Farbanje kose

Zasto mora redovno...
Ja dok sam imao duzu kosu farbao sam je u crveno...
I bilo je bas kool.
Onda sam obrijao glavu, pa sam resio opet da je pustim. Uglavnom zavisi od raspolozenja...
Uopsteno, farbanje kose mi je sasvim ok.
 
letos sam bila u Ohrid na par dana i na svakom koraku sam vidjala satirane Makedonce :D ...sto je meni skroz bezveze! A bilo je i par onih koji su bili ofarbani kao Ceca u plavo sa crnim izrastkom :roll:

mislim da muskarac ne treba da se farba,cak i kad osedi...to mu daje poseban smek ;) cak se ni ja ne farbam a zensko sam...
 
pa ja bi voleo u sedu boju da se ofarbam, ili potpuno belu.. i okej mi je da se farbaju mushkarci, why not ?
mada treba znati imati ukusa, lude frizure su po meni uvek bile okej.. to na prvi pogled govori o osobi da je otvorenija, zabavnija i slichno.. mada nemora znachiti
 
Да ли вам је познато да су за време другог светског рата тифусарима фарбали косу ... тако да кад год тако видим неког офарбаног лика мени смешно :)
 
W.A.S.P.:
Да ли вам је познато да су за време другог светског рата тифусарима фарбали косу ... тако да кад год тако видим неког офарбаног лика мени смешно :)

zar nije tifus iskorenjen josh u srednjem veku ?
 
zar nije tifus iskorenjen josh u srednjem veku ?
НОуп, било га је на овим просторима у првом и другом светском рату, чак постоји и мишљење да су нам то аустроугари убацили и да је то био први биолошки рат ... то на шта ти мислиш је вероватно куга
 
plavkasto-crn:
Sta mislite o tome da muskarac redovno farba kosu? Ne zato sto je gay, ni zbog trenda, vec zbog dobrog izgleda
Pa kad pogledas ujutru koliko tvoja draga ima boja na licu, ne razumem zasto bi bilo cudno da se jedan muskarac pozabavi svojom kosom. A ta prica, kao gej, ma pusti,puno derpera su izrodile bas njihove mamice, jos od vremena kada su sveobuhvatno krenule da nose pantalone. Jos malo pa ce se i bebe kupovati u epruvetama u apoteci,bicemo male bebe za Engleze, pa zamisli ti taj sljam koji na taj nacin zaraduje novac.
 
Ne znam sta da ti kazem,bratuha,ja sam se dva puta blajhao(valjda se tako kaze),al to je bilo vreme kad sam sve radio protiv sebe.Moje licno misljenje je da muskarac ne treba da se farba,bar ne onaj ko drzi do sebe,klinci o.k.treba da da se izlude ako se tako osecaju,ali ozbiljan muskarac ne.
 
W.A.S.P.:
НОуп, било га је на овим просторима у првом и другом светском рату, чак постоји и мишљење да су нам то аустроугари убацили и да је то био први биолошки рат ... то на шта ти мислиш је вероватно куга
kuga nije iskorenjena, ona se prenosi preko nekog praha sa zivotinjskog krzna kolko znam ... to na shta ti mislish je verovatno kolera, hehe

pa vazhno je biti poseban, znachi ako si u nekom zaseoku gde se niko nefarba ti se ofarbaj.. ako si negde gde 50% ima farbanu glavu, ostani normal... tako nekako je u mene misljenje, vazhno je biti special 8-)
 
kuga nije iskorenjena, ona se prenosi preko nekog praha sa zivotinjskog krzna kolko znam ... to na shta ti mislish je verovatno kolera, hehe

pa vazhno je biti poseban, znachi ako si u nekom zaseoku gde se niko nefarba ti se ofarbaj.. ako si negde gde 50% ima farbanu glavu, ostani normal... tako nekako je u mene misljenje, vazhno je biti special
У праву си, није искорењена а за туфус сам 100% сигуран (чак се и народним песмама спомиње и уџбеницима у основним и средњим школама)
 
criksaliz:
pa vazhno je biti poseban, znachi ako si u nekom zaseoku gde se niko nefarba ti se ofarbaj.. ako si negde gde 50% ima farbanu glavu, ostani normal... tako nekako je u mene misljenje, vazhno je biti special 8-)
Tako nisi poseban. Tako si klon manjeg dela populacije.
Poseban si kada to uradiš zato što ti je tako došlo i jer se tako osećaš.
Možda ćeš ljudima sa strane izgledati poseban, ali u suštini nećeš biti.
Odoh ja na filozofiju... :?
 
Tsutomu:
Tako nisi poseban. Tako si klon manjeg dela populacije.
Poseban si kada to uradiš zato što ti je tako došlo i jer se tako osećaš.
Možda ćeš ljudima sa strane izgledati poseban, ali u suštini nećeš biti.
Odoh ja na filozofiju... :?
ja se osecam dobro kad sam drugaciji od drugih,

nervira me kad svi vole jednu te istu star.. iz inata suprotno !!
 
plavkasto-crn:
Sta mislite o tome da muskarac redovno farba kosu? Ne zato sto je gay, ni zbog trenda, vec zbog dobrog izgleda


Opravdavam redovno farbanje kose ako je iz estetskih razloga,ok
ono tipa seda kosa,ali srecem ljude koji su ofarbali kosu a brkovi i obrve sedi :?
pa sto se i to ne farba?

A 2cm tamne kose a nastavak ganci plavo,obozavam da vidim :lol:
iskreno receno to samo zene furaju,muskarce nisam video s takvom razlikom u boji :lol:
 
LePiaf:
Postoje samo dva mushkarca kojima je dozvoljeno da se farbaju: Minja Subota.

Eto.
Nema drugog, to sam se zeznuo.
pa valjda mozhe i njegov brat? mislim.. to bi bilo fer.... njegov brat je jako fin chovek.... odradjivao je moju profesorq slikanja..... uglavnom na mojim chasovima... shto je omogucjavalo da sa izvesnim licem koje necju imenovati shmugnem do parka i duvam..... eeee to su bila vremena..... zhivela bracja vikend!
 
Zasto mora redovno...
Ja dok sam imao duzu kosu farbao sam je u crveno...
I bilo je bas kool.
Onda sam obrijao glavu, pa sam resio opet da je pustim. Uglavnom zavisi od raspolozenja...
Uopsteno, farbanje kose mi je sasvim ok.

...e videla sam ti tu fotku z duzom kosom...i bila je pravo iskushenje za mene...
...nemoj mi josh reci i da je bila crvena...pa celu notj oka sklopiti netju...a jel imash neku fotku iz tog perioda? :D
 

Back
Top