OD DROGE DO NUKLEARNE PROBE

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
kad smo vec poceli :):)

sta mislite o nekom SF post nuklearnom svetu tipa Fallout (http://en.wikipedia.org/wiki/Fallout_(computer_game)) ili recimo Pobesneli Maks, ili nesto u tom fazonu....
mene su oduvek privlacile takve stvari i igre na tu cyberpunk temu....taj svet i taj spoj vrhunske tehnologije sa ostacima prethodne civilizacije me oduvek fascinirao....te igre, te knjige i filmovi (blade runner) su mi uvek omogucavale da se TOTALNO uzivim u glavne likove i ceo taj svet..
 
Ja isto mnogo volim SF. A sto se tice teme, jako mi je interesantna ideja o zivotu u nekom post-apokalipticnom dobu.
Mozda je neko gledao odavde anime filmove Vampire Hunter D, Appleseed... ili najcuveniju seriju te vrste. ROBOTECH.

Viva la Apocalypse! Bwhahaha :D
 
Fallout? William Gibson? :D
Vrh brate!
0124.jpg

Ma volim sve u vezi sf-a, naročito Gibsona, Johnny Mnemonic, Mona Lisa Overdrive,
Neuromancer, Count Zero; i ostale cybpnk stvari: Blade Runner (po knjizi Do Electric
Sheep Dream), jao'... Tron! :D Vrhhh... :D
E' ja sam igrao igru Vamp Hunt D za PS1. :)
 
Šta, otvorili ste novu temu BEZ MENE?
Volim i ja SF, ali horor više. Još uvek sam na nivou Resident Evil. Moja apokaliptična vizija sutrašnjice liči na onu, iz nedavno odgledanog filma SF filma "Ostrvo" (mislim na skoriju sutrašnjicu). U daljoj budućnosti ćemo verovatno deliti svet sa androidima, klonovima i raznim Šrafncigermenima, tj. "Terminatorima".
 
Woo Yeah... Ima nas... to je pozitivno.
Nego, kada smo vec kod Fallout-a dobio sam neopisivu zelju da je igram ponovo, ali nemam vise taj CD :cry:
More torrenti ce da rade veceras :D
Ja sam skorije skinuo keca, dvojku i tactics :D
Šta, otvorili ste novu temu BEZ MENE?
Volim i ja SF, ali horor više. Još uvek sam na nivou Resident Evil. Moja apokaliptična vizija sutrašnjice liči na onu, iz nedavno odgledanog filma SF filma "Ostrvo" (mislim na skoriju sutrašnjicu). U daljoj budućnosti ćemo verovatno deliti svet sa androidima, klonovima i raznim Šrafncigermenima, tj. "Terminatorima".
Resident mi je vrh, igre su zakon,Naročito 1,2,Veronica, ali je i prvi film dobar, ima dobru atmosferu, dok
dvojka liči na neku glupost, sve samo survival horror ne. :( A RE:Extinction skinuo DVDrip
sa neta, al' bio fake. :x
 
gledao sam vampire hunter d...ako ima neku kolekciju anima,mogli bi da se djoramo
S tobom ništa ne razmenjujem, posle Audition-a, niakako. Ma bolesniji film nisam
gledao, u stvari jesam samo jedan Taxidermia-u. :lol: Ali opskurniji teško da jesam.
QQ meni 'de te posluša da pogledam OOdition, necenzurisanu verziju... ccc... :)
P.S. Ja imam neke FFantasy anime, i još neke gluposti, ali to sve po par stotina MB,
lakše skinuti torrent nego cimati se sa razmenom.
 
S tobom ništa ne razmenjujem, posle Audition-a, niakako. Ma bolesniji film nisam
gledao, u stvari jesam samo jedan Taxidermia-u. :lol: Ali opskurniji teško da jesam.
QQ meni 'de te posluša da pogledam OOdition, necenzurisanu verziju... ccc... :)
P.S. Ja imam neke FFantasy anime, i još neke gluposti, ali to sve po par stotina MB,
lakše skinuti torrent nego cimati se sa razmenom.
sta je,usro si se..lepo sam ti rekao da ga gledas sam..hahahaaha.....:D...i nije to najbolesniji film....pogledaj film koji sam ti isto preporucio od istog reditelja Visitor Q...to je nesto najludje sto sam gledao,a mozes i da pogledas od Pazolinija film 120 dana sodome...baziran na istoimenoj knjizi Markiza de Sada...to je tek bolestina...numero uno..:-D
 
Sto se tice torrenta istina.
A kakva je to bolestina... o cemu se tu radi?

to ti je jedna ljubavna prica izmedju starijeg muskarca i jedne mlade devojke..sta biva kada muskarac ostavi devojku koja se zaljubi u njega..?...e,da bi ti bilo jasnije,moras odgledati film..reditelj je Takashi Miike..film : Audition...i preporuka moja licna za gledanje..nikako ga gledati sa osobama zenskog pola..samo ce ti se kasti sto ti ovo pricam...:D...srecno...
 
Gledala sam "Audiciju". Dobar film, možda malo razvučen na početku. Traje jače od standardnih 90 minuta, i snimljen je u tipičnom, savremenom japanskom maniru za horor žanr: jaki crno-beli kontrasti (skoro da ne primećuješ boju), deluje sivasto ili, katkad, kao da je snimljen u sepiji. Ako već filozofiramo: film govori o otuđenosti i usamljenosti (stariji udovac živi sa sinom, koji, u skladu s godinama, teži da se osamostali), o strasti u kriznim godinama (isti udovac se naprasno zaljubljuje u mladu devojku i ne može da kontroliše svoja osećanja, iako primećuje da nešto nije u redu), o večitom pitanju forme i sadržaja (da li je ono što je "lepo", ujedno i "dobro"), o potrazi za eliksirom mladosti itd. itd.
Ali to nema veze sa postavljenom temom. Ljubitelji SF i horora, otvorite novu diskusiju, pa da ukrstimo mačeve!
 

Back
Top