"Garda cara Lazara" prijeti Kosovu

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
garda-cara-lazara.jpg


"Garda cara Lazara" prijeti Kosovu
Srpska paravojna jedinica "Garda cara Lazara" zaprijetila je predstavnicima UN-a i snagama NATO-a na Kosovu da će se suočiti s "velikim iznenađenjima" ukoliko gardi ne dopusti protest zakazan za 14. oktobar na Kosovu, kao i u slučaju jednostranog proglašenja kosovske nezavisnosti.
27.09.2007. 22:10
Glasnogovornik UN-ove misije na Kosovu Aleksandar Ivanko kazao je da je garda nezakonita skupina kojoj nije dopušten ulazak na Kosovo.

"Garda cara Lazara", čije je djelovanje na Kosovu zabranio UNMIK, uputila je prijetnju dan uoči održavanja izravnih pregovora Beograda i Prištine o statusu Kosova u New Yorku.

Autor: FENA
 
KoscheiBesmertnii:
Докле год постоји ОВК и њени клонови (АНА, ОВПБМ, КЗК и сл) постојаће и одговор у виду Гарде цара Лазара и сличних формација у Србији!


Šta se ovaj čovek nakačio na nas? :confused: Nisam ga primećivala do sada, bojim se da će na ignore, bar što se mene tiče.

Tako jeftino provocira da je tužno čitati. :?
 
KoscheiBesmertnii:
Докле год постоји ОВК и њени клонови (АНА, ОВПБМ, КЗК и сл) постојаће и одговор у виду Гарде цара Лазара и сличних формација у Србији!

Da bar postoji odgovor, jednak po snazi.
Ova garda nije paravojna formacija vec gomila manijaka.
Cak ih ni vecina nacionalista ne **** 2%
 
KoscheiBesmertnii:
Докле год постоји ОВК и њени клонови (АНА, ОВПБМ, КЗК и сл) постојаће и одговор у виду Гарде цара Лазара и сличних формација у Србији!
ako im je odgovor u Srbiji ona grupa balavih klinaca sa viskom testosterona i nekoliko matorih alkosa koji se jos u pijanom delirijumu predstavljaju kao neka tzv. "garda cara Laze " onda siptari mogu stvarno mirno da spavaju ,a mogu i do Nisa da dodju komotno ako nas oni brane.
 
ma dajte ta garda ili sta vec bila vise lici na gomilu napaljenih likova nego na neku ozbiljnu jedinicu... to je nesto protiv cega treba da se borimo. nikada mi u istoriji nismo imali takve fanaticne formacije pa smo uspeli da pobedjuemo neprijatelje... mislim da nam to ni sad netreba. sramota za nasu tradiciji koja nas po pitanju vojske prati u izuzetno pozitivnom svetlu!
sve ovo lici kao na neku politicku vojsku koje se trenutno stvaraju u bugarskoj i madjarskoj!
 
Архангел:
'oće to koga ne poznaje... :cool:
Тако је то било прошли пут када је та организација ишла (без разредног старешине) на Косово и Метохију.
Понапијала се дечурлија па се тукли међусобно.
Али колико видим овог пута ће бити озбиљније - сликали разредне старешине у униформама ваљда ће овог пута и они ићи.
Не би било добро да их опет испале, ипак је ту потребан неко ко има ауторитета.
 
dejina811:
ma dajte ta garda ili sta vec bila vise lici na gomilu napaljenih likova nego na neku ozbiljnu jedinicu... to je nesto protiv cega treba da se borimo. nikada mi u istoriji nismo imali takve fanaticne formacije pa smo uspeli da pobedjuemo neprijatelje... mislim da nam to ni sad netreba. sramota za nasu tradiciji koja nas po pitanju vojske prati u izuzetno pozitivnom svetlu!
sve ovo lici kao na neku politicku vojsku koje se trenutno stvaraju u bugarskoj i madjarskoj!

Jel' to u istoriji koju si ti učio?
... Historičaru moj, Srbi su od propasti srednjevekovne države uvek imali tzv "paravojne" formacije, hajde sada lepo uzmi knjigu u šake pa ponovo uči "historiju Srpskoga naroda" :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Back
Top