Flert

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Pitam se pitam... da li forumasi ovoliko flertuju i u RL ili su samo ovde toliko xrabri (ispred kockastog ekrana)....Sta smatrate flertom a sta za.ebacijom i ovde i u RL?
 
Sehnsucht:
A za flert mora da budes hrabaaaar, auuuuuuuu...
Onaj koji ima nekog i te kako mu je lakse ovde da flertuje, recimo, onda nesigurni u sebe, klinci, likovi koji ni nemaju neke prilike da udju u flert jer nisu preterano komunikativni u RL, smotani su .. itd za mnoge od njih je flert uzivo problem
 
Ma bilo bi lepo samo kada bi svi ovde i u RL bili isti. A ne fore ovde daj da lajem da prozivam sve a tamo kad dodjem u situaciju u 4 oka onda me nigde nema. Mislim da bi svima bilo puno lakshe.
Fibo koja mi je ovo poruka po redu :) :)
 
Fibo:
Pitam se pitam... da li forumasi ovoliko flertuju i u RL ili su samo ovde toliko xrabri (ispred kockastog ekrana)....Sta smatrate flertom a sta za.ebacijom i ovde i u RL?

Za.ebancija je ono kako pricaju sa deckom one koje ne umeju da flertuju, na primer Milica sa Mendinog brda.
 
ja stalno flertujem,obozavam da flertujem,mogu i da ne flertujem,ali bude mi lose,jednom sam izdrzala ,nisam flertovala ceo dan i mogla sam da poludim...rekla sam nikada vise...i od tada besprekidno flertujem...
 
ma flert je skroz super stvar, samo mi se cini da to ljudi sve manje rade, tj sve manje se ima petlje prici nekom, jedino moram da primjetim da mladji narastaji imaju mnogo vise herca od starijih, klinci ne biraju, vazno je startovati, flertovati, probati....svaka cast pozdravljam generaciju 1988,
jos kad bi se meni ( teti) skinuli sa kicme...:-)
 
tara623:
ja stalno flertujem,obozavam da flertujem,mogu i da ne flertujem,ali bude mi lose,jednom sam izdrzala ,nisam flertovala ceo dan i mogla sam da poludim...rekla sam nikada vise...i od tada besprekidno flertujem...


da se primjetiti:)
 
Flertujem samo sa nekim ko je vredan flerta..

Nisam od onih koje se razlete na sve strane u želji da očaraju sve što se zove muško. :lol:

Samo uzaludno trošenje energije, po meni.. Nek' bude makar jedan, ali vredan ;)
 
ja najvise flertujem sam sa sobom ...uvek se nekako zaljubim sam u sebe .... jel to NARCISOIDNOST ?!??!??! :lol: - opet sam poceo da kenjam .....\

meni je ceo zivot u flertu ....ali bitno je da me zenske ne shvataju zdravo za gotovo i prezivece ;)
 
Fibo:
Pitam se pitam... da li forumasi ovoliko flertuju i u RL ili su samo ovde toliko xrabri (ispred kockastog ekrana)....Sta smatrate flertom a sta za.ebacijom i ovde i u RL?
Nikada nisam flertovala ovde.

A retko kad i u stvarnom zivotu. Ne umem to, a volela bih... Kod mene se sve odmah dogadja... Direktna sam jako, pa to nije flert, vec odmah muvanje... Ne umem ti ja tako da se smejuljim i da govorim neke dvosmislene recenice i ostale flert fore, koje li su vec...
 
Fibo:
Pitam se pitam... da li forumasi ovoliko flertuju i u RL ili su samo ovde toliko xrabri (ispred kockastog ekrana)....Sta smatrate flertom a sta za.ebacijom i ovde i u RL?
...........ja u RL vishe flertujem nego ovde,lakshe je kad nekog gledash da znash kako utichesh na njega ,samo shto se mnogo puta zavrshava samo na flertu shto i nije tako loshe ,malo zadovoljim sujetu i palim dalje ................... :lol: :lol: :lol: ...a i moze da se flertuje sa vishe riba odjednom shto daje vecu draz ................ ;-)
 
flertujem gde god stignem,juce sam bas dobacila kompliment jednoj banderi onako u prolazu...:lol:
"imas cvrst beton!"
nikada nisam flertovala na krsti,ali iskreno...mozda je nekad neko moje zezanje protumaceno kao flert i ako to sa moje strane nije bio...
 
ja uvek u drushtvu cjutim... nelagodno mi je da pricham i neprijatno mi je kad ljudi u mene gledaju... chak pocrvenim i kad me neko na forumu citira
 

Back
Top