MLM net Business

Dali ste nekada prisutvovali online prezentaciji mlm sistema poslovanja

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Crash and Burn

Iskusan
Poruka
5.180
MLM net business

• Dodatni prihod
• Finansijska nezavisnost
• Imati sopstveno preduzeće
• Više slobodnog vremena
• Lični razvoj
• Pomoć drugima
• Upoznavanje drugih ljudi
• Odlazak u penziju
• Ostavljanje nasledstva

Instalirajte konferencijske sale i uživo prisustvujte OnLine prezentacijama iz Vaše fotelje. Nakon izlaganja celog programa imaćete mogućnost da postavljate pitanja kako bi ste bili detaljno informisani o programu business-a kao i o visini zarade i svim mogućnostima koje Vam pružaju ova MLM net poslovanja.

Uz vaše ime upišite i moje ime Damir Pejic kako bi se znalo koje Vaš budući mentor (sponzor) Lozinku ne upisujete.

Prezentacije pocinju ponedeljkom, cetvrtkom, subotom i nedeljom u 21h

http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=89493201 Hemel room

http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=87200400 Your Cash Cow soba
 
Dežurni_Pljuvač:
A KAKO si ti njihov sponzor, kada TI zaradjuješ procenat od njih ???

Ti možeš da budeš samo SPONZORUŠA !
Ocekivao sam da ce biti ovakvih reakcija, ja sam im sponzor u smislu obucavanja, prenosim im svoje znanje o poslu i pomazem im da i oni postanu uspesni saradnici. A sto se tice uzimanja procenta od njih to je najobicnija zabluda, niko od njih ne uzima procenat sve sto zarade bice im isplaceno do dinara na njihov racun, a ja dobijam procenat od kompanije, a ne od saradnika.

Pozz, Dezurni Pljuvac-u
 
Pa to ti dodje samo kao nagrada za ulozeni trud. Ja sam vec godinama u mreznom marketingu i misljenja sam da svako moze da uspe sa malo ulozenog truda. A ukljucenje u sistem se negde placa, a negde ne to ti je od kompanije do kompanije. I ja sam jednom bio nov u ovom poslu ali sam bio istrajan i uspeo sam u tome. Ja sam ponosan na moj uspeh i na sve moje uspesne saradnike koji su istrajali u svojoj odluci da krenu sa ovim poslom. Svi smo mi platili kako ti kazes lovu kompaniji ali smo za uzvrat dobili nesto. U pocetku zarada i nije adekvatna ulozenom trudu ali ako se istraje u svojoj odluci ta cifra moze da iznosi i po nekoliko hiljada evra.

vise informacija o ovom potrazi na www.wws.co.yu
 
Ne lazem, ja sponzorisem prenosenjem znanja na druge.
Dobro jeste da mi zarada zavisi i od broja ukljucenja u posao, ali to nije presudno jer ako ja od te osobe ne napravim uspesnog saradnika ode i moja zarada pa stoga slobodno mogu da kazem da sam ja sponzor zato sto im prenosim moje iskustvo u poslu.
 
Smatram da je ovaj post trebao u deo "oglasi" - najbolje u deo za zaposljavanje, gde sam i videla par postova za MLM i slicne stvari "zarada preko interneta"/"zarada od kuce"...
Ovde mu bas i nije mesto :roll:
dmrpejic-u kazes da se ukljucenje u sistem ne placa... A kad treba da se plati?
Iz mog iskustva - nista nije dzabe.
 
Ukljucenje u sistem se negde placa, a negde ne to ti je od kompanije do kompanije. Konkretno u Hemel-u se placa 720 din za ukljucenje + porudzbina u vrednosti od 20 bonusnih poena. Za tu sumu od 720 dobija se pocetna literatura i kartica sa id brojem pravilnik i jos neka dokumentacija da sad ne duzim.
 
"Najbogatiji ljudi na svetu tragaju za mrezama i izgradjuju ih
- svi ostali traze posao"
Rober Kiyosaki :idea:

Dmrpejic-u samo napred i ne dozvoli da Te iko demoralise,
Tvoje je da ponudis, a nase da prihvatimo ili ostavimo.

Imas podrsku od zagrizenog graditelja mreze :wink:
Prle007

dolari_listanje.gif

 
Ukljucenje u sistem se negde placa, a negde ne to ti je od kompanije do kompanije. Konkretno u Hemel-u se placa 720 din za ukljucenje + porudzbina u vrednosti od 20 bonusnih poena. Za tu sumu od 720 dobija se pocetna literatura i kartica sa id brojem pravilnik i jos neka dokumentacija da sad ne duzim.

