Laka zarada ili nova prevara

rasaneg:
Da li je neko cuo za mrezu potrosaca "lyoness" koja navodno pruza njenim clanovima brzu, laku i veliku zaradu.

Da, ja preko te mreže potrošača zaradjujem trenutno oko 90 eur na sat, i to sve od kuće, ISPRED TELEVIZORA !
Nisam zadovoljna, pošto sam čula da su mogućnosti M N O G O veće....ali nikako da provalim foru.

A kaži mi samo, ZAŠTO da ti otkrijem tajnu, pa da ja počnem manje da zaradjujem ?


8087_HU.gif
 
Nikad cula za tu mrezu... de, postavi link pa da vidimo o cemu je rec...
Mada - "laka zarada" mi je uvek zvucalo sumnjivo.
Iz mog iskustva: ako hoces da zaradis, moras da radis (zato se i zove zaRADa). I nema dobre zarade bez dobrog rada.
 
Ako neko hoće da zna o čemu se radi može da mi se javi na vojanw@beotel.net
Zarađujte dok trošite novac!?! A i dok drugi troše!?! (I na gorivo, cigarete, piće, nameštaj, sve...)
Učlanjenje ja besplatno, ne postoji članarina, niti bilo kakvog uslovljavanja. Naš narod voli sve što je besplatno... A imate informaciju mesec-dva pred otvaranje u Srbiji. Za 3 meseca znaće svi...
Rado ću da vas učlanim besplatno i objasnim vam kako i šta da radite.
 
Nadam se da sam uspeo donekle da objasnim na:
http://forum.krstarica.com/threads/176383
A ko neće da Vam kaže o čemu se radi nema pojma.
O binarnoj matrici... To je nešto najbolje i najpoštenije što može da bude u MLM-u. Iz jedne pozicije izlaze samo dve. Svaka naredna ide na kraj mreže, gde se stalo. Svi pune binarnu matricu na kraju. Dobijate zaradu-pozicije i od saradnika, i od sponzora! Svakom je uspeh skoro garantovan.
Kod klasičnog MLM-a gde imate beskonačnu širinu, nemate nikakvu pomoć od sponzora, sem u objašnjenjima.
U binarnoj matrici, da bi Vaš sponzor uspeo, mora da ubacuje ljude i ispod Vas, inače ne može da ostvaruje provizije.
 
To je najbolje što postoji (binarni sistem). Samo što kod drugih MLM-a kupuješ profitne centre t.j. ništa ne dobiješ zauzvrat (osim da gradiš mrežu). A ovde u lyoness-u dobiješ i poziciju i vaučer za novac koji uložiš (nije obavezno, možeš i besplatno sve da radiš), pa taj vaučer potrošiš u nekoj od prodavnica. Novac nije bačen, a ubrzava ti zaradu (pre počinješ da zarađuješ po ostalim vidovima zarade).
Za razliku od drugih MLM-a gde se pozicije dobijaju samo kupovinom tih "profitnih centara", pozicije u lyoness-u se dobijaju i iz svakodnevne kupovine po prodavnicama (ono što kupujemo svaki dan). Zato će pozicije dolaziti zauvek, jer će novac zauvek da se troši. I što je najbolje svi će da dobijaju pozicije, neko brže, neko sporije, zavisi ko koliko troši novac.
Nema ništa loše. Samo dobro, samo zarada, nikako trošak...
 

Back
Top