novo okupljanje...

ja zelim da ucestvujem u grupi broj:


  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
to je bilo samo da privucem vasu paznju...

a sad... sta mislite vi da mi oformimo tri grupe koje bi se bavile odredjenom problematikom? svaka bi imala svoju temu... i onda, da se odabere vodja grupe, pa da on na kraju prezentuje zakljucke do kojih je grupa dosla dugim i iscrpnim diskusijama...

za koju se grupu vi prijavljujete?
 
odlicno parce... ubacicemo i to u agendu... znaci, mic po mic, i organizovacemo diskusije kao u doba rusije tamo neke 1925.... zadimljeni podrumi... tajne stamparije... zestoke rasprave u kojima se zakljuchci ne donose na precac... ne, ne, drugovi... "podvukao bih"... ili... kao sto je drugarica struja naglasila u njenom izlaganju...
 
Ne tračara nego Maslačak. Tračara ne pokazuje ni tračak ozbiljnosti potrebne da bi se ovaj zadatak izneo do kraja. A može i da oda naše zaključke nekoj drugoj grupi i šta smo onda uradili, pitam ja vas
 
ja da odam?
pu daleko bilo
pa kad ste od mene culi da odajem tajne?
nikad!
ili ne daj boze da sam nesto slagala?
taman posla

ja bre hocu da budem pevaljka i da mi lepite iljadarke
ko da ne znate da mi je vendi idol
 
e, drugari... jel vama lepo ovde? jel smo srecni? ma... sve nesto mutno vreme... a krenula jedna lepa pesma... kome je do diskusija uopste? mislim... da je petak, veceras bi' cvrcnuo neko pivo... ovako... kuci... sedi i ticu... mozda spremim nesto dobro veceras... jel sam vam pricao da sam pohovao kackavalj pre neki dan? ponovo... lepo je bilo... znam... skuvacu si lovace snicle.. ha! lazem vas... ne mogu... veceras igramo fudbal... skroz sam smetnuo s' uma to... moja mahala protiv gornje... i posle svi kod cika Rokija... pod sator, naravno... on nam je sponzor... trebamo i ime da mu smislim... kako uopste da se nazove sator? imate neki predlog?
 

Back
Top