Najsmesnije pijanstvo!

kad smo ja,2drugarice i dva druga otišli kod nemanje na rođendan,a njemu nikog nema kući,i uzeli mi prvo coca-colu,pa liker,pivo,pa onda viski...-koma svo šestoro....i počeli da puzimo po podu,pa onda popadamo i smijemo se-e kuku....:lol::lol::lol:-došao posle nenov otac i oće da nas poveze kući,a mi se ne možemo držati na noge,a nećemo da nas on vozi jer bi osjetio da smo pijani...pa u 12 uveče se vraćemo kući,a sve se pridržavamo jedno za drugo da ne bi pali...:lol::lol::lol:
 
Ahahahahaha, za Srpsku novu godinu, prosle godine, napio sam se k'o stoka, i vracam se kuci, upalim svetlo u dnevnoj i cujem kevu :"Kad se to dolazi?! Koliko je sati?! " I ja pogledam u sat i ne mogu da vidim koliko je sati, sve mi mutno, ne mogu da vidim da li je 4:30 ili 5:30 :lol: I kazem 4:30, posto je manje... i kao krenem na spavanje, i promasim vrata i lupim se u policu... pocne keva da se dernja na mene, a ja kao :" Pa ti mene ne voliiiiiiis", :lol: , pocnem neke glooposti da govorim i da placem... ahahahahha :lol:
 
Doso izgrad pijan ko stuka i odem u wc da serem...nisam mogo naci wc papir i obrisem dupe peskirom...to mi se desilo samo jednom...neki dan kad sam slavio rodj. drug moj se kod mene olesio i skocio sa drugog sprata kuce...nije mu nishta bilo...i o0nda je takav prljav i podern u kravati i opancima(tako mi je doslo obuceno citavo drustvo iz zajebancije) otisao u grad...niceg se nesijeca :lol:
 
Doso izgrad pijan ko stuka i odem u wc da serem...nisam mogo naci wc papir i obrisem dupe peskirom...to mi se desilo samo jednom...neki dan kad sam slavio rodj. drug moj se kod mene olesio i skocio sa drugog sprata kuce...nije mu nishta bilo...i o0nda je takav prljav i podern u kravati i opancima(tako mi je doslo obuceno citavo drustvo iz zajebancije) otisao u grad...niceg se nesijeca :lol:

haha. jao kume kume
:D
 

Back
Top