Hrvatska tajna sluzba pripremala lazne svedoke za ovcaru!!!

ilkebgd

Primećen član
Poruka
855
borović: hrvatska tajna služba pripremala lažne svedoke
Politika - Pre 3 sata i 52 minuta

BEOGRAD - Borivoje Borović, advokat bivšeg oficira JNA Miroslava Radića, izjavio je večeras da je hrvatska tajna služba neovlašćeno ušla u dokumentaciju Haškog tužilaštva, odakle je crpela podatke i na osnovu njih pripremala lažne svedoke da terete ljude za događaje na poljoprivrednom dobru "Ovčara", kod Vukovara.

"Ovaj dokaz, koji smo uveli kroz predmet Radićeve odbrane, može da nanese dosta problema ljudima iz Hrvatske", ocenio je Borović na beogradskom aerodromu, po dolasku sa svojim klijentom, koga je Haški tribunal juče oslobodio optužnice za zločin u Vukovaru, 1991. godine.
S obzirom na to da je taj dokaz izveden pred Haškim tribunalom, država Srbija može da bude sasvim bezbrižna jer bilo kakva tužba za naknadu štete protiv naše zemlje ne može da ima uspeha, kazao je Borović novinarima, koji su, sa fotoreporterima, u velikom broju dočekali Radića.
 
Ovo su tipicna ustaska posla...

Jos gore je sto isto rade protiv hiljada Srba iz hrvatske, sa podrucja krajine... osude ih na osnovu iskaza laznih svedoka...

koji je problem naci nekolicinu hrvata koji patoloski mrze srbe, da kazu da je taj i taj recimo nekome lupio par samara od zarobljenih zng-ovaca i paf osude ga na bar 10 godina iako covek nista nije kriv...
 
Боровић: хрватска тајна служба припремала лажне сведоке
Политика

БЕОГРАД - Боривоје Боровић, адвокат бившег официра ЈНА Мирослава Радића, изјавио је вечерас да је хрватска тајна служба неовлашћено ушла у документацију Хашког тужилаштва, одакле је црпела податке и на основу њих припремала лажне сведоке да терете људе за догађаје на пољопривредном добру "Овчара", код Вуковара.

"Овај доказ, који смо увели кроз предмет Радићеве одбране, може да нанесе доста проблема људима из Хрватске", оценио је Боровић на београдском аеродрому, по доласку са својим клијентом, кога је Хашки трибунал јуче ослободио оптужнице за злочин у Вуковару, 1991. године.
С обзиром на то да је тај доказ изведен пред Хашким трибуналом, држава Србија може да буде сасвим безбрижна јер било каква тужба за накнаду штете против наше земље не може да има успеха, казао је Боровић новинарима, који су, са фоторепортерима, у великом броју дочекали Радића.
 
Ovo su tipicna ustaska posla...
ako je istina ova vijest...onda se slažem s tobom...
Jos gore je sto isto rade protiv hiljada Srba iz hrvatske, sa podrucja krajine... osude ih na osnovu iskaza laznih svedoka...
ne kažem da ni da se dogodilo al ni da se nije dogodilo ovakvo nešto...al ni Srbija i njeni pravosudni organi nisu amnestirani od te "bolesti"
koji je problem naci nekolicinu hrvata koji patoloski mrze srbe, da kazu da je taj i taj recimo nekome lupio par samara od zarobljenih zng-ovaca i paf osude ga na bar 10 godina iako covek nista nije kriv...
nije problem, isto kao ni nije problem na ovom forumu naći one Srbe koji patološki mrze Hrvate...da ne nabrajam koji su to...ne bi bilo etično od mene...
 
Проследио сам информацију Џејсону, сину Капетана Драгана, ово је драгоцен податак за њега!

:roll:
ajd lepo od tebe...mada samo gotovo pa i uvjeren da dotični raspolaže sa građom i bez tvoje male pomoći...

a tebi za razliku od ovog prije tebe preporućam da se malo opustiš od Politike:
http://forum.krstarica.com/threads/150672&page=3
jer si nekako u posljednje vrijeme vidljivo nervozan...;)
 
borović: hrvatska tajna služba pripremala lažne svedoke
Politika - Pre 3 sata i 52 minuta

BEOGRAD - Borivoje Borović, advokat bivšeg oficira JNA Miroslava Radića, izjavio je večeras da je hrvatska tajna služba neovlašćeno ušla u dokumentaciju Haškog tužilaštva, odakle je crpela podatke i na osnovu njih pripremala lažne svedoke da terete ljude za događaje na poljoprivrednom dobru "Ovčara", kod Vukovara.

