Vaga/skorpija HITNO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ivyy:
Moze li neko nesto vise da mi kaze o osobi u znaku vaga podznak skorpija, mesec u skorpiji?? MOLIM VAS:((
ja sam vaga-skorpija!!!!!!!!ovako-ja sam pametna,tacnije jaaaaaaaaaaaako inteligentna,druzeljubiva,oprastam ali ne zaboravljam,lepo izgledam i sve u svemu,ok sam osoba!!!!!a cekaj.....pitas za musko ili zensko?ja sam ti tipicna vaga-skorpija
 
marie:
pa ja sam skorpija,a obozavam jednu vagu.Vage su super,ali malo previse opustene za skorpije...zajednicka osobina nam je emotivnost...mada je kod nas skorpija vise izrazena. :)

Ma nisi razumeo/la, pitala sam za osobu koja je u znaku vage sa podznakom u skorpiji, ali izgleda da ovde nema nikog ko bi znao nesto vise da mi kaze o takvoj osobi....bas sam se razocarala:(
 
Ovo je veoma kontradiktorna kombinacija - evo prirode koja je u večitom sukobu sa samom sobom. S jedne strane vođena je snagom i istraživačkim nemirom Škorpije, s druge uvek je spremna da žrtvuje sebe željama za mirom i ravnotežom, što je karakteristično za Vagu; osećate se žrtvom što pripada Vagi, ali Škorpija u Vama stvara tvrdoglavu i tešku osobu. Škorpija je prvenstveno okrenuta tamnim dubinama života, voli da analizira, kritična je, pokretana jakim strastima, dok je Vaga otvorena, vedra, usmerena prema pozitivnim emocijama.

S jedne strane, nedostaje Vam snage i agresivnosti, a s druge možete postati veoma divlji. U svakodnevnom životu, kao i u osećajima mogu se pokazati velike disharmoničnosti. Izražena strastvenost može nezgodno oblikovati sudbinu i uveliko promeniti životne okolnosti. Ipak, sukob ovih dveju snaga može dovesti do ostvarenja drugih težnji, jer ovakve ličnosti nose i razvijaju u sebi ogromne sposobnosti koje usmeravaju koliko ka praktičnim toliko i ka duhovnim ciljevima...

Bolna unutrašnja oluja, zabranjeni jesenji raj, ugašeno svetlo u neizmernom haosu bića, nedostupne harmonije - to je psihološka osnova koja odlikuje vezu Vage i Škorpije. Nagon samoodržanja gubi se i traži, bistrina i logika poremećene su nemirnom osećajnošću i paklenim ritmom seksualnih impulsa, ljubav prema lepoti sudara se sa još živim ostacima primitivne animalnosti i čovek se neprestano pita nad samim sobom u pokušaju teške sinteze.

Utoliko teže što okleva da upotrebi jača sredstva, dakle da se odrekne jednog svog dela da bi oslobodio drugi. Nešto u njemu što je jače od dobrih namera i pomirljivih želja, tera ga da skrene. Ostaje mu onda da se prilagodi svom načinu života i da ga u nadljudskom naporu dovede do onog savršenstva kome teži u potrazi za potpunom harmonijom. To je izazov koji baca sam sebi ako hoće da izađe iz duhovne zbrke koja ometa njegov razvoj.

- Nije Vas nimalo lako upoznati, jer mnogo toga leži prikriveno ispod površine. Često delujete kao veoma spokojna i jednostavna osoba, a u suštini ste izuzetno komplikovano ljudsko biće, daleko osetljivije nego što to pokazujete. Imate snažnu volju, pomalo rezervisani, drugima ulivate poštovanje i skloni ste da stvari sagledavate u celosti, do samog dna. Vi ste intenzivniji i misteriozniji od ostalih Vaga. Vaš moćni šarm će Vam pomoći da steknete poverenje u sebe tokom godina i "zrenja" licnosti.

Morate se, međutim, neprekidno čuvati svog sarkastičnog jezika, koji može odvratiti druge ljude od Vas. Vodite računa i o svojim mazohističkim ponašanjima u ljubavi ili reskiru da se samouništite ako naiđete na nerešive konflikte. Samo ako konačno popustite pred impulsima svoje podsvesti i ako uspete da ovladate svojim fobijama, mogli bi da dosegnete poznavanje sebe same i uživate u nekoj vrsti lucidne sreće, pomalo naivno ali skloni razvoju filozofije života koja će Vam doneti aktivnu elastičnost karaktera u sukobu sa teškoćama. Tek ako uspete da pobedite svoje psihološke probleme, možete se nadati da ćete sami od sebe izvući velike stvari...

Ako niste znali - istu kombinaciju znaka i podznaka u svom horoskopu ima i Margaret Thatcher. Ona Vam, u neku ruku, dođe kao "Astrološki blizanac"...

preuzeto sa sajta astro-art.net
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top