PRICAJ MI NESTO LEPO

Last dance:
Eeee.....nije vazna samo rec....vazno je i ko ti je izgovara, zar ne? ;)
Pa narvno,ali kako ovde da nadjem neku neznu mackicu kad jos ne znam jezi,tek sam dosao,uz sve to prosle subote sam imao zestoku tucu u srpskoj kafani i sad imam modrice ispod ociju,crvene beonjace i ne izlazim iz stana jerbo nemam papire pa ako me
zaustavi murija,sto je skoro sigurno s ovakvim izgledom,ne gine mi besplatan avion za BG.Sedim tako sam u stanu i camim cekajuci,i onda mi se smrklo ipopio sam malo vina,i raznezio se nesto i sad mi treba neko da mi kaze nesto lepo i nekog nema i....yebi ga(sto bi reko rambo a.)
 
U tebi su te reci... Jednostavno dusu pokrenes da sa ceznjom putuje, polako je stizes i naravno preuzimas vodjstvo. :) to je kontrolisana nostalgija, prvi korak... Pa ako uz sve, imas i neku dragu osobu za razmenu i saputanja... brz je oporavak!
 
algola:
U tebi su te reci... Jednostavno dusu pokrenes da sa ceznjom putuje, polako je stizes i naravno preuzimas vodjstvo. :) to je kontrolisana nostalgija, prvi korak... Pa ako uz sve, imas i neku dragu osobu za razmenu i saputanja... brz je oporavak!
Hvala,bicu ja dobro vec sutra,al' sad mi se nesto steglo oko srca.
 
nikolasander:
Pa narvno,ali kako ovde da nadjem neku neznu mackicu kad jos ne znam jezi,tek sam dosao,uz sve to prosle subote sam imao zestoku tucu u srpskoj kafani i sad imam modrice ispod ociju,crvene beonjace i ne izlazim iz stana jerbo nemam papire pa ako me
zaustavi murija,sto je skoro sigurno s ovakvim izgledom,ne gine mi besplatan avion za BG.Sedim tako sam u stanu i camim cekajuci,i onda mi se smrklo ipopisam malo vina,i raznezio se nesto i sad mi treba neko da mi kaze nesto lepo i nekog nema i....yebi ga(sto bi reko rambo a.)


ovaj je vec bolji :)
mislim avatar

sto se nezne, kako napisa "mackice" tice
tu ti ne mogu pomoci

trebalo mi je vremena
da rascivijam gde si u stvari

sasvim se slazem
biftek na oko
i dok ne prodje - ne izlazi :)
 
Zamisli,super izlazak,drugu rodjendan,salavimo pevamo...sve je o.k.Konobarica lepa devojka,udje tip prodaje ruze,ja kupim ruzu i poklonim devojci.Kad,ispostavi se da je ona necija devojka(otkud sam ja to znao,ne pise joj na celu,a pri tom nisam uradio nista nedolicno)i ispadne tarapana.
 
nikolasander:
Zamisli,super izlazak,drugu rodjendan,salavimo pevamo...sve je o.k.Konobarica lepa devojka,udje tip prodaje ruze,ja kupim ruzu i poklonim devojci.Kad,ispostavi se da je ona necija devojka(otkud sam ja to znao,ne pise joj na celu,a pri tom nisam uradio nista nedolicno)i ispadne tarapana.


eto i na godisnjem odmoru
slusam iste price
:)
 
E sad stvarno.Ovde sam dva meseca i ovo mi je bio prvi izlazak i da se tako zavrsi...Ocekivao sam vise ipak je ovo prestonica kulture,ma i ja sam kreten,izlazim u srpski kafic,umesto da odem na neko fino mesto,nisam bolje ni mogao da ocekujem!
 
Kafane su svuda iste, imala sam prilike da se uverim. A i sve je za ljude... Sve se ipak izdesavalo iz tvoje najbolje namere :) ruza je tako romanticna, a zbog romantike su se uvek bitke vodile i zbog lepih lepih zena naravno! Super je sto je vec novi dan i sto su druga osecanja... Ako nesto znaaci, i ja bih se potukla ...
 
algola:
Kafane su svuda iste, imala sam prilike da se uverim. A i sve je za ljude... Sve se ipak izdesavalo iz tvoje najbolje namere :) ruza je tako romanticna, a zbog romantike su se uvek bitke vodile i zbog lepih lepih zena naravno! Super je sto je vec novi dan i sto su druga osecanja... Ako nesto znaaci, i ja bih se potukla ...
Hvala na podrsci algola,evo jedan kissic za laku noc!
 

Back
Top