"Ovaj dokaz, koji smo uveli kroz predmet Radićeve odbrane, može da nanese dosta problema ljudima iz Hrvatske", ocenio je Borović na beogradskom aerodromu, po dolasku sa svojim klijentom, koga je Haški tribunal juče oslobodio optužnice za zločin u Vukovaru, 1991. godine.
S obzirom na to da je taj dokaz izveden pred Haškim tribunalom, država Srbija može da bude sasvim bezbrižna jer bilo kakva tužba za naknadu štete protiv naše zemlje ne može da ima uspeha, kazao je Borović novinarima, koji su, sa fotoreporterima, u velikom broju dočekali Radića.

Од њих ме ништа не може изненадити... То је таква подла гамад, да је то страшно!:twisted:
 
- Borivoje Borović, advokat bivšeg oficira JNA Miroslava Radića, izjavio je večeras da je hrvatska tajna služba neovlašćeno ušla u dokumentaciju Haškog tužilaštva, odakle je crpela podatke i na osnovu njih pripremala lažne svedoke da terete ljude za događaje na poljoprivrednom dobru "Ovčara", kod Vukovara.
QUOTE]
A kako je ušla u ta tajnu dokumentaciju, s pomoću kukca koji je nosio kameru, ili nešto tehnološki naprednije,šta naša tajna služba ima crpiti od tih hohštaplera...pa to je skup nesposobnjaka...da li je iko gleda film "Carlina Tajna", mislim da bi ja sposobnije od njih to obavio.I kako će RH tajne službe i šta od njih uzimati podatke, kad smo mi bili na licu mjesta i imamo svu dokumentaciju.
 
Ljudi su pobijeni na Ovčari,
a što želi da se dokaže ovim,
da ih nitko nije ubio ili možda
sami.
Haški sud je politički i
samo mu mogu reci odje_i sude
i tebi će da se sudi....

gle odavno je poznata stvar da je ovo političko suđenje kako Hrvatima, tako i Srbima i ostalima...i to po pricipu dešavanja i rješenja aktualnih problema ...treba samo pratiti dnevna zbivanja na političkoj regionalnoj i svjetskoj sceni sve ti može biti jasno u tili čas...
et rasprava o statusu Kosova se privodi kraju... Srbija je gubitnik što se tog pitanja tiće ostalo Kosovo u Srbiji ili ne... pa sad dok je bila na redu Ovčara "pomilovani" su blažim kaznama

ostala je nedavno bez Crne Gore....a u to vrijeme je pomilovana za Srebrenicu i od ratene štete BiH...

eto negdje joj naprave ustupak drugdje joj taj ustupak uzmu

tako će i sad biti 10.decembra sa Kosovom
vidjet ćeš...

sve su to prljave političke igre moćnika... mi (Hrvati, Srbi, muslimani, Albanci) smo tu da šutimo, sjedimo, gledamo i naravno da se tu i tamo da se sagnemo kad uztreba)
 
Nebi preveo na latinicu i da mu je to zadnja.
meni je sad već gotovo sejedno...čitam čirilicu 90% brzinom kao čitanja latinice...

a sjećam se prošle godine kad sam prvi put došao na ovaj forum ta brzina je bila negdje 10%


tj. slikovito rečeno: 10 stranica teksta na latinici pročitao bih a na čirilici tek jednu što se vremena tiće ....

sad mi je već podjednako

vidiš nije to loše ipak imam koristi što sam na Krstarici:lol:
 
meni je sad već gotovo sejedno...čitam čirilicu 90% brzinom kao čitanja latinice...

a sjećam se prošle godine kad sam prvi put došao na ovaj forum ta brzina je bila negdje 10%


tj. slikovito rečeno: 10 stranica teksta na latinici pročitao bih a na čirilici tek jednu što se vremena tiće ....

sad mi je već podjednako

vidiš nije to loše ipak imam koristi što sam na Krstarici:lol:

A jeli znaš pisati, to je ipak malo teža vještina.... mislim znam i ja čitati ali ne da mi se kad vidim ovakve megalomanske tekstove prevoditi. Meni je to isto kao i da prevodim engleski, malo mi se manta poslje čitanja
 
Боровић: хрватска тајна служба припремала лажне сведоке
Политика

БЕОГРАД - Боривоје Боровић, адвокат бившег официра ЈНА Мирослава Радића, изјавио је вечерас да је хрватска тајна служба неовлашћено ушла у документацију Хашког тужилаштва, одакле је црпела податке и на основу њих припремала лажне сведоке да терете људе за догађаје на пољопривредном добру "Овчара", код Вуковара.

