Prva šifra

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Da li se sećate vaše prve šifre kada ste bili neiskusni gamer i očajno želeli da završite igru a niste mogli na regularan način?
U mom slučaju je WarCraft2.Kada sam nabavio prvu mašinu imao sam instaliranu igru na njoj i od tada sam okoreli strateg.Tada naravno to nisam znao i bilo mi je bez veze da sakupljam resurse pa mi neko reče šifru - GLITTERING PIRZES! :-D
 
hahaha

Uh
ja sam slab sa igrama, tacnije, malo sam ih uopste igrao, nemam ni vremena ni resursa za to, te samo mogu da kazem da sam prvu svoju sifru ukucao na igrici Age of Empires... STEROIDS..

heheheheh,, to je za vas sasa, znam, ali ja se slabo igram... godine, sta ces...
 
moja prva sifra je bila DNALL (ili ti skraceno od Duke Nuke ALL) i davala je svo oruzje i maksimum municije odjednom. I onda bih krenuo u ofanzivu :lol:
Ali ja sam to voleo samo na pocetku. Ukljucim sifru kad krenem da igram i onda koliko potraje. Tokom igre je nisam ponovo aktivirao.

btw

Sjajna tema, svaka cast.
 
prva sifra..hm..ne znam da li sam ikad koristio sifre, uglavnom sam u pocetku na kompu citao walkthrough-ove i skidao save ;) Na konzolama nisam ni imao od kog da cujem da postoje sifre il tako nesto..jbg
 
Kr$t@:
ja se secam navarone iz GTA2 ;) to mi je bila prva a i zadnja :D
hehe :) ladno osjetih nostalgiju. Kako sam obozavao tu igru. Zbog nje sam kupio tnt2-jku, djeluje tako davno... Negdje mi je cak i poznato to navarone, stajalo je u nekom budzaku u mozgu svih ovih godina i sad si me podsjetio. Moram tu igru ponovo da nabavim!
 
Mada faka nigZa:
to bufla......isti smo...:lol:
a sweettootha nikako nisam hteo da biram :lol: :D
minon rules :D
:lol:
ma sweettooth je sranje
ne mogu da se setim kako ide sifra za njega ali znam da moze da se vidi u parizu ili new yorku :D
kamo srece da moze da se dobije onaj ogroman sweettooth :lol:
 
Prvu sifru sam koristio kada sam iznajmio PS1 i uzeo Twisted Metal 2...
Igra je vrh, nadam se da je imam na jednom od silnih CD-ova na stolu...

Onaj veliki Sweet Tooth je tako xtra, al sam ga pwnovao na kraju igre... XD

gore, dole, levo, desno, desno, levo, dole, gore - god mode ^_^
 

Back
Top