da li verujete u rezultate predsednickih i parlamentarnih izbora u Srbiji?

da li verujete da izbori nisu montirani i da se narod pita ko ce da sedi u skupstini?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
KoscheiBesmertnii:
Могућа је само једна варијанта куповине гласова, а то је да у близини бирачког места поставиш човека који ће бирачима давати заокружен листић, па кад изађу да предају свој празан листић, добију паре!
Али опет је немогуће да за 12 сати то нико не провали, а и полиција бар два пута тога дана обилази б. места!
...ili da uzmu mob u sake i uslikaju se sa svojim glasackim listicem (zaokruzenim). Za to dobiju 200 eura...
 
SANDRINAbg:
Joj Košei, š'o se tiče narkomansko - lopovske družine...sve je to meni kod njih moguće... :mrgreen:
Да али онда мораш ујутру да имаш гласача који није убацио листић у кутију (на шта има право) али исто тако сви у комисији, ма колика гужва била знају КО је тај што није убацио листић, зато се кутија увек ставља на средину просторије!
 
SANDRINAbg:
Hm...i ovo mi deluje vrlo verovatno...naročito š'o se plaća, a narkosi za jedan fiks i majku i oca i babu prodaju, što je opšte poznato... :mrgreen:
Гласови и када су се плаћали то није било више од 10 марака, или код Мила 10 еура!
Каквих 200, па израчунај колико је то за 100 000 гласова (то је цифра која нешто решава).
 
nicolla:
ali je dozvoljena privatnost iza panoa...
A koliko ja znam niko niti na jednom birackom mestu ne oduzima telefone...
ОК, значи могу ја да покупим десет комшија, да се сви сликамо са једним истим листићем и да за то узмемо 2200 еура?
Не буди наиван, једино она варијанта је сигурна, и то се плаћа(ло)!
 
KoscheiBesmertnii:
Гласови и када су се плаћали то није било више од 10 марака, или код Мила 10 еура!
Каквих 200, па израчунај колико је то за 100 000 гласова (то је цифра која нешто решава).


U stvari...pa da...u pravu si. :wink:
 
KoscheiBesmertnii:
ОК, значи могу ја да покупим десет комшија, да се сви сликамо са једним истим листићем и да за то узмемо 2200 еура?
Не буди наиван, једино она варијанта је сигурна, и то се плаћа(ло)!

napisao sam 200eura jer sam cuo da na dan referenduma u CG za licnu kartu dobijali toliko. Zasto, ne znam. mora da postoji nesto, ali verujem u to jer je dokazano i snimljeno da su kupovali glasove (snimci su bili cak i na nasem dnevniku). Koliko je ljudi koji bi glas prodali i za 5 ili 10 eura?
 
nicolla:
napisao sam 200eura jer sam cuo da na dan referenduma u CG za licnu kartu dobijali toliko. Zasto, ne znam. mora da postoji nesto, ali verujem u to jer je dokazano i snimljeno da su kupovali glasove (snimci su bili cak i na nasem dnevniku). Koliko je ljudi koji bi glas prodali i za 5 ili 10 eura?
Milo je koliko sam ja čuo otpisivao dugove za struju isl. a to državu ne košta puno, ne znam za keš, mada njemu ni toga ne fali, ali opet sumnjam da se tek tako razbacivao.
 
ko bi rekao da ce pred poslednje izbore LDP imati najskuplju kampanju i sve nabrojano, da ce iimati podrsku zapada, da ce tek tako da poricu veze sa zemunskim klanom i kriminalom i pored tolikih optuzbi ne izadju sa saopstenjem za javnost...?
cuda se desavaju a mi smo im svedoci, ili bolje receno pasivni posmatraci, koji pored sve dobre volje ne mogu nista da promene...
 
nicolla:
ko bi rekao da ce pred poslednje izbore LDP imati najskuplju kampanju i sve nabrojano, da ce iimati podrsku zapada, da ce tek tako da poricu veze sa zemunskim klanom i kriminalom i pored tolikih optuzbi ne izadju sa saopstenjem za javnost...?
cuda se desavaju a mi smo im svedoci, ili bolje receno pasivni posmatraci, koji pored sve dobre volje ne mogu nista da promene...
:D ko imo najskuplju kampanju???

jeli... a jel ti lepo tako retardiranom?
 
nicolla:
o jos jedan problem sa dna ovog drustva?!
LDP je imao najskuplju kampanju...
to zna svako dete.
sisaj mi patku klosko jedan...

Ако си му реко. И да знаш да си у праву.:p

Овај клоско напада сваког ко се дрзне да каже нешто против златног наркића Чеде и његове секте ЛДП-а.:lol: А он шта прича о осталима... Има блесавих људи...

Кога брига за будалу?
 
Cossack:
Ако си му реко. И да знаш да си у праву.:p

Овај клоско напада сваког ко се дрзне да каже нешто против златног наркића Чеде и његове секте ЛДП-а.:lol: А он шта прича о осталима... Има блесавих људи...

Кога брига за будалу?

takva je politika i stranke koju zastupa. Uglavnom su to takvi tipovi.
 
SLJIVOVICA:
Verujem samo u rezultate glasanja za ustav,jer sve je bilo legitimno,a to je i najvazniji drzavni dokument.(hahahhhahahahahahhahahhhahhahahahhahahahahahahahhaha)
Е, видиш, рецимо ту је било крађе гласова, зато што су се сви у комисијама (све странке) слагале по том питању!
Не кажем да је било на свим гласачким местима, јер је било и оних "морално чврстих", углавном из редова СПС, СРС и ЦеСИД који нису дали да се краде!
 

Back
Top