OK... ne placas ukljucenje u taj tvoj sistem... ali placas nakon toga nesto, zar ne?
Nema nikakve logike da je ceo proces (od ukljucenja u sistem do dobijanja isplate) besplatan... ima li neke "clanarine" koja treba da se plati...? Dobijas li neku dokumentaciju u smislu "kako poceti" - je l' i to besplatno?
 
OK... ne placas ukljucenje u taj tvoj sistem... ali placas nakon toga nesto, zar ne?
Nema nikakve logike da je ceo proces (od ukljucenja u sistem do dobijanja isplate) besplatan... ima li neke "clanarine" koja treba da se plati...? Dobijas li neku dokumentaciju u smislu "kako poceti" - je l' i to besplatno?

Ukljucenje u sistem se negde placa, a negde ne to ti je od kompanije do kompanije. Konkretno u Hemel-u se placa 720 din za ukljucenje + porudzbina u vrednosti od 20 bonusnih poena. Za tu sumu od 720 dobija se pocetna literatura i kartica sa id brojem pravilnik i jos neka dokumentacija da sad ne duzim.

Ne citas pazljivo, procitaj tekst napisan crvenom bojom. Ukljucenje u HEMEL se placa 720 din + porudbina od 20 bonusnih poena sa proizvodima po tvom izboru. Paket sadrzi potrebnu literaturu, katalog, formulare, ugovor i karticu sa id brojem koji ti je potreban za dalje poslovanje u HEMEL-u. Proizvodi se dostaljaju na kucnu adresu. Ako zelis nesto vise da saznas o ovom sistemu odrzavaju se online prezentacije ponedeljkom i subotom od 21 cas po evropskom vremenu. Da bise se prisustvovalo prezentaciji dovoljno je preuzeti program (oko 400 kb) http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=89493201
 
ok, ok... my bad.
Nekako sam smetnula sa uma da je Hemel taj MLM net business koji ovde reklamiras.
Znaci da bi poceo biznis, treba da uplatis 720din + porudzbinu od 20 poena. Koliko robe treba da se kupi da bi dobio tih 20 poena (vrednost od 100, 1000... dinara)?
 
ok, ok... my bad.
Nekako sam smetnula sa uma da je Hemel taj MLM net business koji ovde reklamiras.
Znaci da bi poceo biznis, treba da uplatis 720din + porudzbinu od 20 poena. Koliko robe treba da se kupi da bi dobio tih 20 poena (vrednost od 100, 1000... dinara)?

Pa recimo na primer Full Pleasure ulje za negu 200 ml 1110 dinara nosi 23.5 bonusnih poena.
Znaci 720 + 1110 = 1830 dinara za ukljucenje u posao.
Za detaljnije objasnjenje me kontaktiraj na e-mail dmrpejic@yahoo.com
 
Hvala na informacijama... cisto sam znatizeljna kako to ide... nemam vremena da krenem u neki 'biznis sa strane'. Citam o raznim 'net business' shemama i nisam bas ubedjena da to radi.
Ti kazes da treba ulaganje oko 2000 dinara da bi se poceo posao u tvojoj mrezi.
Da li je zarada zagarantovana? Koliko je zagarantovano da ces dobiti mesecno (ako je ista zagarantovano)?
Pitam ovo zato sto razmisljam: kad sam ja bila nezaposlena, 2000 dinara mi je bilo bogatstvo.
 
Ako prodajes proizvode imas direktnu zaradu od 33%, a ako gradis mrezu na to dodajes i bodove proizvoda i bodove na nova ukljucenja. Za direktnog clana se dobija dvadeset poena. 5% se dobija na ostvarenih 200 bodva, 10% se dobija na 500 bodova itd. Autorsko pravo se ostvaruje na 31% sa ukupnim prometom mreze od 12000 bodova. svaki ostvareni bod vredi 0.5 eura. I to se uplacuje na racun u banki koju ti odaberes.
 
Kada bi postojala mogucnost da za nekoliko godina obezbedite stalne izvore prihoda koji ce vam omoguciti da ostvarite zivotni stil o kome sanjate i dovoljno slobodnog vremena da se bavite samo onim sto vas cini srecnim... da li bi bili spremni da izdvojite 30 do 60 minuta vremena i da se upoznate sa time?
 

Back
Top