Ustasko-fasisticko orgijanje veceras u Mostaru

porin50:
Postavi tekst neke njegove pjesme koja priča o Jasenovcu
i sl. stvarima.
Ovo što pišeš je bez argumenta.

Jasenovac i gradiska stara (logori gde je masakrirano preko pola miliona srba,jevreja, roma i nesto hrvata antifasista)
to je kuca Maksovih mesara, (Maks Luburic, jedan od zapovjednika Jasenovca)

Kroz Imotski (mesto poznato po ustastvu) kamioni zure, voze crnce (ozloglasena jedinica "crna legija" tj. crnokosuljasi) Francetica Jure (zapovjednik crnokosuljasa)

U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila

(ajmo ruke)

Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu

Ko je moga zamisliti lani, da će Božić slavit partizani

Tko je reka, jeba li ga ćaća, da se Crna Legija ne vraća

(ima dvi nove, kaže)

Gospe sinjska ako si u stanju, uzmi Stipu a vrati nam Franju

Oj Račane jeba ti pas mater, i onome tko je glasa za te

Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Antu Pavelića"



Ostali biseri su: "Ustaška se vojska diže" i "Sve ćemo vam prste slomit" i "Evo zore evo dana" u izvedbi Thompsona...
 
ilkebgd:
Jasenovac i gradiska stara (logori gde je masakrirano preko pola miliona srba,jevreja, roma i nesto hrvata antifasista)
to je kuca Maksovih mesara, (Maks Luburic, jedan od zapovjednika Jasenovca)

Kroz Imotski (mesto poznato po ustastvu) kamioni zure, voze crnce (ozloglasena jedinica "crna legija" tj. crnokosuljasi) Francetica Jure (zapovjednik crnokosuljasa)

U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila

(ajmo ruke)

Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu

Ko je moga zamisliti lani, da će Božić slavit partizani

Tko je reka, jeba li ga ćaća, da se Crna Legija ne vraća

(ima dvi nove, kaže)

Gospe sinjska ako si u stanju, uzmi Stipu a vrati nam Franju

Oj Račane jeba ti pas mater, i onome tko je glasa za te

Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Antu Pavelića"



Ostali biseri su: "Ustaška se vojska diže" i "Sve ćemo vam prste slomit" i "Evo zore evo dana" u izvedbi Thompsona...
Rekao sam da se ne slažem sa fašističkim
elementima i tim stvarima.

To nisu Thompsonove pjesme

a to što piše su negativni elementi
kojih kod vas naravno nema :)
 
KoscheiBesmertnii:
Шта ово значи...?
Јасеновац и Градишка стара
то су куће Максових месара...

сјајна звездо изнад Метковића
поздрави нам Анту Павелића...

????????????????????????????? :confused: :confused: :confused:

mislim da je mislio na ovu pjesmu...koja se gotovo uvijek pjeva na stadionima a ne vrijeđa...
osim što je izabcio neke djelove Hrvatske kao npr. Varaždin i Međimurje, Rijeku i Kvarner
glavno da kaže HercegBosna 3 puta :evil:

da NE spominje HercegBosnu dopala bi mi se pjesma i da spominje umjesto nje krajeve koji JESU u Hrvatskoj
 
misoni:
Dobro je neko rekao...Tompson je javna ličnost koja širi versku i nacionalnu mržnju.Pošto nije političar,Hag nije nadležan za njega,a hrvatski sudovi,pošto očigledno ne postoje kao takvi,ne mogu da mu sude.:D

pa ja već jednom davno rekoh...pozovite ga i slobodno ga zadržiti....meni ni najmanje neće faliti....čak naprotiv :twisted:

a možda ga odu tražiti i njegovi sa ustaško nacističkim simbolima...i njih slobodno zadržite....

Hrvatska bi bila prelepo mjesto bez takvih...srećom manjina su ali i ta manjina bode oči

to ti je tako na 1000dobrih ljudi neće nikad neće završiti u medijima al onaj i jedan loš sigurno hoće

ako u Hrvatskoj dođe 40 000 ljudi na koncert Thompsona ipak Hrvatska ima preko 4 milijuna stanovnika

pa nismo svi onda po tom ustaše kako neki forumaši ovde tvrde
:roll: :roll: :roll:
 
tokyo:
pa ja već jednom davno rekoh...pozovite ga i slobodno ga zadržiti....meni ni najmanje neće faliti....čak naprotiv :twisted:

a možda ga odu tražiti i njegovi sa ustaško nacističkim simbolima...i njih slobodno zadržite....

Hrvatska bi bila prelepo mjesto bez takvih...srećom manjina su ali i ta manjina bode oči

to ti je tako na 1000dobrih ljudi neće nikad neće završiti u medijima al onaj i jedan loš sigurno hoće

ako u Hrvatskoj dođe 40 000 ljudi na koncert Thompsona ipak Hrvatska ima preko 4 milijuna stanovnika

pa nismo svi onda po tom ustaše kako neki forumaši ovde tvrde
:roll: :roll: :roll:


druze moj dragi,dovoljno je da jedna budala baci kamen u vodu,tri pametna nemogu da ga izvuku posle....a u pravu si,tih 1000 niko ne pominje,a budale pokupe svu medisku paznju
besh mi sve....dodje i meni da postanem budala...ovako cu docekati penziju u ilegali

naravno da nisu svi hrvati ustase...to samo budala moze da kaze....ja se ovde borim protiv toga da su svi branioci ustase,svi pripadnici armije mudzahedini,svi srbi cetnici a svi siptari narko dileri i makroi

sve ovo sto vi mladi ljudi govorite jedni drugima...cedo,ujo i slicno krivi su iskljucivo mediji,i samo mediji koji su zakuvali sve ovo,potpalili narod,laznim vestima,emitovanjima malog knindze i tompsona i slicnih
ja mislim,licno,da nije bilo medija,nebi bilo ni rata...bar ne u ovakvom obliku kakav je bio ovaj poslednji balkanski
 
Marin55:
Vi ne mozete zabraniti Thomsonovim fanovima u Srbiji da uzivaju u Hrvatskoj glazbi.

vidbudale9hz.gif
 

Back
Top