Da li se vezujete?

NevaDaTaN

Zainteresovan član
Poruka
182
Da li se uvezi previse vezete za decka/devojku, ili vam je sve jedno?
Meni je mnogo stalo, i recimo pre veze, decka moram dobro poznavati, da znam da li se slazemo, jer bila moja ili njegova rc zadnja, meni je uvek tezak raskid.
Takodje mi veze traju dosta dugo, i sto je veza duza, to sam mu sve bliza...
Da li je tako sa wama ili ne?
 
pa imala sam do sada 6 veza, i jedna mi jos uvek traje, 4 su bile krace od 6-7 meseci i jedna mi je bila oko 1.5g ... inace, raskidam samo ako na moje oci vidim da me decko prevari, ili recimo, ako vidim da nestimamo...
jednom je decko raskinuo samnom nakon 5 meseci zabavljanja i mislila sam da cu da crknem.
 
15 godine a 6 veza...Da malo ne preterujes.Smiri hormone,toj ti je moj savet,mada nisu uvek ni hormoni u pitanju...Ja sam inace '89 godiste.U mojoj skoli je pocela da ide u prvu godinu neka klinka cija sestra ide samnom.A sestra joj bila lujka,mislim i dalje joj je lujka,non stop govori "Gle kako je onaj sladak,seksi,ja sam se zaljubila".I tako je na svaka tri dana menjala momke,uzimala im telefone i sve nalazila neke matorce '82,'83 godiste.E sada kada joj dosla sestra na red a sestra '92 godiste ova joj dala mobilne od tih ispusenih mustikli i sad sestra sledila primer svoje starije sestre i non stop "gle ovaj kako je seksi...".Meni su takve devojke odvratne...
 
u, jbt....15 godina, 6 veza.....shta, ti chim si se rodila uletela si u krevetac slatkog "dechka" pored tebe? :? a i te veze kada imash 12, 13 godina...da, to su bash veze.... :roll: ubilo se...
ja sam imala dosta momaka, ali to nisu bile veze, nego neshto bzwz...dechurlija......bila sam, kao, sa jednim dechkom 5 meseci, vodali se, shetali, drzali za ruke, ali me je bilo sramota da nas neko vidi tako, pa sam se krila kad me prati kutji da nas moja mama ne vidi kako se ljubimo :lol: shta, i to je veza? :lol: :lol: :lol: pa sam isto tako "bila" sa jednim dechkom 10 meseci, ali ne zivimo u istom mestu, pa smo se vidjali jednom u mesec dana....da, i to je veza :roll:

imala sam (imam) jednu vezu...u nedelju nam bila druga godishnjica :mrgreen: i da, mnogo sam vezana za njega =)


a kada sam prochitala naslov palo mi na pamet da li se vezujem u kolima :lol:

vezujem se nenormalno i za ljude, i za predmete (pogotovo za upaljache) i takoN.....
 
naancy90:
u, jbt....15 godina, 6 veza.....shta, ti chim si se rodila uletela si u krevetac slatkog "dechka" pored tebe? :? a i te veze kada imash 12, 13 godina...da, to su bash veze.... :roll: ubilo se...
ja sam imala dosta momaka, ali to nisu bile veze, nego neshto bzwz...dechurlija......bila sam, kao, sa jednim dechkom 5 meseci, vodali se, shetali, drzali za ruke, ali me je bilo sramota da nas neko vidi tako, pa sam se krila kad me prati kutji da nas moja mama ne vidi kako se ljubimo :lol: shta, i to je veza? :lol: :lol: :lol: pa sam isto tako "bila" sa jednim dechkom 10 meseci, ali ne zivimo u istom mestu, pa smo se vidjali jednom u mesec dana....da, i to je veza :roll:

imala sam (imam) jednu vezu...u nedelju nam bila druga godishnjica :mrgreen: i da, mnogo sam vezana za njega =)


a kada sam prochitala naslov palo mi na pamet da li se vezujem u kolima :lol:

vezujem se nenormalno i za ljude, i za predmete (pogotovo za upaljache) i takoN.....
hehe nisam taj tip cure, ako neracunam one decje vezice imam ih dve, prve cetiri su bile kratke, uzasno, neracunam ih vise...
a veruj mi, ja sam sve osim cure koja uskace u kola, krevetac i tak to...
ajde, recimo da sam onda imala 2 veze, jedna 16 meseci i jedna jos uvek traje za sada 5 meseci...a ti cegevara, bila sam takva u osnovnoj, ali sada i ja mrzim sminkerice, shvatila sam da su glupacice... i fuxe. 2 cure koje poznam iz osnovne htele su da nastavimo druzenje a moj odgovor je glasio - nezelim biti fuxa od svih decki, jer ja sam u principu romanticna, nezna, emotivna osoba, a ono sto vi radite je za mene napokon postalo besmisleno, ne zelim vise voditi takav zivot...
Stim sto znam da muskarci mnogo vise postuju mene kao sada nego mene kao sminkericu, sada su mi svi oni prijatelji, a pre ...
 
naancy90:
vezujem se nenormalno i za ljude, i za predmete (pogotovo za upaljache) i takoN.....
Upaljache :lol:
Ja ih imam gomilu, onih najjeftinijih, poshto drugarica ne sme da nosi qcji da joj ne nadju njeni :lol: pa uvek ostavlja meni... sad sam joj dala pola (imala sam osam), nek ih nosi u NS...
Btw kad su mi bili stric i strina za Djurdjevdan imali su jedan tako slaaadak upaljach s nekim svetionikom, galebovima... bash neki veseo.. i gledala sam ga i gledala i na kraju odustala od eventualnog trazhenja... shta cju kad me pitaju shta cje mi? :mrgreen:
Odoshe oni nazad u Shvicu, ja kasnije upadam u sestrinu (14) sobu i imam shta da vidim na njenom stolu... mali slatki upaljach sa svetionikom i galebovima... :lol:

Eto, offtopic, a morala sam :P

I da, vezana sam i ja za jedan upaljach shto sam ga maznula jednom Djordju :P
 

Back
Top