Klinci pricaju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Klinci pricaju kako se klinke nowdays satiru od q i kako je nepotrebno trositi vreme na izlaske i piće, nego ih treba odmah voditi po stanovima, a imihajlo bankrotirao placajuci pića, a 3.14..cke nije dobio, pa nas je pitao dal' da se mane toga i krene divljacki da ih napastvuje i odvlaci u shiprazje.....
 
Klinci mnogo cesto lice na svoje roditelje i to veoma pa onda nisu ni smesni ni slatki. Ali bila mi je preslatka Goranova cerka. Pricala mi o njenom tati kako je bezobrazan. A ja, pametnica, rekla mi rodjaka moja Natasa, Goranova kuma, da to nisu njegova deca nego deca njegove zene sa nekim drugim, i ja isto kao klinka od 4 godine pitam je: A tvoj drugi tata?, ups, mala ne zna o cemu pricam, i sad ja da ne zbunjujem dete, kao sto su mene zbunjivali godinama, kazem joj "Pitaj mamu i tatu imas li jos jednog tatu, slobodno" bas sam dobra, eto vidite, nekoga ne bi bilo briga za devojcicu.
 
Iskreno klinci su izgleda mnogo pametniji nego sto smo mi bili....oni tacno znaju sta hoce....znaju koja devojka je za seks...i neshvataju ih ozbiljno.....a znaju koje devojke su za ozbiljne veze i uzivaju u zivotu.......ne muce se ko sto sam se ja
 
topmodelsica:
Klinci mnogo cesto lice na svoje roditelje i to veoma pa onda nisu ni smesni ni slatki. Ali bila mi je preslatka Goranova cerka. Pricala mi o njenom tati kako je bezobrazan. A ja, pametnica, rekla mi rodjaka moja Natasa, Goranova kuma, da to nisu njegova deca nego deca njegove zene sa nekim drugim, i ja isto kao klinka od 4 godine pitam je: A tvoj drugi tata?, ups, mala ne zna o cemu pricam, i sad ja da ne zbunjujem dete, kao sto su mene zbunjivali godinama, kazem joj "Pitaj mamu i tatu imas li jos jednog tatu, slobodno" bas sam dobra, eto vidite, nekoga ne bi bilo briga za devojcicu.
e jesi rospija
zasto si to rekla detetu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top