"Prljava" svaleracija

gossca:
Odavno bas nije bilo reci o tome na forumu.
Ne secam se kad smo poslednji put pricali o prevari... pa... mislim da se te zene obicno istusiraju... i gledaju da ne spavaju isto vece i sa suprugom...
...e znash onu foru sa nekim ptichicama u amazoniji...
zzenka se uvek pari sa dva muzzjaka u vremenskom razmaku od po nekoliko minuta....

jedan svrshi, ona malo zadrzzi, pa izbaci, onda dodje drugi, svrshi, ona zadrzzi, pa malo izbaci....
tako da ni ona, ni oba muzzjaka ne znaju koji je oplodio...
i svo troje se ravnopravno brinu o potomstvu.
naravno... zzenka bira muzzjake. :)
 
A ako si mislio da je voljeni - muz u prenesenom smislu, pa opet nije fer... ali za analizu je i koliko je taj muz fer... prevara je samo posledica, a ne uzrok.

Prevara je posledica ionako nedovoljno dobrog odnosa u braku. Nesto fali, a sta... ja to ne znam, to svako zna za sebe. A sta si ti u ovoj prici? Zaljubljeni svaler ili povredjeni muz?
 
pulp:
Hteo bi da pitam zene koje varaju svoje muzeve kakav je osecaj kad jedan muskarac npr.svaler svrsi u zenu a ona nedugo zatim vodi ljubav sa svojim muzem.Da li je to fer prema svom "voljenom"?


Kazi ti nama ..Kako izgleda kada muskarac svrsi i izvadi kitu iz svalerke i dodje kuci kod zene a njoj se bas tada hoceaaaa da li je to fer…? Prema svojoj " voljenoj".. E da.. o pervarama stvarno odavno nije bila neka tema....
 
pulp:
Hteo bi da pitam zene koje varaju svoje muzeve kakav je osecaj kad jedan muskarac npr.svaler svrsi u zenu a ona nedugo zatim vodi ljubav sa svojim muzem.Da li je to fer prema svom "voljenom"?

...e, pulpe, pusti ti ove zverove... ja mislim da to stvarno nije korektno...

...i sta ako posle toga muz zatrudni... ko ce biti kriv... svaler...???
 
@Gosco, nemas pojma. To se sa rodjenom zenom ne radi. :twisted:
P.S. Za objasnjenje pogledati Sopranose... :P

@Kucko, pa bas zato sto nije o tome mislio, tu sam ja da ga podsjetim... :lol:


Nego, da li je fer kad se zena za jedno vece kresne saS dvojicu svalera?
 
Gazdarica:
@Gosco, nemas pojma. To se sa rodjenom zenom ne radi. :twisted:
P.S. Za objasnjenje pogledati Sopranose... :P

@Kucko, pa bas zato sto nije o tome mislio, tu sam ja da ga podsjetim... :lol:


Nego, da li je fer kad se zena za jedno vece kresne saS dvojicu svalera?

Fer....:-D dvojica su dvojica...:-D
 
gossca:
A ako si mislio da je voljeni - muz u prenesenom smislu, pa opet nije fer... ali za analizu je i koliko je taj muz fer... prevara je samo posledica, a ne uzrok.

Prevara je posledica ionako nedovoljno dobrog odnosa u braku. Nesto fali, a sta... ja to ne znam, to svako zna za sebe. A sta si ti u ovoj prici? Zaljubljeni svaler ili povredjeni muz?
Nisam ni jedno ni drugo ja sam samo svedok mog prijatelja koji je u ovoj prici svaler.....
 

Back
Top