"Овај доказ, који смо увели кроз предмет Радићеве одбране, може да нанесе доста проблема људима из Хрватске", оценио је Боровић на београдском аеродрому, по доласку са својим клијентом, кога је Хашки трибунал јуче ослободио оптужнице за злочин у Вуковару, 1991. године.
С обзиром на то да је тај доказ изведен пред Хашким трибуналом, држава Србија може да буде сасвим безбрижна јер било каква тужба за накнаду штете против наше земље не може да има успеха, казао је Боровић новинарима, који су, са фоторепортерима, у великом броју дочекали Радића.

Koča dobiti ćeš vritnjak zbog ovih dezinformacija.
 
:lol::lol::lol:Pa kad mu je svejedno. Vežbaj malo, biće i tebi. Najveći broj nas i ne primećuje kojim je pismom napisan tekst. Imaš nekoliko slova razlike, nije uopšte teško, daleko lakše od engleskog, veruj mi.:lol:
Je lakše od engleskog, sigurno.Ali npr. meni bi bilo lakše pistati nešto na engleski, nego da pišem čirilicom...ustvari mislim da ne bi mogao ništa napistati na čirilici osim onih slova što su iste ko i naše i možda još par.Mislim da treba da donesete ustavni zakon o ukidanju ruskog pisma i uvođenju latinice...mislim ako mislite uć u EU:
 
Je lakše od engleskog, sigurno.Ali npr. meni bi bilo lakše pistati nešto na engleski, nego da pišem čirilicom...ustvari mislim da ne bi mogao ništa napistati na čirilici osim onih slova što su iste ko i naše i možda još par.Mislim da treba da donesete ustavni zakon o ukidanju ruskog pisma i uvođenju latinice...mislim ako mislite uć u EU:
grci su u EU pa nisu ukinuli svoje pismo
 
Je lakše od engleskog, sigurno.Ali npr. meni bi bilo lakše pistati nešto na engleski, nego da pišem čirilicom...ustvari mislim da ne bi mogao ništa napistati na čirilici osim onih slova što su iste ko i naše i možda još par.Mislim da treba da donesete ustavni zakon o ukidanju ruskog pisma i uvođenju latinice...mislim ako mislite uć u EU:
Kuku meni...
 
Koča dobiti ćeš vritnjak zbog ovih dezinformacija.

:lol::lol::lol:Pa kad mu je svejedno. Vežbaj malo, biće i tebi. Najveći broj nas i ne primećuje kojim je pismom napisan tekst. Imaš nekoliko slova razlike, nije uopšte teško, daleko lakše od engleskog, veruj mi.:lol:

Je lakše od engleskog, sigurno.Ali npr. meni bi bilo lakše pistati nešto na engleski, nego da pišem čirilicom...ustvari mislim da ne bi mogao ništa napistati na čirilici osim onih slova što su iste ko i naše i možda još par.Mislim da treba da donesete ustavni zakon o ukidanju ruskog pisma i uvođenju latinice...mislim ako mislite uć u EU:

Mislim da pismo nije smetnja da bilo koja zemlja udje u EU.

Ја углавном пишем латиницу, мада, видиш, може исто тако лако и ћирилицом.:lol::lol:

Iskreno, sasvim mi je svejedno kojim pismom pišem, poštujem i jedno i drugo i mislim da je dobro znati oba.

Inače omladina u Srbiji sasvim solidno govori engleski, tako da u tom smislu nema smetnje za ulazak u EU. Ima mnogo većih problema od toga, a to u stvari, uopšte i nije problem.
 
Mislim da pismo nije smetnja da bilo koja zemlja udje u EU.

Ја углавном пишем латиницу, мада, видиш, може исто тако лако и ћирилицом.:lol::lol:

Iskreno, sasvim mi je svejedno kojim pismom pišem, poštujem i jedno i drugo i mislim da je dobro znati oba.

Inače omladina u Srbiji sasvim solidno govori engleski, tako da u tom smislu nema smetnje za ulazak u EU. Ima mnogo većih problema od toga, a to u stvari, uopšte i nije problem.

Ma nisam to potencirao, nego sam rekao da mi je teško prevoditi čirilicu, i dao sam savjet da ostavite rusko pismo, da probate izmjeniti ustav, uvedetite latinicu.
 

Back
Top