Djelic se zeni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Vicepremijer, Bozidar Djelic se zeni po drugi put! Boza Djelic nije zeleo da otkrije datum svadbe, niti ime druge zene, ali je rekao da ona nije iz javnog zivota, cime su razbijene glasine da je Djelic u vezi sa koleginicom, ministarkom Milicom Cubrilo. Ocekuje se da ce na svadbi pevati Seka Aleksic, kao i dolazak srpskog predsednika Borisa Tadica, premijera Vojislava Kostunice, ministara, kao i dobrog dela opozicije i poslanika uopste. - Vecernje Novosti
 
Karamazov:
Vicepremijer, Bozidar Djelic se zeni po drugi put! Boza Djelic nije zeleo da otkrije datum svadbe, niti ime druge zene, ali je rekao da ona nije iz javnog zivota, cime su razbijene glasine da je Djelic u vezi sa koleginicom, ministarkom Milicom Cubrilo. Ocekuje se da ce na svadbi pevati Seka Aleksic, kao i dolazak srpskog predsednika Borisa Tadica, premijera Vojislava Kostunice, ministara, kao i dobrog dela opozicije i poslanika uopste. - Vecernje Novosti
Jel troskovi idu na teret budzeta?!
 
secam se kazi folirant miki"ja sam zrtvovao svoj brak da bih dosao u srbiju da pomognem(zena i deca ostali u francuskoj)" a dolazak u srbiju mu je bas bio ko kec na desetku da se razvede
 
e a zamislite djelic kao obrazovan evropejac ovo ono a na svadbi ce da mu arlauce ni manje ni vise nego seka aleksic :mrgreen:

bas sam se razocarao ja sam ocekivao u najmanju ruku plasida dominga ili jadranku jovanovic :(
 
Jerry Ropero:
e a zamislite djelic kao obrazovan evropejac ovo ono a na svadbi ce da mu arlauce ni manje ni vise nego seka aleksic :mrgreen:

bas sam se razocarao ja sam ocekivao u najmanju ruku plasida dominga ili jadranku jovanovic :(

Pa bolje Seka Aleksic nego Jadranka Jovanovic. Ova druga je poznata po tome sto se posle arlaukanja cepa za 20 evra sa frajerima koji kao slusaju operu.

Jadranka Trpacica... tako je poznata u kulturnim krugovima :mrgreen:
 
robespjer:
Pa bolje Seka Aleksic nego Jadranka Jovanovic. Ova druga je poznata po tome sto se posle arlaukanja cepa za 20 evra sa frajerima koji kao slusaju operu.

Jadranka Trpacica... tako je poznata u kulturnim krugovima :mrgreen:
Hebote nisi u stanju da sakupis 20e da proveris tu tvrdnju.Cekas na babinu penziju,ili ?!
 
svetolik trpkovic:
e bas nas zabole mada sa obzirom da je na ovom forumu veliki broj ljubitelja skandala ,sveta ,pravde ,qurira i slicnih toalet papira koji zadiru u tudje privatne zivote ne sumnjam da ce ova tema biti dugog veka .
c008.gif
 
robespjer:
Pa bolje Seka Aleksic nego Jadranka Jovanovic. Ova druga je poznata po tome sto se posle arlaukanja cepa za 20 evra sa frajerima koji kao slusaju operu.

Jadranka Trpacica... tako je poznata u kulturnim krugovima :mrgreen:
Trpanje ? Znači užitak plus evrići ... Jel to nešto loše ? A još ume i da peva ... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top