Ponovo tražim pomoć ali sada za štampanje

ppeecca

Zainteresovan član
Poruka
128
Kada uključim štampač i pokušam da ištampam bilo kakvu stranicu izađe mi prozor sa sledećim tekstom:˝The Black Print Cartridge is low on ink. HP recommends you have a replacement available to install when print quality is on longer acceptable.˝ U prozoru kada stisnem OK računar kaže da sačekam, i tako čekam do sutra jer se ništa ne dešava, mogu jedino da izađem iz programa na X. Ovo mi se desilo posle štampanja neke sličice u boji. Napominjem da sam dok mi se to nije pojavilo mogao normalno da štampam šta hoću, a sad ne mogu ni ono što neću. Kada se to desi na kompijuteru nastane zbrka tipa da kada uđem u štampač u kontrolnoj tabli nema ni jednog štampača, a i ako ga ima ne mogu da ga podesim. Šta to znači i šta po tom pitanju mogu da uradi?AKO NEKO MOŽE DA MI POMOGNE BIO BIH MU PUNO ZAHVALAN!!!
 
Pa sad... Nema potrebe da čoveka zajeb*vate...

Ako ćemo o sposobnosti čitanja, jel' neko probao da pročita njegov post?

Kada uključim štampač i pokušam da ištampam bilo kakvu stranicu izađe mi prozor sa sledećim tekstom:˝The Black Print Cartridge is low on ink. HP recommends you have a replacement available to install when print quality is on longer acceptableU prozoru kada stisnem OK računar kaže da sačekam, i tako čekam do sutra jer se ništa ne dešava, mogu jedino da izađem iz programa na X. ...
Kada se to desi na kompijuteru nastane zbrka tipa da kada uđem u štampač u kontrolnoj tabli nema ni jednog štampača, a i ako ga ima ne mogu da ga podesim. ...
Ja bi rekao da ovde postoji bar softverski ako ne i hardverski problem ( i probao bih reinstalirati sotware/driver za štampač )...
 
A ako ne može više da se dopunjava a?
Baš si mu pomogao!
A sto ne bi mogao,ako nije zapeko onda je sve u redu i treba samo da odnese u neku prodavnicu da mu napune.

nema to veze jeli pun ili prazan,jednom kad se kod hp-a istrosi,on ce uvek prijavljivati prazan(u mnogo slucajeva)..nadji na netu neke fore za resetovanje i radice odmah...
Pa to ne bi trebalo da mu smeta (korisniku) jer ce moci da stampa sta god oce a to sto on pokazuje to je bzvz.Imam i ja HP al mi to uopste ne smeta
 

Back
Top