RAZVALJENI - da li je pozorište mrtvo ?!!!!!!

  • Začetnik teme sestre u akciji
  • Datum pokretanja

Da li je pozorište mrtvo?

  • da

  • ne

  • ne idem u pozorište


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Rezija : Boris LIJESEVIC
ULOGE
Mali: Vanja EJDUS
Filip:Srdjan Timarov
Aja :Milena Raznatovic
Marina:Cvjeta Mesic
Ksenija:Jelena Djurica
Socijalna Radnica :Katarina Gojkovic
Postar ;Slobodan tesic
Bane :Slobodan Pavlikic
Crni: Srdjan Pantelic

Predstava prati lik tinejdzerke koja se fura da je decko i zato je svi zovu MALI (Vanja EJDUS) koja zbog raspada porodice i majke alkoholicarake (Cvjeta koja je ljudi toliko duhovita a tako tragicna) pokusava da se snadje na ulici koristeci eksera i praveci se mangup sa svojim najboljim drugom banetom. Vanja je super ,kao neki pravi mangup sa ulice iz blokova ili jerkovica .Idol joj je Stariji brat -srdjan timarov koji je tolko dobar frajerrrrrr. zao mi sto nemam slike . a haos nastane kada se pojavi riba od koje svi cvikaju i u koju se on zaljubljuje- Aja igra je Milena Raznatovic ( nacula sam da ona ima dete. to je nemoguce. )Kako dpbro izgleda .koliko je seksi . a kakva glumica .Verovala sam joj svakog sekunda.A pritom ona ima najtezi zadatak da od jedne hladne i prevejane ribe postane meka i da se zaljubi. pritom je mala scena tako da se SVE vidi NEMA LAZI ako imate priliku obavezno pogledjte sinoc su ljudi ustajali dok su im aplaudirali

JOS jednom BRAVO
 
A ja - zivim za odlazak u pozoriste.
Sezona je pri kraju, ali mogu da vam preporucim sledece ( naravno, ukoliko nekoga zanima ) :
Jugoslovensko dramsko pozoriste : Skakavci, Kokoska, Dragi tata, Govornica
Narodno pozoriste : Gospodja ministarka, Mileva Ajnstajn, Velika drama,
Laza i paralaza
Atelje 212 : Cudo u Sarganu, Radovan Treci
Bosko Buha : Bogojavljenska noc

i td.
 
U predsatavi ucestvuju Zafir Hadzimanov,Srdjan Timarov,Katarina Gojkovic,Katarina Zutic,Natasa Markovic,Sonja Kolacaric,Ivan Bosiljcic,operski pevaci Narodnog i Madlenijanuma koji su istovrameno i druga podela.
Na probama se najbolje snalaze Katarina i Ivan, a Zafir solidno.Ostali s obzirom da ovaj zanr nikada nisu radili nisu losi.
Reditelj:N.Bradic.
p.s. pohvala sto u ekipi nisu Dragan Vujic,Mina Lazarevic,smira, jevtina gluma...
Premijera zakazana za 18.oktobar 2007.
Vidimo se na premijeri! :D
 

Back
Top