par pitanja totalnog pocetnika (sto mi kaze i nick :)

newbie

Početnik
Poruka
3
Cao nov sam ovde, mlad sam i potpuno neiskusan :)
Imam devojku (prvu) vec nekih nedelju dana i blizi se trenutak koji dugo cekam hehe - prvi sex.
E sad posto sam potpuno neiskusan (a njoj nisam prvi) i ne bi zeleo da napravim neke glupe greske (iako ona zna da sam nevin) imam za vas par skakljivih pitanja i voleo bi da cujem kakvi su vasi odgovori da bi znao kako da postupim.
Dakle:
1) Pri ejakulaciji gde je najnormalnije da izbacim (na njoj, neki peskir itd) tj gde vi to najcesce radite - nemojte da mi se smejete hehe, jednostavno neznam sta je neki standard za ovo pa moram da pitam
2) oralni sex tj kunjilingus (hehe valjda se tako zove) da li je standard i da li devojka obicno ocekuje da ja to njoj uradim pre samog sexa ili u toku i da li ja treba da isto ocekujem od nje oralno ili obicno ne

Generalno vidite da me u principu interesuju neke najosnovnije stvari i kojim redom sve to treba ide i sta je nekako normalno i logicno a sta nije da uradim u toku odnosa.

Znam da biste mi najradije odgovorili da se opustim i da ce mi se sve samo reci i slazem se ali ja bi ipak voleo da mi date odgovore na ove neke najosnovnije stvari da ipak malo vise znam.

Hvala
 
bogami teska situacija za tebe:lol:...al preguraces to vec nekako!

prvo se nadam da planirate da koristite neku zastitu...ono prevencije radi!
drugo,ne znam da li je ta devojka gadljiva kad su telesne tecnosti u pitanju..ako nije,sama ce ti reci gde bi volela da joj zavrsis...jednostavno,svaka od nas nesto voli sto druga ne voli!
trece,ako zelis da je zadovoljis u svakom pogledu kreni sa oralnim sexom sto ne znaci da ce i ona tebi to raditi...ti sam moras da saznas dal ona to voli il ne!

i nikako nemoj da zapitkujes jel dobro ovako il onako...moze da je prodje zelja!
 
U kondom, je najpreporucljivije pogotovo ako ti je prvi put i ona nema nikakvu zastitu.
Sretno

Bolje po njoj... za slucaj da kondom ne daj Boze pukne, a i lepse je! :D

Ako hocesh mozes na trening kod mene...da ti objasnim u praksi sta i kako.
...nigde nisam zavela nevinog kao recku...:lol:

Kod kakvih jos vrsta momaka nisi uradila recku? :)
 
Cao nov sam ovde, mlad sam i potpuno neiskusan :)
Imam devojku (prvu) vec nekih nedelju dana i blizi se trenutak koji dugo cekam hehe - prvi sex.
E sad posto sam potpuno neiskusan (a njoj nisam prvi) i ne bi zeleo da napravim neke glupe greske (iako ona zna da sam nevin) imam za vas par skakljivih pitanja i voleo bi da cujem kakvi su vasi odgovori da bi znao kako da postupim.
Dakle:
1) Pri ejakulaciji gde je najnormalnije da izbacim (na njoj, neki peskir itd) tj gde vi to najcesce radite - nemojte da mi se smejete hehe, jednostavno neznam sta je neki standard za ovo pa moram da pitam
2) oralni sex tj kunjilingus (hehe valjda se tako zove) da li je standard i da li devojka obicno ocekuje da ja to njoj uradim pre samog sexa ili u toku i da li ja treba da isto ocekujem od nje oralno ili obicno ne

Generalno vidite da me u principu interesuju neke najosnovnije stvari i kojim redom sve to treba ide i sta je nekako normalno i logicno a sta nije da uradim u toku odnosa.

Znam da biste mi najradije odgovorili da se opustim i da ce mi se sve samo reci i slazem se ali ja bi ipak voleo da mi date odgovore na ove neke najosnovnije stvari da ipak malo vise znam.

Hvala


Pitaj..TATU..
 
Cao nov sam ovde, mlad sam i potpuno neiskusan :)
Imam devojku (prvu) vec nekih nedelju dana i blizi se trenutak koji dugo cekam hehe - prvi sex.

A kak o znas da ce ti bas dati za nedelju dana! ;)


1) Pri ejakulaciji gde je najnormalnije da izbacim (na njoj, neki peskir itd) tj gde vi to najcesce radite - nemojte da mi se smejete hehe, jednostavno neznam sta je neki standard za ovo pa moram da pitam

Opusteno pitaj "jel mogu po tebi?" Kada sve obavis kazes joj da saceka odes u kupatilo i doneses nesto da je obrises :) Nista strano ;)

2) oralni sex tj kunjilingus (hehe valjda se tako zove) da li je standard i da li devojka obicno ocekuje da ja to njoj uradim pre samog sexa ili u toku i da li ja treba da isto ocekujem od nje oralno ili obicno ne

Pa s obzirom na to da je prvi put ne mora sve ici po "scenariju", ni glatko. Mozes je liznuti a ne moras, ako bas hoces ti kreni polako da se spustas dole.... Pa uzivaj! ;) A ona ce te povuci gore kada bude htela... ;)

Generalno vidite da me u principu interesuju neke najosnovnije stvari i kojim redom sve to treba ide i sta je nekako normalno i logicno a sta nije da uradim u toku odnosa.

Znam da biste mi najradije odgovorili da se opustim i da ce mi se sve samo reci i slazem se ali ja bi ipak voleo da mi date odgovore na ove neke najosnovnije stvari da ipak malo vise znam.

Hvala

Sada znas! 8)
 
Opusteno pitaj "jel mogu po tebi?" Kada sve obavis kazes joj da saceka odes u kupatilo i doneses nesto da je obrises Nista strano

To nije praktichno jer se posle seksa valjda prelazi na ljubljenje i mazenje, pa dok dodje do ustajanja iz kreveta i odlaska u kupatilo ima da se osushi sperma, ili da se obrise o posteljinu ili njega chak. Nego, momak, pripremi papirne ubruse (one za kuhinju) i lepo stavish rolnu pored kreveta, poredjash kondome, pepeljaru, cigarete, vodu, kafu, vibratore, lubrikante, daljinski upravljach za muziku .. i brate kad udjesh u taj krevet ne izlazi do jutra. Najvishe me nerviraju oni koji odmah posle sexa idu da se peru, tushiraju, bacaju kondome u kantu isl. Kondom se lepo zaveze i zamota u list papira sa ubrusa, odlozi se pored kreveta, kitu takodje obrishesh papirom, a seksualne arome zadrzi na sebi bar nekoliko sati, jer ko zna kad cesh opet ..
 
Moja prva dva dechka su bili nevini... i bili su nervozni, iako smo mnogo o tome prichali prethodno... nije mi bash smetalo, jer sam znala da ce biti nervozni... ako je ona neka fina devojka, a ako ti neshto zabrljash(ne daj Boze) nece joj smetati, a sigurno te zbog toga nece ostaviti... ipak si ti pochetnik, a ako je iskusna, reci ce ti shta voli i shta zeli... tako da, no frke i sve okej :wink:
 

Back
Top