaka u tvom okruzenju. Ne treba ni da je pogledas kad je sretnes. Mene je pre godinu dana jurio neki matorac koji je stariji 33 god. od mene i osecala sam se grozno. Smezurani cica. Katastrofa:shock:
 

Back
Top