SOLARNI POVRATAK

Jedino WIN Star radi polu solare i cetvrt solare. Ako imas taj program, prvo uradis Solarni na dugme Returns, tamo podesis da hoces Sun return. Onda na drugo dugme sa desne strane odes na INCREAM dugme i tamo u padajucem meniju takodje podesis da hoce Sun . Pa ispod toga imas opet padajuci meni gde odaberes DEMI return ( 180 ) za polu solar, znaci za drugi deo godine kada sunce bude doslo na poziciju tacno 180 od tvog naalnog odnosno solarnog sunca. A ako hoces cetvrt solar, odaberes opciju Quarti return ( 90 ). Lako je videces. Tako mozes da radis i za Venerine povratke kao i za Marsove i Jupiterove povratke itd.

Okej Neptunijanko...nemam "win" ali cu ga sada instalirati...pa da probam...hvala i tebi i Vip na vremenu !!
 
Imam instalacioni za WoW, pitanje je da li moze 6 Megabajta da prodje emailom i jer je exe. izvrsni fajl i ako prodje moze antivirus da ga tretira kao bolestinu pa da ga onemoguci...
Taj drugi nemam

Evo, uspela sam da pronadjem WOW....na mesec dana free...
Sada samo da vidim i taj win nekako....
Tebi hvala u svakom slucaju....sto se mene tice ne bi bio problem slanja...jer imam dobru konekciju....a mail prima negde do 8mgb mislim....tako da cu to imati na umu ako negde zapne;)
 
13.08.1979.,07:20,Bgd.-e hvala ti,srce si!:D

E, pa za pocetak valja primetiti da ti ascedent Solara pocinje u X-om polju natala. Sto ce reci da ti se profesionala situacija ili status poboljsava, mislim imas sansu za to. A kako se nista ne komentarise iz jednog aspekta, to potvrdjuje i stelijum planeta U Lavu u natalu, pa se to ponavlja i u Solaru. Znaci profesionalni plan. Rekla bih da je neko unapredjenje u pitanju. Ali izgleda da te to i tera na put, na put ili na stalno putovanje do poslai nazad, malo udalejnije nego sto ti je to obicaj. ALI moram da naglasim i to da kada je kod zenske osobe X polje aktivirano, bilo kroz natal, bilo kroz Solar, moze se desiti da osoba na drugi nacin menja svoj status. Da se udaje, radja prvo dete ili slicno.

Ajde ti mi kazi sta te zanima , da ne lupam svasta :p
 

Back
Top